Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownik szkoły zajrzał do jednego z pomieszczeń. Szokujące odkrycie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2018 r. o 16:14 Powrót do artykułu
Pracownik ... podatawówki ... ??? a co to takiego ??? żenua ale posiom tego czytadła !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pracownik, to bohater narodowy. Uratował szkołę i uczniów. Na dyrektora go, albo na wójta. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co tam zaglądał, nie jego to niech nie zagląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy były kiedyś w każdej szkole, dzieci znosiły wszystko co stare i "zabytkowe" i jeszcze dostawały za to dobre oceny z historii. Ciekaw jestem czy w tym odkryciu pracownika szkoły znajdowały się istotne elementy broni czy amunicji zagrażające bezpieczeństwu publicznemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy za tak obszerny tekst z którego tyle wynika. Kwintesencja DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cie !!!! Dyrektor do raportu za takie niedopatrzenie ! Tyle niebezpiecznych lusek w szkole ? Jest nowa ustawa o zabytkach wiec odpowiednie slyzby powinny wyciagnac konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok ! pewnie poprzednik chciał siłą obalić ustrój polityczny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to szoooook panie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zajrzałem.Do tego artykułu.Nie wiem,czy śmiać się czy płakać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest dowód na to kto pracuje w naszych szkołach...zobaczył łuskę i wezwał antyterrorystów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tu nie wierzyć że nasz kraj to taki dom wariatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel sporo musi sie douczyc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to kupa niegroźnych śmieci! No chyba że ktoś to zeżre np. ten pracownik szkoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale paròwa ... Szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie najpierw Ustawe o broni i amunicji. Zwlaszcza fragment o istotnych czesciach broni i amunicji. Macie na fotkach kompletny zamek karabinowy, mozliwe ze nadajacy sie do "rozruszania" + kompletna amunicja karabinowa, luski o ile nie maha zbitych splonek, rowniez pod ta ustawe podpadaja. Nie macie pojecia o prawie niestety. Sprawdzcie sobie rowniez ile mozna chapnac z KK za takie "smieci". No a teraz idzie sprzatac szuflady partyzanci od siedmiu bolesci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali... Brawo dla pracownika i "dziennikarza" hahaha...Pełno takich śmieci leży na polach i nikt nie robi sensacji... Też pamiętam jak w latach 80 -tych leżały na półkach w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dura lex sed lex. Takie mamy prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...a peeselowska jak nic, p...e ma we krwi i zrobić na tym karierę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do wszystkich rolników ! Znalazłeś łuskę na polu ? Natychmiast zgłoś to niebezpieczne znalezisko dzwoń do hrubieszowskiej komendy ! A dziennik niech tam zatrudni stałego korespondenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...