Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przejazd kowelski: Pułapka między szlabanami

Utworzony przez Mirek, 19 marca 2012 r. o 11:45 Powrót do artykułu
To stałe miejsce polowań panów z SOK na kierowców. Można zobaczyć na polowaniu terenowe Mitsubishi lub busa Fiata Dukato. W aucie siedzi najczęściej kilku panów i nic nie robią, czekają na czyjś błąd. To skandal, nie wiem czy to legalne zrobienie im kilku zdjęć? Przejazd jest w straszliwym stanie, wstyd na całą Europę, ale nikt poza tą gazetą nie odważył się tego tematu poruszyć. Od dawna korciło mnie by się tym zająć jako obywatel i mieszkaniec Chełma, myślę, że warto poruszać tą sprawę i nie dopuścić do polowań na kierowców. W naszym mieście powinno być przyjaźnie, bo to co robi tu SOK nie służy bezpieczeństwu. Suma mandatów zebrana na tym przejeździe wystarczyłaby PKP na remont? Jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek napisał:
To stałe miejsce polowań panów z SOK na kierowców. Można zobaczyć na polowaniu terenowe Mitsubishi lub busa Fiata Dukato. W aucie siedzi najczęściej kilku panów i nic nie robią, czekają na czyjś błąd. To skandal, nie wiem czy to legalne zrobienie im kilku zdjęć? Przejazd jest w straszliwym stanie, wstyd na całą Europę, ale nikt poza tą gazetą nie odważył się tego tematu poruszyć. Od dawna korciło mnie by się tym zająć jako obywatel i mieszkaniec Chełma, myślę, że warto poruszać tą sprawę i nie dopuścić do polowań na kierowców. W naszym mieście powinno być przyjaźnie, bo to co robi tu SOK nie służy bezpieczeństwu. Suma mandatów zebrana na tym przejeździe wystarczyłaby PKP na remont? Jak myślicie?
Każdy BUC na tą przysłowiową flaszkę chce zawsze od kierowców[ bo tu najłatwiej ] wyrwać parę groszy,bo jak wszyscy to dlaczego nie oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
treść artykułu od piątku zmieniona, stare komentarze wymiotło, ach ta wchodnia rzetelność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, to jest rzetelność gazety. Na szczęście, gdyby komuś był potrzebny mam zrobiony zrzut na kompa piątkowego tekstu. Chyba ktoś się wystraszył. Czy są na ten temat wiadomości?
czytelnik napisał:
treść artykułu od piątku zmieniona, stare komentarze wymiotło, ach ta wchodnia rzetelność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
treść artykułu od piątku zmieniona, stare komentarze wymiotło, ach ta wchodnia rzetelność
ACTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedziele wieczorem byl calkowicie inny w wymowie tekst, sonda i forum. Dzis 19 marca rano wszystko zmieniono. Dlaczego. Gdzie wiarygodnosc dzienikarska i gazety.
czytelnik napisał:
treść artykułu od piątku zmieniona, stare komentarze wymiotło, ach ta wchodnia rzetelność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnoszę wrażenie, że tekst pisany na zamówienie w obronie, a tu zaczynają wychodzić różne kwiatki bo ciepło za oknem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś widział to zdarzenie (piątek - ok. godz. 14.00) bardzo prosimy o kontakt. Jesteśmy niewinni i dlatego zdecydowaliśmy się dochodzić prawdy przed sądem. Być może jest ktoś, kto znalazł się podobnie jak my w tzw. sytuacji bez wyjścia - niesłusznie oskarżony - i widząc perspektywę ewentualnych zeznań dróżnika - dla świętego spokoju zapłacił. Czekamy na ewentualny odzew. Grzegorz i Andrzej
prawnik napisał:
Każdy BUC na tą przysłowiową flaszkę chce zawsze od kierowców[ bo tu najłatwiej ] wyrwać parę groszy,bo jak wszyscy to dlaczego nie oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...