Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabili sarnę zamiast wyciągnąć ją z zaspy

Utworzony przez Radi, 15 lutego 2010 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Jak Bear Grylls zabija zwierzę to jest to szkoła przetrwania. Może chłopaki z Dubienki kręcili odcinek jak przetrwać zimę stulecia na wschodnich terenach Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że dostaną po roku więzienia. niech mi ktoś powie że myśliwi to normalni ludzie! niech mi ktoś powie że myśliwsto to hobby, pasja i sposób na życie! ja pie......... zabić biedne bezbronne zwierzę! to jest już zwyrodnienie! jeśli to taka adrenalina strzelić do sarny, to czemu nie pobiegacie za nią? w filmie 3000 mil do graceland bandzior mówi patrząc się na wypchaną antylopę mówi do właściela tejże antylopy- Ty albo ona, ktoś musiał zginąć! to obrazuje najlepiej że myśliwi to banda durni którzy kochają mordować i nic pozatym! jeśli to taka adrenalina, czemu nie pójdziecie z nożem na dzika? chyba się nie boicie, w koncu takie twarde z was chłopaki. moja żona jeździ do pracy z takim jednym który ostatnio upolował dzika i się bardzo tym chwalił ale na pytanie czemu nie pobiegł na niego z nożem, duren już nie potrafił odpowiedzieć- a przecież to jeszcze więcej adrenaliny produkuje! ps- gdzie ten biedny myśliwy który ma 1200 na rękę i tradycję z ojca i dziada i traktuje to jako hobby. kiedyś stawał w obronie kolegów którzy to wystrzelali o 700 zwierząt ponad normę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy tu za głupoty piszecie.. Też bym tak zrobił, darmowe mięso, nie każdego stać na połowke świni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
der napisał:
co wy tu za głupoty piszecie.. Też bym tak zrobił, darmowe mięso, nie każdego stać na połowke świni
Jak widać nie każdego stać także na szare komórki. Chociaży w jednej połówce móżdżka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na połówkę piniędze zawsze siem znajdom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej sarna była potrącona jeśli nie mogła uciekać.Czy weterynarz podjąłby się leczenia.....................kto wie..............?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo większość z was to wegetarianie, albo hipokryci... Czy mięsko ze sklepu w ząbki was kuje? Myślicie, że mięsko rośnie na drzewie? Ktoś musi zabijać w bestialski sposób zwierzaczki, żebyśmy mogli zjeść mięsko. Czy panowie z Dubienki różnią się czymś od zwykłego etatowego pracownika ubojni? Zima, głód to i sarna dobra. Wam się w d... od tej tv i netu poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego w tych prymitywach ze wsi siedzi bestia , czy cywilizacja nigdy tam nie dotrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli zwierzę było potrącone przez samochód, to albo by zamarzło w tej zaspie, albo by się wykrwawiło. Zresztą co za różnica - efekt ten sam. Czy taka śmierć sarny byłaby bardziej "humanitarna"? Jakoś nie sądzę. Faceci po prostu skrócili męki zwierzęcia. A że przy okazji podpadli pod paragraf o kłusownictwie to już zupełnie inna bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowi przedstawiciele elektoratu PSL. Zarżnąć i zeżreć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że gdyby byli przedstawicielami elektoratu PEŁO to byłoby "zdechnąć z głodu w drugiej Irlandii". PO taki nam zafundowało dobrobyt, że aż strach... Musimy jeść gówno z biedronki. Sam bym sobie taką sarenkę zjadł, bo w życiu takiego drogiego mięsa nie jadłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
mam nadzieję, że dostaną po roku więzienia. niech mi ktoś powie że myśliwi to normalni ludzie! niech mi ktoś powie że myśliwsto to hobby, pasja i sposób na życie! ja pie......... zabić biedne bezbronne zwierzę! to jest już zwyrodnienie! jeśli to taka adrenalina strzelić do sarny, to czemu nie pobiegacie za nią? w filmie 3000 mil do graceland bandzior mówi patrząc się na wypchaną antylopę mówi do właściela tejże antylopy- Ty albo ona, ktoś musiał zginąć! to obrazuje najlepiej że myśliwi to banda durni którzy kochają mordować i nic pozatym! jeśli to taka adrenalina, czemu nie pójdziecie z nożem na dzika? chyba się nie boicie, w koncu takie twarde z was chłopaki. moja żona jeździ do pracy z takim jednym który ostatnio upolował dzika i się bardzo tym chwalił ale na pytanie czemu nie pobiegł na niego z nożem, duren już nie potrafił odpowiedzieć- a przecież to jeszcze więcej adrenaliny produkuje! ps- gdzie ten biedny myśliwy który ma 1200 na rękę i tradycję z ojca i dziada i traktuje to jako hobby. kiedyś stawał w obronie kolegów którzy to wystrzelali o 700 zwierząt ponad normę!
Ot inteligent się znalazł... Po pierwsze - żaden z tych panów nie jest myśliwym. Po drugie - jest zasadnicza różnica miedzy myśliwym a kłusownikiem. To co zrobili to zwykłe kłusownictwo i słusznie jeśli spotka ich za to kara. Po trzecie – widzę, że wiedzę o życiu czerpiesz z filmów więc mam nadzieję, że jesteś fanatycznym wegetarianinem, bo w przeciwnym wypadku mam dla ciebie przykrą wiadomość mięso nie rośnie na półce w supermarkecie. Wiem to może być prawdziwy wstrząs, ale nie rośnie też w ogródku obok sałaty. „Udko z kurczaka” to nie jest nazwa handlowa a część żywej istoty którą ktoś kiedyś musiał uśmiercić, chcesz to wierz w fakt iż była to bardzo humanitarna śmierć... A jeśli chodzi o tych złych niedobrych myśliwych – zwyrodnialców i te biedne niewinne zwierzątka, to powiem ci coś czego w filmach zapewne nie mówili. Myśliwi zrzeszeni są w Kołach Myśliwskich, które są administratorami terenów łowieckich na których te biedne zwierzątka zamieszkują tuż obok ludzi. Tak się składa, że trawa to nie jest ulubiony przysmak dzikiej zwierzyny. Co innego uprawiane przez ludzi kukurydza, ziemniaki, buraki i zboże a nawet warzywa z przydomowych ogródków. Widziałeś kiedyś uprawy po nocnych odwiedzinach dzików lub saren? Przypuszczam, że nigdy nawet nie przyszło ci to do głowy! I tu rola tych złych myśliwych - odstrzelenie ściśle określonej, dla danego terenu liczby zwierzą, żeby się nadto nie rozprzestrzeniły i tacy wegetarianie jak ty i cała reszta hipokrytów nie padła z głodu bo rolnicy nie byli w stanie wyprodukować warzyw!!! Jeśli podnosisz argumenty to błagam zweryfikuj je choć odrobinę z rzeczywistością - „odstrzelili 700 zwierząt ponad normę” to równie prawdopodobne jak inwazja kosmitów - o niej w filmach też często wspominają... Pozdrawiam i pamiętaj – myślenie ma przyszłość!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozumiem, że gdyby byli przedstawicielami elektoratu PEŁO to byłoby "zdechnąć z głodu w drugiej Irlandii". PO taki nam zafundowało dobrobyt, że aż strach... Musimy jeść gówno z biedronki. Sam bym sobie taką sarenkę zjadł, bo w życiu takiego drogiego mięsa nie jadłem...
To wez sie do pracy i bedzie Ciebie stac nie tylko na sarnine, ale i losine...baraniny nie potrzebujesz, bos sam..... z PiS, jak wydedukowalam z tresci Twojego "wyznania"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~razor1911~ Takim kur*** deb***em byc jak ty to naprawdę sztuka, ciebie można zajebać dla mięska, powinnie Cię zamknąć w pierdlu, świrze.Takich ludzi co nie szkoda im zwierzyny... TO POWINNI SPALIĆ JAK ŻYDÓW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak to jest???Myśliwy po pijanemu strzela do zwierząt,nie przestrzega okresów ochronnych,w domu ma całą zamrażarkę kiełbasy z dzika i nic mu nie robią??? Natomiast zwykły obywatel za jedną sarnę ma iść siedzieć???Gdzie tu sprawiedliwość???Parę lat temu była afera,że pijany myśliwy wszedł na prywatną posesję i zastrzelił psa uczepionego na łańcuchu przy budzie.Jak się domyślacie nie poniósł żadnej kary,dalej kłusuje i zabija zwierzęta. Darz Bór!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...