Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

32-latek zginął w wypadku drogowym na ul. Urzędowskiej

Utworzony przez Gość, 17 listopada 2008 r. o 08:29 Powrót do artykułu
HALO!!! Zanim podacie informacje to może ją sprawdzcie?Nie w Urzędowie a w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w krasniku na ul urzedowskiej dokladniej na budzyniu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo coś więcej o okolicznościach wypadku? Jacyś inni uczestnicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo coś więcej o okolicznościach wypadku? Jacyś inni uczestnicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieczkobrzęki z Krasnika tak jeżdżą podrastrowanymi autami,że strach poruszać się po drogach.Nie raz przejeżdżałem przez Kraśnik i włos mi się jeżył na glowie.Busiarze z Kraśnika nie lepsi. W sobotnie popołudnia oraz przez niedzielę policja powinna poruszać się po drodze Kraśnik Lublin nieoznakowanym radiowozem,o wypapią sporo takich kraśnickich palantów co szpanują za kółkiem. Drogówce życzę powodzenia i proponują zabrać spory mandatownik i notatnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już kolejny matoł, ktory sie rozwalił na Urzędowskiej. Wszyscy albo pijani, albo za szybko jechali. Selekcja naturalna. Aby nikomu innemu krzywdy nie zrobili, sami niech się wybijają d.ebile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tY deb***.u, hu,ju zaje,bany to był mój qmpel!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] Na zawsze pozostanie w naszej pamięci! Tomku! Wieczny odpoczynek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co piszecie!!! Te komentarze świadczą tylko o Waszej pustocie! Dla kogoś to jest wielka tragedia-zginął młody mężczyzna-był synem, bratem, chłopakiem! Czy naprawdę wszyscy jesteście tacy puści, aby w tak głupi sposób komentować takie informacje? Postawcie się w roli rodziny, miło by Wam było taki rzeczy słuchać, czytać? Trochę ogłady!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie, czlowiek zginal a wy sie tu wyzywacie. Troche szacunku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jedno bmw bezpieczniej i o jeden niemiecki samochód mniej na POlskich wyrobach drogoPOdobnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak szacunku dla tych co piszą tu głupoty ... zginął człowiek - młody człowiek. Każdy z nas jest kierowcą i każdemu czasami się zdarzy jechać szybciej, co od razu wy uważacie że jest karygodne...chodzi o to że wolę być tym co jeździ szybciej niż tym co bestialsko jak i prostacko podchodzi do ludzkiej śmierci...ocknijcie się gamonie!!! Tomek był super człowiekiem, nigdy nikomu nic złego by nie zrobił. Może to bez sensu pisać teraz jak on już nie żyje ale proszę was żebyście go nie "deptali". Może i jego wina ale uszanujcie go! Świadczyć to może tylko o waszym prostactwie jak i zakłamaniu gdyż sami nie raz pędzicie. A jeśli piszecie że przez Kraśnik się nie da przejechać bo szaleńcy to ja powiem tylko tyle że zagrożeniem są tylko tacy prostacy co to piszą, bo to wy stwarzacie niebezpieczeństwo na naszych drogach. Umiecie krytykować tylko siebie. Czy nikt z was barany nigdy nie przekroczył dozwolonej prędkości?! Zróbcie sami sobie rachunek sumienia i odpowiedz zachowajcie. Spoczywaj w pokoju Tomciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Umiecie krytykować tylko innych nie patrząc na siebie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak, jestem krasniczaninem i mieszkam w lublinie. takie chamstwo i brak kultury jazdy to chyba tylko w krasniku jest. ludzie mysla ze jak sobie nakupili niewiadomo jakie auta bo stali 2 lata na zmywaku w anglii to juz sa panami szos. przed wszystkimi swietymi przed swiatlami czekalem ok 10 min zeby wyjechac z parkingu w lewa strone, nikt ale to nikt mnie nie puscil!!!!!!!! nikt nawet luki nie zrobil zebym mogl wyjechac!! drugi przypadek to sznur samochodow ciagnacy do czerwonego swiatla na budzyniu, ktory i tak musial czekac na dalsza jazde ale nikt nawet nie zwolnil zeby wlaczyc sie do ruchu i nie czekac nie wiadomo ile!! w lublinie czegos takiego nie ma, ludzie sa mniej zawistni ;/ co do zapieprzania to kazdy kiedys zapieprzal, i cioty co tu pisza ze burak w bmw czy cos, zapewne jezdza jeszcze gorzej, albo jak emeryci spowalniajac ruch albo po prostu nie maja pojecia o jezdzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AB napisał:
...tY deb***.u, hu,ju zaje,bany to był mój qmpel!!!
Widać po słownictwie że skończyłeś max 4 lata podstawówki i masz problemy z doborem słów do komentarzy (mały ich zasó. Mało na naszych drogach takich inteligentów? Ten śp gość leciał Urzedowską jak głupi, słyszałem że leciał, lecieli przez czerwone światło bo to podobno był wyścig. A niechby jakieś dziecko wyszło na pasy? A jakby ktoś wyjeżdżał mając zielone? Zastanów się trochę kapuściany głąbie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku! Jaki wyścig?? Nie ma to ludzkie bezsensowne ploty! Tomku! Zawsze będziemy o Tobie pamietali [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomku kochałeś samochody teraz Bóg cię ukochał- kondolencje dla całej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bmw ...urzędowska- prościutka droga jeszcze coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Człowieku! Jaki wyścig?? Nie ma to ludzkie bezsensowne ploty! Tomku! Zawsze będziemy o Tobie pamietali [*]
Jakby jechał 60 na godzinę, tyle co ustawa przewiduje do wypadku by nie doszło. Proste!!! Nie pierwsze bmw na Urzędowskiej w którym ktoś zginął, parę lat temu pamiętam chyba na tamten świat poszło 3 po tym jak przyłożyli w deszczu w drzewo. Gratulację za wyobraźnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa przewiduje 60 km/h?? Wypowiedział się znawca przepisów drogowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...