Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w. chodzko -  zwolennik eugeniki, sterylizacji i eksterminacji.   ciekawe dlaczego instytut medycyny wsi w lublinie jest jego imienia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zacz ów "chocka" ? Najpierw kobiecino dowiedz się, kim był Witold Chodźko, następnie sprawdź, jak się to pisze, a dopiero później produkuj się na forum ... :(
Czepiasz sie literowki a kazdy ma swoje zdanie i niech jezdzi gdzie chce i leczy sie u lekarza do ktorego ma zaufanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiasz sie literowki a kazdy ma swoje zdanie i niech jezdzi gdzie chce i leczy sie u lekarza do ktorego ma zaufanie
Czy ty widzisz różnicę pomiędzy wyrazami "chocka" i "Chodźko" ? To jest tylko literówka ? A może trzeba jeszcze raz pójść do szkoły, by przypomnieć sobie ortografię ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylam i na krasnickiej i na chocki ta druga kiepska ale krasnicka super i glupia nie jestem moje dziecko przestalo oddychac zostalo zaintubowane i przewiezione do lublina pani doktor P. byla wtedy na izbie zrobili co trzeba i za to dziekuje Bogu bo nie chce myslec co byloby gdyby cos poszlo nie tak dodam ze mialo tylko rok a w krasnickim oddziale bylam nie raz stare okna gdy padalo woda lala sie po parapecie na oddziale biegunka a nocniczkow to ile na caly oddzial?co wszystko ma byc ze soba? tragedia dzieci chyba powinny miec nieco lepsze warunki a nie lezec i lapac ciagle cos nowego a rotawirus to od lat jest tam norma i wiem to z doswiadczenia wiec nie oszukujmy sie od dawna prosi sie o zmiane tych warunkow
Kazdy opisuje warunki a ciekawe jak macie w swoich domach,smród ,bród a wymagacie niewiadomo co.Najlepiej napisac na kogoś a nie widzieć warunków u siebie.Nieraz leżałem z dzieckiem w Krasniku izobaczyłem matki które tam przebywają z dziećmi.Smród od nich,że się żygać chce,na szafkach syf i wymagają od kogoś.Najpierw trzeba zadbać o siebie.Matki kochane myjcie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaz pan ciepla lazienke swiatlo i zamkniecie zeby choc namiastke prywatnosci miec a potem pros matki o czystosc nie kazda ma nianie czy zmiennika na podmiane do dziecka a zreszta nie przyjechala na wczasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy brali i biora nadal co dochodzeniówka chce sie wybic   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy opisuje warunki a ciekawe jak macie w swoich domach,smród ,bród a wymagacie niewiadomo co.Najlepiej napisac na kogoś a nie widzieć warunków u siebie.Nieraz leżałem z dzieckiem w Krasniku izobaczyłem matki które tam przebywają z dziećmi.Smród od nich,że się żygać chce,na szafkach syf i wymagają od kogoś.Najpierw trzeba zadbać o siebie.Matki kochane myjcie sie.
To jest bardzo ciekawe zagadnienie - jak pacjent ma bałagan w domu, i nie często się myje, to musi też mieć oborę w szpitalu ? Jeżeli pacjent płaci z ubezpieczenia za pobyt w szpitalu w kraju należącym do cywilizowanej UE, to w tymże szpitalu ma mieć chlew ? Zaiste - pokrętna jest twa logika ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy opisuje warunki a ciekawe jak macie w swoich domach,smród ,bród a wymagacie niewiadomo co.Najlepiej napisac na kogoś a nie widzieć warunków u siebie.Nieraz leżałem z dzieckiem w Krasniku izobaczyłem matki które tam przebywają z dziećmi.Smród od nich,że się żygać chce,na szafkach syf i wymagają od kogoś.Najpierw trzeba zadbać o siebie.Matki kochane myjcie sie.
wiktor gon siebie do roboty i do mycia! cwaniaczek sie znalazl. jasne, kobieta ma bez przerwy byc na nogach z przerwa gdy facet na niej lezy. w ciazy kobiety sie nie myja, nic w domu nie robia, do pracy nie chodza i facetom nie dogadzaja. jak juz sa w szpitalu to maja rozrywke porodowa i to zbrodnia, ze sie nie myja bo to nic, ze maja pekniete-rozciete krocze no przeciez baby to nie boli. jaka rana? przeciez to wszystko naturalne! urodzic i w pole robic! matki pamietajcie, prosto po porodzie pod prysznic biegnijcie bo przyjdzie wiktorek i bedzie mu smierdziec. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiktorku - jak pipka ci zaczyna śmierdzieć, to zostaje ci tylko rękodzieło ! :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ale nikt nie przyzna sie ze sam wpycha pieniadze lekarzom , bo zostalo przyjete ze jak dasz to lepiej sie zajma itp. a czasy sie zmienily tylko ludzie nie bardzo   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Personel SPZOZ-u K-k, który ma kontakt z pacjentem lub jego rodziną (dotyczy to przede wszystkim pracowników SOR) powinien być natychmiastowo, z dniem dzisiejszym wysłany na wielodniowe szkolenie pt. "Interpersonalne kontakty z osobami potrzebującymi pomocy. Wyrobienie w sobie uczucia empatii i szacunku dla drugiej osoby". Kto szkolenia nie zaliczy - miotła lub łopata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...