Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Okunince nad jez. Białym ma być bezpiecznie

Utworzony przez crx, 9 czerwca 2011 r. o 08:25 Powrót do artykułu
Utworzyć kilka plutonów chłopaków ZOMO i będzie po problemie.Co jakiś czas przrerzucać ich w inne miejsca.Ludzie "kryminału" raczej będą istnieć zawsze i nie ma co się łudzić ,że będzie inaczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nigdy nie było bezpiecznie i nie będzie chyba ze zamkną te cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedziłem ten przybytek w ten weekend. Jeziorko czyste, tyle pochwał. Po pierwsze, strach poruszać się po miasteczku: każdy burak przyjeżdża swoim motorem lub samochodem, by zapier***ać jak idiota główną ulicą, huk niesamowity, ludzi pełno, a ci jeżdżą jak deb***e - połowa pijana. Zero policji - a ludzi więcej jak we Włodawie! Nie ma gdzie zaparkować - wstyd, tyle kasy gmina kosi... chyba, bo nie dostałem ani jednego paragonu przy zakupach. Ceny w budach wyższe niż w europejskich kurortach! Następnie, najgorsze, zasrane napite dresiarstwo, chodzą tacy na jeden strzał, szukają zaczepki, a jak się nie uda, to idą się... kąpać - oczywiście nachlani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie róbcie jaj, 16 psów ma chronić ludzi na plaży, miasteczku?? na same centrum trzaba tylu psów a co mowiac o calym terenie jeziora?? to kpiny!! chuje z włodawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okuninka przyciąga patologie jak żadne inne jezioro... żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zastępca wójta gminy tak jak jest napisane w artykule a sekretarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak uslysze od łysych, dresiarzy, ze ktos jest z Wlodawy to woń i ma wpier*** I tak Okuninka nie będzie bezpieczna bo przecież ma być kilka tysięcy ludzi w dzień to jak mają ich chronić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA PEWNEJ NIEDZIELI CHCIAŁEM WYPOŻYCZYĆ SKUTER CELEM PRZEJECHANIA SIĘ,NAWIJAM WIĘC DO DZIECKA CO TAM ZA SZNURKIEM SIEDZIAŁ "KOLEŚ DAJ MNIE ALKOMAT CELEM PRZEBADANIA SIĘ,CZY ABY NA PEWNO JESTEM NA TYLE TRZEŹWY I MOGĘ WZIĄŹĆ SKUTER ....BO LUBIE ZAPI...LAĆ NA TO ON ŻE NIE MAJĄ TAKOWEGO USTROJSTWA,WIĘC POSZEDŁEM OD MIASTECZKA AŻ POD OŚRODEK BANKU NA POLIS STEJSZYN W CELU PRZEBADANIA SIĘ,POLICJANT MI MÓWI "NIE MAM" UKRADLI A DRUGI MAJĄ CHŁOPAKI W POLONEZIE WIĘC PYTAM DZIE POLONEZ TERAZ MOŻE BYĆ TO ON ŻE NIEWIE BO BATERIA PADŁA I NIEMA KONTAKTU Z "BRYGADĄ MOBILNĄ" ZREZYGNOWANY WRÓCIŁEM NA MIASTECZKO CELEM MIMO WSZYSTKO PRZEJECHANA SIĘ JUŻ PRAWIE MIAŁEM SKUTER W RĘKACH GDY POJAWIŁA SIĘ BRYGADA Z ZEPSUTYM WALKIE-TALKIE, ZATRZYMUJE ICH I PROSZĘ O UMOŻLIWIENIE PODMUCHANIA,NA TO ONI ŻE JAK CHCE PODMUCHAĆ TO ONI MAJĄ W BAGAŻNIKU MATERAC,I POJECHALI....TEGO DNIA NIECO PÓŹNIEJ JEDNAK MKNEŁEM SZOSĄ WŁODAWSKĄ NA SKUTERKU Z WYPOŻYCZALNI BĘDĄC RACZEJ PEWNY ŻEM TRZEŹWY JAK ŚWINIA BO JAK WSPOMNIAŁEM WCZEŚNIEJ LUBIE ZAPIER...LAĆ ŁOT I CAŁA HISTORYJA WNIOSKI ....? JEŚLI WYDAJE CI SIĘ ŻE JESTEŚ TRZEŹWY TO CI SIĘ TYLKO WYDAJE ŻE JESTEŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...