Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakupy na Ukrainie już nie takie tanie. Hrywna się umacnia

Utworzony przez wizytator, 9 marca 2015 r. o 07:52 Powrót do artykułu
Artykuł na podstawie" baba chłopu opowiadała" czyli beznadzieja i głupoty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywożenie z Ukrainy paliw trwa od wielu lat a obecnie nieznacznie się zmniejszył ale nie dlatego że hrywna nagle stała się "mocną" walutą... umocniła się w stosunku do złotówki a w stosunku do dolara mówi się o "zatrzymaniu nad krawędzią przepaści.." Prawdziwym powodem zmniejszenia "importu" towarów do polski jest jeden z ostatnich akapitów: "W czasie kiedy hrywna drastycznie traciła na wartości, ceny towarów w sklepach rosły. W końcu ukraińska waluta przestała spadać, ale ceny zostały na wywindowanym poziomie" Jest to proces znacznie bardziej skomplikowany" niż wydaje się domorosłym ekonomistom...   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł na podstawie" baba chłopu opowiadała" czyli beznadzieja i głupoty....
DOKŁADNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto tam jeżdzi i po co, papierosy i wódka w większości robione chałupniczo i czort jeden wie co w nich jest, benzyna chrzczona a na granicy bezczelne wyciaganie kasy pod byle pozorem, chamstwo, prostactwo, złodziejstwo i bandytyzm, jak najdalej od nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Gość - chyba nie byłeś z 10 lat na ukrainie, bo to co opisujesz juz dawno sie skonczylo.   paliwo normalne, wodka lepsza jak PL. Co do fajek nie wiem nie pale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MM do Gość .... zastanów sie co piszesz nigdy nie miałem większego problemu a jeżdzę często w okresie letni motorem ..... a co do cen durny artykół 02-08-2015 sprzedawałem złotówki za granicą Korczowa dostałem 300 hrywien za 50 zł benzyna 20 hrywien dalej się oplaca malboro wychodzi w granicach 4 zł a 0,7 wódki dobrej za 11-12 złotych opłaca sie oplaca a paliwo tylko na Ukraińskiej stacji Niebieska stacja inne są drogie .... życzę miłego wyjazdu jadę znów pod koniec sierpnia motorem rekreacyjnie i poprostu podoba mi się tam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to tak delikatnie naciągany..mimo że kurs hrywny się umacnia to nadal jest dużo taniej na Ukrainie. Sama jeżdże z męzem z lublin do lwowa właśnie na zakupy a co do produktów to często ukraiński wyrób jest tańszy niż polski a jakością jakoś za bardzo nie odbiegają zbytnio http://www.na-jezykach.pl/aktualnosc/255/znajomosc_jezykow_obcych_w_polsce_2015.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akcje na jedzenie supermarket ukraina w jednym miejscu: ***time4shopping.com.ua/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ceny żywności na ukrainie można zobaczyć tutaj ***time4shopping.com.ua/index.php?go=1&user=0&kol=1&city=340&cat_1_1=&cat_2_2=&cat_3_3=&name_tovar=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...