Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widac, ze szkoda Wam podjechac pod most torowiska i zrobic zdjecie niz dodawac nieodpowiedne zdjecia, nie macie samochodu ani aparatu? smiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógłby ktoś napisać którędy dokładnie będzie przebiegać objazd i ile trzeba nadrobić kilometrów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widac, ze szkoda Wam podjechac pod most torowiska i zrobic zdjecie niz dodawac nieodpowiedne zdjecia, nie macie samochodu ani aparatu? smiech na sali
A zmieniłoby to coś?? powiedz szczerze?? należysz do grupy osób z impotencją i musisz po prostu wszystko krytykować??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa, jeśli jedziesz z Lublina to proponuje ci w piaskach uderzyć na Żółkiewkę i z Żółkiewki na Zamość, jeśli z Zamościa to od razy za mostem w Sitańcu jest skręt na Żołkiewkę i z Żólkiewki na Piaski jest to droga dłuższa o jakies 7-8 km niestety sporo gorsza. wiec myśle że czas przejazdu wydłuży się o jakies 15-20min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
do gościa, jeśli jedziesz z Lublina to proponuje ci w piaskach uderzyć na Żółkiewkę i z Żółkiewki na Zamość, jeśli z Zamościa to od razy za mostem w Sitańcu jest skręt na Żołkiewkę i z Żólkiewki na Piaski jest to droga dłuższa o jakies 7-8 km niestety sporo gorsza. wiec myśle że czas przejazdu wydłuży się o jakies 15-20min
Sporo gorsza? Tragiczna masakryczna i katastrofalna byłoby znacznie lepszym okresleniem Od Lublina Abramowicką na Przemyśl/Biłgoraj i w Wysokim w lewo, w Żółkiewce ok 500 m za kosciołem w prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widac, ze szkoda Wam podjechac pod most torowiska i zrobic zdjecie niz dodawac nieodpowiedne zdjecia, nie macie samochodu ani aparatu? smiech na sali
masz całkowitą rację, popieram. znowu beda blokowac bo proba nie powiodla sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem strażakiem ochotnikiem w Wólce Orłowskiej. Gdyby nie nasza całonocna pomoc w kierowaniu ruchem na drodze krajowej nr 17 to była by poprostu tragedia.... Nie wiem gdzie podziała się w tej chwili policja... To był ich obowiązek żeby wszystkiego dopilnować. Dla mnie i mieszkańców to skandal!!! Dobrze, że jeszcze są ludzie gotowi do poświęcenia swojego czasu. najgorszy problem był z pojazdami powyżej 5 ton. Nie mogliśmy pozwolić żeby pojechali objazdem przez miejscowość Topola ponieważ jest tam drewniany most. Aleluję do kierowców tych samochodów aby wybrali inna trasę przy następnej próbie zmiany mostu. Jak dla mnie zle przygotowanie oznakowania objazdów i fatalna praca niektórych słóżb( wszyscy wiedzą jakich) Pozdrawiam Łukasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...