Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice zostawili niemowlę w samochodzie. Policjanci ukarali matkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2017 r. o 13:55 Powrót do artykułu
Zaczęło się i u nas...po...ło tych policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie gdyby był upał to przynajmniej dobór naturalny zlikwidowałby wadliwą pulę genetyczną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPIE PSY JAKA JEST PODSTAWA PRAWNA, ŻE DZIECKO NIE MOŻE POZOSTAĆ SAMO W SAMOCHODZIE. CZY KTOKOLWIEK UDOWODNI, ŻE DZIECKO POZOSTAWIONE W SAMOCHODZIE JEST NARAŻONE NA JAKIKOLWIEK USZCZERBEK NA ZDROWIU. PANI NIEDORZECZNIK CZYŻ POWINNA SWOJE WYNATURZENIA KONSULTOWAĆ Z PSYCHIATRĄ I Z PRAWNIKIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano taka jest podstawa prawna, że nie wolno pozostawić dziecka poniżej 5tego roku życia bez opieki. Kumasz? Kum, kum? I wszystko jedno, czy w domu, aucie, czy piaskownicy. Nie wiem co obecnie ludzie mają we łbie... siano? Ciekawe, czy zostawiliby w aucie 100.000 zł na widoku? A przecież dziecko jest bezcenne. Dobrze, że w Chełmie są ludzie, którzy wiedzą jak zareagować na bezmyślność dorosłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej 7 roku życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dziury na końcu świata takiej jak Chełm, żeby znalazły się autentycznie kaleki umysłowe, które będą atakować policję za reagowanie w takiej sytuacji. Nigdzie indziej. Handel ludźmi, zima za szybką, zostawienie kilkumiesięcznego dziecka kompletnie bez opieki w publicznym miejscu... Nic to wszystko dla takiego bęcwała nie znaczy. Dumny jestem, że tu mieszkam. Rodzice powinni się cieszyć, że skończyło się tylko na mandacie. Policjanci byli naprawdę wyrozumiali. W większym mieście sprawa poszłaby z automatu do sądu rodzinnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
donosiciele, kapusie i kanalie w tym mieście. Wiadomo teraz dlaczego komuniści i POmatolstwo trzyma władze w Chełmie! Nasze miasto w potrzebie radykalnych zmian i uwolnienia od tego choloty i kanalii donoszących na rodakow i sasiadow! Wladza miejska dba o swoje kieszenie i licznie kara obywateli aby mieć na swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Trzeba dziury na końcu świata takiej jak Chełm, żeby znalazły się autentycznie kaleki umysłowe, które będą atakować policję za reagowanie w takiej sytuacji. Nigdzie indziej. Handel ludźmi, zima za szybką, zostawienie kilkumiesięcznego dziecka kompletnie bez opieki w publicznym miejscu... Nic to wszystko dla takiego bęcwała nie znaczy. Dumny jestem, że tu mieszkam. Rodzice powinni się cieszyć, że skończyło się tylko na mandacie. Policjanci byli naprawdę wyrozumiali. W większym mieście sprawa poszłaby z automatu do sądu rodzinnego.
 +1 Jakby nie kredyt dom i małe dziecko już dawno by mnie tu nie było. Swoją drogą jak rozmaiwam z ludźmi czy z innych miast czy ze wsi to jest mi po prostu wstyd, że jestem z Chełma. Nie tam, żebym miał jakieś kompleksy ale po prostu wstyd mi się przyznać, że stąd jestem. Tu wszystko jest 10x za wolne 10x za stare i 10x głupie. Reakcja ludzi jak mówię, skąd jestem - bezcenna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@chełmianin... z Krasnegostawu, to będą wiedzieć gdzie Chełm leży. A reszcie Polski to zwisa i powiewa. No, cóż w dwa lata nikt nie zrobi z Chełma miasta. Na razie jest osadą. @rodowity z derekcji... jak ci nakopią w cztery litery też nie zadzwonię pod 112, by nie zostać posądzony o donosicielstwo. Nie wiem, codziennie oglądasz Uwagę w TVN i nadal katowane dzieci ci nie przeszkadzają. Ot i umysł leminga. I racja. Ta sprawa mogla gorzej się skończyć... od uprowadzenia dziecka po zamarznięcie. Masz nadal uwagi. To wyjdź na godzinę na dwór w podkoszulku. Wróć i wypowiedz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest, oczyścić Chełm z kanalii zawiadamiających policję o dziecku bez opieki! Proponuję zrobić naszą Beatkę, czołowy towar eksportowy, prezydentem Chełma. Tak błyszczy wdziękiem i inteligencją jako rzecznik PiS-u, to z pewnością ludziom w Chełmie byt poprawi! Rodowity z Derekcji w końcu będzie mógł przejść z ruskiego spirytusu na normalną wódkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...