Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnik Roku 2014: Kamil Chęć z Poniatówki

Utworzony przez $, 25 listopada 2014 r. o 17:09 Powrót do artykułu
I tak powinno być . Chłop z krwi i kości . Nie pcha się do miasta i nie odbiera mieszczuchom miejsc pracy i nie zajmuje lokali mieszkalnych . Wieśniaki , macie przykład i kożystajcie z niego , a nikt nie będzie wyzywał was od fiejów w mieście .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać  że szkół to gościu nie kończyłeś .Łopata i piasek przesypywać z kupki na kupkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne gratulacje państwu Chęciom.Na ten tytuł zasłużyliście.Życzę powodzenia w dalszej ciężkiej pracy.Ludwik W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ $ i Gość: Jakbyście zobaczyli jakie ludzie mają nowoczesne gospodarstwo, to byście sami zapytali czy możecie u nich łopatą pomachać.   Wasze motto: "Nie znam się, ale się wypowiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygrał jak wybory wygladaly, to samo. haha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co rolnik roku ? co zrobil co osiągnał i kto na niego głosował? Ludzie z okolicznych wiosek na pewno nie glosowali. z tego co wiem rybka prosiła o smski ;) takze tez mi wygrana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki rolnik roku jak mu ojciec ponad 200h przepisał to można inwestować dalej .Ale jak by zaczynał od zera i doszedł do stanu jaki obecnie posiada to można powiedzieć że rolnik roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi rolnik roku....jak sam na siebie głosował to i tytuł ma.... czytając zasady i patrząc na ten konkurs to się utwierdzam w przekonaniu że aby dziennik na nich zarobił .....jest dużo więcej zasłużonych osób w województwie....a nie dzieciaków co przejmują duże gospodarstwa i się kreują na wielkich gospodarzy.....      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiscie tych ludzi sa naprawde w pozadku.Ewelina wie co mowi popieram Ja, pomagalem im w gospodarce troche.Kamil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje. Nie ma co się dziwić, na lubelszczyźnie jeden z większych rolników. Młody, odważny, ziemi dużo, więc tylko inwestować. I tak robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZERA PRAWDA CAŁA RODZINA WYSYŁAŁA SMSY A TERAZ PO PŁACĄ RACHUNKI.  FAKT FAKTEM , MOŻNA ŚWIAT DOGANIAĆ JAK TATUŚ ZIEMIĘ PRZEPISAŁ. A ROLNIKIEM TO WCALE NIE JEST NAJLEPSZYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...