Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wrócił z Afganistanu, następnego dnia zginął w wypadku

Utworzony przez Kurenda, 2 listopada 2010 r. o 11:01 Powrót do artykułu
Zapomniał że nie jedzie Rosomakiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty tępaku jak zginie twoja matka ojciec brat lub siostra tez czekaj na zabawne komentarze. Straszna tragedia:( Współczucia dla rodziny ( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRĘDKOŚĆ A NIE POŚLIZG>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coz za przewrotnosc losu:(. Niech spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragiczna historia,taki młody człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Ty tępaku jak zginie twoja matka ojciec brat lub siostra tez czekaj na zabawne komentarze. Straszna tragedia:( Współczucia dla rodziny ( [*]
To wcale nie jest zabawny komentarz ale prawda i gdybyś to ty nie był tępakiem to tak byś to pojął. Jesteście rozbestwiną gównażerią,która nie ma poszanowania nawet do praw fizyki i takie są tego oto skutki. Owszem współczuję rodzinie ale nie mam zamiaru usprawiedliwiać głupiej brawury żółtodzibów którzy to nie tylko sami giną, jak w tym przypadku ale dość często zabijają innych. Nie tak dawno jak wczoraj musiałem ostro hamować aby ustąpić pierwszeństwa idiocie wyprzedzającemu na tzw. trzeciego.Więc cymbale zastanów się kiedy przyjdzie oceniać ci tych którzy rozumują i żyją na trzeźwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo smutne. 6 mc, wiem jak cieżkiej, misji. "Unikanie" wyjazdów na tygodnie przed powrotem. ... aby nie kusić losu... i ta radosc jak wyjądujesz u siebie. Szkoda chłopaka. Afgan to nie liban. Naprawde współczuje rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wypadek wydarzył się na minutę przed tym jak ja dojechałem w to miejsce teraz się dowiedziałem co to za tragedia. Każdego dnia jeżdzę tędy do pracy. Widać tak było mu pisane bo to miejsce nie jest ani niebezpieczne ani nie wygląda na takie że nieuwaga może doprowadzić do śmierci to środek miejscowości. Każdego dnia przyglądam się tej karcie wiszącej na barierce i w końcu wiem czego dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli było tak jak napisał wcześniej "Dziennik" i rzeczywiście wyprzedzał w tym miejscu (biorę na to poprawkę że to napisali w gazecie gdzie jest dużo błędów), to nie było to zbyt mądre. Pomiędzy zakrętami i na przejściu dla pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka...głęboko współczuję rodzinie, znajomym i kolegom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ted napisał:
Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy .
Ty głupolu czy ty wiesz co piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZASAMI WOLĘ BYĆ ZUPEŁNIE SAM NIEZDARNIE TAŃCZYĆ NA GRANICY ZŁA I NAWET STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO CZASAMI WOLĘ TO NIŻ CZUŁOŚĆ WASZYCH OBCYCH RĄK POSIADAM WIARĘ W NIEMOŻLIWĄ MOC POTRAFIĘ JEŚLI CHCĘ ROZŚWIETLIĆ MROK MOGĘ PORUSZYĆ WAS NA KILKA CHWIL TYLKO ZROZUMCIE KIEDY ZECHCĘ ZNOWU Z SOBĄ BYĆ NA PEWNO CZUŁEŚ KIEDYŚ WIELKI STRACH ŻE OTO MIJA TWÓJ NAJLEPSZY CZAS BEZRADNOŚĆ ZNIOSŁA CIĘ NA DRUGI PLAN CZEKANIE SPRAWIA ŻE GORZKNIEJE CAŁA SŁODYCZ W NAS OGROMNY ZGRZYT ZNIECZULA NAS NA SZEPT TAK TRUDNO ZNALEŹĆ DROGĘ W CIEPŁY SEN SŁOWA ZLEWAJĄ SIĘ W FAŁSZYWY TON GDY NADWRAŻLIWOŚĆ JEST JAK BILET W JEDNĄ STRONĘ STĄD OKŁAMALI MNIE Z NADZIEJĄ ŻE UWIERZYŁEM I PRZESTANĘ CHCIEĆ MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK KTO POKAŻE MI JAK ? CZASAMI WOLĘ BYĆ ZUPEŁNIE SAM NIEZDARNIE TAŃCZYĆ NA GRANICY ZŁA I NAWET STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO CZASAMI WOLĘ TO NIŻ CZUŁOŚĆ WASZYCH OBCYCH RĄK POSIADAM WIARĘ W NIEMOŻLIWĄ MOC POTRAFIĘ JEŚLI CHCĘ ROZŚWIETLIĆ MROK MOGĘ PORUSZYĆ WAS NA KILKA CHWIL TYLKO ZROZUMCIE KIEDY ZECHCĘ ZNOWU Z SOBĄ BYĆ ZNOWU Z SOBĄ BYĆ... NA PEWNO CZUŁEŚ KIEDYŚ WIELKI STRACH ŻE OTO MIJA TWÓJ NAJLEPSZY CZAS BEZRADNOŚĆ ZNIOSŁA CIĘ NA DRUGI PLAN CZEKANIE SPRAWIA ŻE GORZKNIEJE CAŁA SŁODYCZ W NAS OGROMNY ZGRZYT ZNIECZULA NAS NA SZEPT TAK TRUDNO ZNALEŹĆ DROGĘ W CIEPŁY SEN SŁOWA ZLEWAJĄ SIĘ W FAŁSZYWY TON GDY NADWRAŻLIWOŚĆ JEST JAK BILET W JEDNĄ STRONĘ STĄD NICZEGO NIE BĘDZIE ŻAL... OKŁAMALI MNIE Z NADZIEJĄ ŻE UWIERZYŁEM I PRZESTANĘ CHCIEĆ MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY... ...NICZEGO NIE BĘDZIE ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny zbieg okoliczności.Pewnie,że szkoda człowieka,ale niektórzy zapewne"polityczni" dopatrzą się zamachu Talibów w tym zdarzeniu.A może jeszcze powołac komisję śledczą-to teraz takie modne!Niech Bóg da sił Rodzinie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maria napisał:
Ty głupolu czy ty wiesz co piszesz?
Bez inwektyw proszę . A Pani myśli pewnie że on do Afganistanu pojechał dokarmiać głodne dzieci? Pani dobrze wie co tacy tam robią i poco jadą . Typowo Polskokatolicka obłuda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybraliscie PO i Tuska wysylajacych najlepszych synow Polski na wojne, to zbieracie owoce w postaci smierci ludzi, ktorzy i tak byli przez matolow skazani na zaglade poprzez sam fakt zmuszenia ich do sluzby na obczyznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybraliscie PO i Tuska wysylajacych najlepszych synow Polski na wojne, to zbieracie owoce w postaci smierci ludzi, ktorzy i tak byli przez matolow skazani na zaglade poprzez sam fakt zmuszenia ich do sluzby na obczyznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybraliscie PO i Tuska wysylajacych najlepszych synow Polski na wojne, to zbieracie owoce w postaci smierci ludzi, ktorzy i tak byli przez matolow skazani na zaglade poprzez sam fakt zmuszenia ich do sluzby na obczyznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
Wybraliscie PO i Tuska wysylajacych najlepszych synow Polski na wojne, to zbieracie owoce w postaci smierci ludzi, ktorzy i tak byli przez matolow skazani na zaglade poprzez sam fakt zmuszenia ich do sluzby na obczyznie.
ty jakis deb*** jestes to za prezydentury kurdupla pisuara pojechali tam i nikt ich do tego nie zmuszal na takie misje jezdza ochotnicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=858599&_ticrsn=3&ticaid=5b2de
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...