Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odjadą z nowego słupka

Utworzony przez siomi, 9 listopada 2007 r. o 09:14 Powrót do artykułu
W końcu ktoś to zrobił. Czas najwyższy. Ale żeby nażekać że teraz bedzie daleko to gruba przesada. 100 m dla studenta to daleko? Leń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie załączono schematycznej mapki, gdzie znajduje się nowe miejsce postoju dla busów. Ważne dla podróżnych z innych miast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Często jeżdżę do Warszawy. Odjazdy z ulicy Popiełuszki bardzo mi odpowiadały, bo stąd mam bliżej do domu. Nigdy nie narzekałem na ten przystanek - mówi Kamil Maksymiuk, student z Chełma. - Teraz będzie zdecydowanie dalej. Zwłaszcza na piechotę i z ciężkimi torbami" ---- HHEHEHE ale koleś, a jak jedziesz do Stolca to wszędzie masz blisko??? No chyba że mieszkasz na Centralnym, a poza tym to fajnie że tak często jeździsz.Dumny z ciebie jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oba miejsca są oddalone od siebie o około 100 metrów, więc myślę, że bez problemu każdy da sobie radę...Swoją drogą - śmieszy mnie opinia "studenta", który twierdzi, że będzie miał dalej. Przecież to raptem 1 spaceru ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Chełmie teraz ma dużo dalej... Ciekawe, gdzie mieszka, skoro taka różnica odległości robi mu taka kolosalną różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...