Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latkowie ukradli kiełbasę na święta

Utworzony przez E, 5 kwietnia 2012 o 21:01 Powrót do artykułu
jak prawdziwe psy znaleźli po węchu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
E napisał:
Dobre. Podobało mi się
0
E napisał:
To policja w Kraśniku ma psy? Jakoś nie widać ich na patrolach.
0
Stolec napisał:
Dobre. Podobało mi się
A mnie podobał się stolec mojego psa, wydalony na spacerze
0
Gdyby kur; mieli to by nie ukradli,
0
Gość napisał:
A mnie podobał się stolec mojego psa, wydalony na spacerze
Bo takiemu "gosciowi" jak ty, to byle g..no sie spodoba
0
Tu ktoś podał błędne informacje. To niesamowite zdarzenie miało miejsce noc wcześniej: z wtorku na środę.
0
Co ciekawe znam ich obu i raczej niczego im w domach nie brakowało, obydwaj mają niezle samochody audi i drugi jakiegoś kabrioleta! slyszalem że podobno mieli to sprzedac i bylaby wieksza kaska na paliwo czy lejka hehe Jeden seksuje sie ze starą baba czterdzieści pare lat co ma dorosle dzieci hehehehehe
0
Przecież ten koles od kiełbas (znaczy sie właściciel) mieszka obok sklepu dla pijaków i tam od niedawna jest kamera na murze założona i to nie psy wytropily tylko właścicielka sklepu dla pijaków Haha
0
Taka Waśniewska jeszcze nie dostała wyroku za zabicie dziecka, a tu sie chłopaków czepiaja za kiełbasy, które zwrócili.... żałosny kraj!!!
0
Kolejny sukces Kraśnickiej Policji!
0
HAhAHHA Psy są dumni że kiełbase znaleźli ahahhaha dobre! 10/10
0
ZIomek11 napisał:
HAhAHHA Psy są dumni że kiełbase znaleźli ahahhaha dobre! 10/10
Ziomek, ty to chyba jakiś głupi jesteś?
0
Kiełbasę już mają ( zabezpieczony dowód ) teraz potrzeba złapać bimbrownika i święta super !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Gościeradów napisał:
Co ciekawe znam ich obu i raczej niczego im w domach nie brakowało, obydwaj mają niezle samochody audi i drugi jakiegoś kabrioleta! slyszalem że podobno mieli to sprzedac i bylaby wieksza kaska na paliwo czy lejka hehe Jeden seksuje sie ze starą baba czterdzieści pare lat co ma dorosle dzieci hehehehehe
A TO NIE TWOJA MAMA ?
0
twarze sie zakrywa przestepcom, paskiem albo sie pixeluje, chyba ten pan na fotce to zlodziej bo twarzy nie widac, kiełbasa przed wyborcza? hehehehehehehheeh sukcesy w krasnickiej policji porazaja. hehehehehehhehe
0
Swoją drogą właściciel miał stosowne pozwolenia na produkcje wyrobów wędliniarskich.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: