Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okuninka: Skoczył do jeziora na główkę i się zabił

Utworzony przez verally mako, 30 lipca 2012 r. o 10:08 Powrót do artykułu
Żal? Ani trochę. Naturalna selekcja. A na dodatek pewnie taki Warszawiak, jak ze mnie Paryżanin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre a takih hujuw to tsza zabijac bo tak a tak a h** z jego rodzina bo to ku*** jak moja zona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. i znowu alkohol.. Czy Ci ludzie nie myślą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ofiara własnej bezmyślności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna śmierć przez alkohol. Tutaj opisanych takich sytuacji jest kilka dziennie [pijany pobił, pijany ukradł, pijany potrącił, pijany spowodował wypadek, pijany skoczył do wody, pijany umarł na ulicy). POTRZEBNA DELEGALIZACJA ALKOHOLU I PEŁNA PROHIBICJA! ZALEGALIZUJMY MARIHUANĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoczył na bańkę do wody o głębokości 1 metra. deb***e sami się eliminują ze społeczeństwa. Dobrze że nie jechał np. samochodem bo by pewnie zabił kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok, brak słów... współczuje rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahhaha ;] mam nadzieje, że w żadnym kroczu nie zostawił materiału genetycznego ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko jest dla ludzi , tylko ludzi mandrych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, opanujcie się. zmarł człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie jesteście bezduszni i bez serca!!!!!zginal mlody czlowiek! postawcie sie na miejscu rodziny, co ona przezywa! na takich jak wy brakuje słów!mozna na was splunąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i on nie byl z warszawy, wiec zaden warszawiak jak to niektorzy napisali! chamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Dobre a takih hujuw to tsza zabijac bo tak a tak a h** z jego rodzina bo to ku*** jak moja zona
człowieku, ty potrzebujesz pomocy specjalisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...