Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczycielka oskarżona o uderzenie ucznia książką

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2017 o 14:57 Powrót do artykułu
Skrzyczeć?!?!?!?!?!!? No nie dam rady....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zawiedli tutaj zdecydowanie rodzice tego ucznia z 6 klasy. Tutaj potrzebny jest solidny pasek ojca...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rodzice powinni zostać pozbawieni praw do wychowywania jakiegokolwiek dziecka i po sprawie. Ale widać ADHD dziecka jest dziedziczne. A sześcioklasista może szukać innej szkoły... może coś na miarę zawodówki? Tam majster workiem z cementem da mu po łbie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
odebrać rodzicom dziecko jak nie umieją go wychowywać. Rodzicie dzieci pozwijcie rodziców tego dziecka o odszkodowane za to, że jest źle wychowane i przeszkadza na lekcji waszym dzieciom i wasze dzieci są zestresowane przez niego na lekcji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za "próbę wbicia wiedzy"....dożywocie (wg.PIS-u)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No ja rozumiem bić ,ale po głowie!?Po tyłku i to szerokim pasem wojskowym to by się kultury nauczył smarkacz jeden!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To go skatowała, że hej. W czasach kiedy dziecko nie było świętą krową i znało granice, nawet jak nauczyciel uderzył linijką, czy książką to nikt nie leciał z tym do prasy, a i dziecko prawdę mówiąc niewiele sobie z tego robiło. Nie mówimy o biciu, a o jednym uderzeniu. Dzisiaj w brudne tyłki całujcie te swoje pociechy, a potem nie narzekajcie, że jak czegoś im nie dacie to dostaniecie z przysłowiowego "liścia".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamiast biegać po kuratoriach należało się zająć wychowaniem swojej pociechy.Nauczycielka ma całkowitą rację nie zgadzając się na żadne umorzenie.Z drugiej strony ciekawe dlaczego rodzice nie ponoszą żadnych konsekwencji za przysyłanie do szkoły dzieci,które swoim zachowaniem uniemożliwiają prowadzenie zajęć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja bym przylała kijem tym wrednym rodzicom ,bo nie wychowali dziecka , ale za to awantury urzadzają, tfu - kiedys im ten bobas jeszcze pokaże, oj pokaże
Zaloguj się, aby oddać głos
0
q-rwa,kiedyś w myśl tych obecnych bzdur milicja i prokurator by nie wychodził ze szkoły,a było tak ,że durnie i matoły niegrzeczne, przeszkadzające ,czy bijące inne dzieci dostawały po łbie ,i co? może nie wyrosły na ludzi? co to q-rwa za czasy ? koniec widac bliski ,a te durnie pseudodziennikarzyny jeszcze sie tym jarają, to dopiero głaby
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj mamuśka z tatuśkiem wkrótce będą wchodzić do domu z czapką na kiju i spać pod kluczem!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za moich czasów nauczyciel jak przylał drewnianym piórnikiem po łapach to się odechciewało rozrabiać na parę dobrych dni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze mało dostał na dupę powinien nie siąść
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinna de...owi przywalić krzesłem w łeb,a potem tak samo potraktować durnych rodziców tego pajaca!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oto do czego doprowadziło bezkrytyczne przyjęcie wzorców z zachodu /z których ten się wycofuje/ i nadmierne prawa dla nowoczesnych pedagogów. Kiedyś w szkołach ich nie było i ludzie powyrastali na porządnych ludzi. Teraz mamy to, co wyżej....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mnie uderzyła dziennikiem dyrektorka po głowie i co więcej za nic bo przeszkadzał na lekcjach jej ktoś inny i co ?! Nic rzuciłem tę szkołę a teraz nie żałuje bo to była g..niana szkoła i tylko bym się tam zmarnował. Można powiedzieć że mnie uprzytomniła tym uderzeniem i pomogła odpowiedzieć na pytanie I CO JA TU ROBIĘ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znam przypadek z innej szkoły. Tam rodzinka peeselowców przeniosla sie pod ołtarz i zaczęła udawać wybitnych katolików i mścić się na pewnym nauczycielu. Donos za donosem w ściśłym poparciu zetenpowskiej dyrektorki, która chciałaby nauczyciela wykończyć. Zaangażowana komisja dyscyplinarna, prasa, prokuratura i umoczone przez dorosłych politycznie dzieci... Ciekawe czy wściekłe moherowe panie kiedyś za to odpowiedzą? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a my za to płacimy. Powinno być tak jak kiedyś. Przynajmniej gnoje miały by jakiś szacunek do dorosłych. Powinna była mu przywalić tą książką.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
undefined napisał:
q-rwa,kiedyś w myśl tych obecnych bzdur milicja i prokurator by nie wychodził ze szkoły,a było tak ,że durnie i matoły  niegrzeczne, przeszkadzające ,czy bijące inne dzieci dostawały po łbie ,i co? może nie wyrosły na ludzi? co to q-rwa za czasy ? koniec widac bliski ,a te durnie pseudodziennikarzyny jeszcze sie tym jarają, to dopiero głaby
Otóż to... z podstawówki pamiętam jak chemiczka waliła gumową rurką albo linijką po łapach jak ktoś przeszkadzał, albo jak w liceum dyrektor-matematyk walił co większych głąbów przez łeb dziennikiem, mokrą szmatą albo tym co tam miał pod ręką a przy okazji wiązanki takie szły, że uszy więdły i jakoś nikt z tym na policję nie latał, a przynajmniej respekt był jak należy. Nikt przez to nie popadł w depresję, nikt się nie mścił, po prostu takie były reguły...  teraz to się z uśmiechem wspomina. Ale teraz takie czasy nastały że, wszyzstko na opak - uczniom wolno wszystko, a nauczycielom nic.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na takie bzdury potrzebny sąd i łamy prasy ,przecież to drobny epizod,ktory może wystąpić na każdej lekcji.Po co podgrzewać atmosfere!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: