Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja byłem ostatnio z rodziną i nic takiego nie widziałem a byliśmy tam pierwszy raz i wszystko ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie zrobiło i nie zrobi nic.No może poza akwaparkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalew kwitnie, ludzi tłumy, chwała wójtowi Kociubie że taki zbiornik wybudował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie ludzie przyjeżdżają z pupilami które kąpią się i załatwiają swoje potrzeby na plaży gdzie bawią się dzieci to obrzydliwe powinien być zakaz dla psów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z tego powodu przestałam jeździć nad Firlej- obrzydliwe zapite twarze wypełzających z namiotów dresiarzy. przekleństwa i chamstwo. nie dla rodzin chcących wypocząć. powinien być zakaz spożywania alkoholu na takim terenie. gmina straci żuli ale przy podaniu tej informacji w mediach lokalnych-"zapraszamy rodziny z dziećmi" - zyska dobrych turystów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w czym komuś przeszkadzają kapiące się psy????? Chory kraj, porąbany naród!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w czym komuś przeszkadzają kapiące się psy????? Chory kraj, porąbany naród!!!
Na przykład mi przeszkadzają. Bo nie po to jeżdżę z dzieckiem nad jezioro, żeby kąpało się pomiędzy zapchlonymi sierściuchami. Potem to rodzice mają problem z dzieckiem, które po okresie wakacyjnym przechodzi kurację odrobaczania. A właściciele pupili cieszą się że ich milusiński miło spędził czas. Żeby było jasne. Jestem właścicielem takiego pupila i jeśli wyjeżdżam to pozostawiam to pod opieka. A jeśli nie mam z kim to zostawić zostaje w domu sam ( jeśli jest to oczywiście wyjazd jednodniowy) zaopatrzony w wodę i karmę. To oczywiste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko psy a na pseudo-plaży w Grabniaku i Piaseczne przy każdym kocu dymiacy grill,bbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrr,nasrać i wyjechać gdzie jest trochę kultury,ale gdzieś daleko bo wśród tych klimatów lubelskie BURACTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....jak się nie PO-doba, to do Sopotu PO-jedzcie, albo na Riwere. Chełmiacy czują się dobrze i każdej ma prawo do robienie co chce. PO-jakiego groma opisywać? Z moim facetem tam w każdy wikend jestem i mamy namiot dla nas tylko i jest fajnie! A browara napic się może kto chce bo za swoje pijem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za zestawienie - psy i pijacy? Człowiek sika do wody, czasami jest niedomyty, wymiotuje jak jest pijany, a pies - na ogół zadbany bo czyjś, nie załatwia się NIGDY do wody, w której się kąpie, bo woda to dla psa też coś co pije. Rozumiem, że tym którym przeszkadzają psy, również przeszkadzają ptaki i ryby w tej wodzie, bo mogą chorować, mieć pasożyty, załatwiają się do wody, itd. Zanim coś się napisze, to trzeba sobie przemyśleć i to dobrze, a nie swoje uprzedzenia do psów zrównywać z ludźmi nie znającymi umiaru w piciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widzę żadnego problemu miejsca jest tam tyle że można po drugiej stronie zalewu wyznaczyć miejsce dla psów a na plażę od strony parkingów należałoby wprowadzić zakaz wprowadzania psów bo spacerowanie z psem po plaży morze zakończyć pogryzieniem a niema co ukrywać że zwierzęta maja potrzeby fizjologiczne które załatwiają na plaży ipo okolicznych naroślach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem widziałem nie raz. jak w wodzie pływalo gówno komuś nie chciało się przejść do WC na parkingu. JUŻ nie śmigam nad zoltance kompac się chyba że z psem.Pies mam szczepienia jest odrobaczony i się kąpie.Pomyślcie sami lepiej depnac w go... Niż rozwalić nogę lub co innego na pobitej butelce.Owszem też mi się nie podoba picie nad wodą za tym też jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty bydlaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....jak się nie PO-doba, to do Sopotu PO-jedzcie, albo na Riwere. Chełmiacy czują się dobrze i każdej ma prawo do robienie co chce. PO-jakiego groma opisywać? Z moim facetem tam w każdy wikend jestem i mamy namiot dla nas tylko i jest fajnie! A browara napic się może kto chce bo za swoje pijem.
Ciekawy sposób na życie i picie PO-zazdrościć. No cóż swojskie klimaty we wschodnich grajdołach około 70% to widać słychać i czuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy sposób na życie i picie PO-zazdrościć. No cóż swojskie klimaty we wschodnich grajdołach około 70% to widać słychać i czuć.
ciekawe skąd ty jestes? :P Pewnie z jakiejs Piździ wólki tylko wyjechałeś za chlebem gdzieś w Polske albo za granice i jestes zwykłym ZMYWAKIEM i żal ci d... zciska,ze na wschodzie ludzie też sobie nieźle radzą :P zmywak,zmywak :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na całym cywilizowanym świecie nie widać ludzi na publicznych plażach wprowadzjących do wody psów i innych zwierząt, może cywilizacja od zachodu zatrzymała się na obrzeżach Chelma stąd twoja reakcja,nie widać rownież oprócz "WSCHODU" grillujących na plażach.Nie musisz wyjeżdżać na "zmywak" w Polsce też są miejsca gdzie CYWILIZACJA funkcjonuje,bez śmierdzącego zmywaka i "obszczanych " browaropochłaniaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1061295" timestamp="1437794496"] Ty bydlaku!>do kogo to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...