Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AUTORYTET PIS

Utworzony przez CIEKAWY, 27 lutego 2012 r. o 18:06
antymarysieńka napisał:
Teraz rozumiecie, z kim (a raczej: z czym) macie do czynienia ? Ego tego poqurwieńca z bagiennej części Piask jest więsze od Mount Everestu. Jeżeli toto popełni błąd (a robi to ciągle), to za nic świecie się doń nie przyzna, tylko będzie brnęło dalej, usiłując nieudolnie obrócić kota ogonem, robiąc z siebie przygłupa. W takim razie: po chooj piszesz, i zabierasz głos w temacie (produkując masowo off top i spam), jeżeli nie masz w nim nic do powiedzenia ? Nie musisz. Bo już wcześniej zostało ci udowodnione, że nie większego idioty na forum od ciebie ! Ty zryty łbie zgadzasz się tylko ze swoim zdaniem - bombardujesz masowo forum swoimi "tzw. "przemyśleniami", wysuwasz wnioski, pomawiasz i oczerniasz poszczególne grupy zawodowe i pojedynczych ludzi, i myślisz, że jesteś bezkarna. Jesteś zdziwiona, że wszyscy na forum mają odmienne zdanie niż ty - jakże to tak ? Przecież jestem taka mądra i elokwentna, a wszyscy mnie atakują .... Mógłbym pisać wiecej, ale po co ? Wszystko to grochem o ścianę, do zrytego łba tego babsztyla i tak nic trafi - wielu próbowało i na LKR-ze, wielu tutaj - i co ? Jakie mamy skutki ? Dlatego ponawiam apel - nie dyskutujmy z trollem, nie dokramiajmy go !!!
To ty piszesz? Bo ja cały czas byłam przekonana, że swoje teksty zamieszczać metodą kopiuj-wklej.Przeciez we wszystkich tematach powielasz swój żelazny repertuar ( ściągnięty z czegoś czy tez napisany ci przez kogos, a ty go tylko rozprzestrzeniasz), który juz wszyscy znają na pamięć. Takze w takim przypadku czy ty z niego wkleisz mniej czy wiecej, nie robi nikomu żadnej róznicy, a na wymyślenie czegos nowego i konstruktywnego twoje ego zabiło w tobie zdolnośc rozumowego i samodzielnego myślenia. Do tego stopnia, że nawet nie zauwazyłes, że ja nigdzie nie wyrazam zdziwienia odmiennoscią zdania innych i ataków na mnie, a wręcz przeciwnie podałam nawet przyczynę tego stanu rzeczy. Ale żeby robić z siebie takich politycznych gniotów? A udowodniono mi tyle, że kilka osób związanych ze sobą wspólną sprawą albo jedna i ta sama pod róznymi nickami, potwierdza swoje frazesy, na zasadzie "a bo tak", dążąc do zrobienia i z tego forum tuby propagandowej pisowskiej władzy w Krasniku, tak jak to zrobiono z LKRem. A za obrazanie i pomawianie, to dowodów tutaj nie brakuje, żeby ciebie mogła pozwać do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam userom - nie dokarmiajmy internetowego trolla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Przypominam userom - nie dokarmiajmy internetowego trolla
Pomijając fakt, że wszystkie charakterystyczne cechy trolla, to ty sobą reprezentujesz, to rzeczywiscie wszystkim poddanym pozostaje słuchac i wypełniać wolę ich pana i władcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńko- całkowicie się z Toba zgadzam czasami trochę dziwnie się zachowujesz „jesteś niekonsekwentna w swych przekonaniach” ale przyznaje Twoje posty są trafne. Niestety na forum siedzą prawie sami poddani Stawiarskiego i dlatego brak merytorycznej dyskusji to wada tego forum. Rób zwoje jesteś dzielna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam - nie dokarmiajmy trolla internetowego (nawet jak pisze pod dwoma nickami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antymarysieńka, sory, że zabieram głos pomimo twojego apelu, ale nie mogę się powstrzymać gdy czytam jakieś wredne paszkwile wypisywane przez Marysieńkę, typu:
Marysieńka napisał:
A udowodniono mi tyle, że kilka osób związanych ze sobą wspólną sprawą albo jedna i ta sama pod róznymi nickami, potwierdza swoje frazesy, na zasadzie "a bo tak", dążąc do zrobienia i z tego forum tuby propagandowej pisowskiej władzy w Krasniku, tak jak to zrobiono z LKRem. [/quote] oraz jej naśladowcę, albą ją samą pod innym nickiem:
gość napisał:
Marysieńko- całkowicie się z Toba zgadzam czasami trochę dziwnie się zachowujesz „jesteś niekonsekwentna w swych przekonaniach” ale przyznaje Twoje posty są trafne. Niestety na forum siedzą prawie sami poddani Stawiarskiego i dlatego brak merytorycznej dyskusji to wada tego forum. Rób zwoje jesteś dzielna.
Oświadczam, że nie utożsamiam się z żadną partią polityczną, ani nie jestem wielbicielem polityka wyżej tu wymienionego. Ani żadnego innego. Wysuwacie wnioski zbyt daleko idące. I się trochę hamuj Marysieńka, z tymi twoimi wnioskami na temat nieznanych ci ludzi! Fakty są takie: -1) [quote name='Marysieńka' timestamp='1332148901' post='611662'] Tematem forum jest "autorytet pis". A pytanie autora o stanowisko w sprawie jakiegoś sporu, ale o jaki to tak naprawdę nie wiadomo, może być jedynie jednym z wątków tego tematu. Na forum wątkiem tematu stają sie wszystkie wiadomosci dotyczace tego tematu. I kazda nowa wiadomosc związana z tematem rozpoczyna nowy wątek, tak jak w tym przypadku sprawa bilbordu , którym rozpoczęłam nowy wątek w tym temacie, jest związana z tytułowym autorytetem, którego wydawnictwo firmuje kłamliwe tresci na tym bilbordzie. Jak wygląda sprawa z tematami forum i ich wątkami przyjrzyj się na LKRze, że tam do każdego kolejnego wątku nie zakłada sie nowego tematu, tylko rozpoczyna sie i ciagnie, w juz istniejącym temacie.
Piszesz w temacie :Autorytet Pis, na pytanie zadane przez CIEKAWEGO. Trzymaj się tego, a jak chcesz podyskutować w innym temacie- może załóż własny? A skoro się powołujesz na LKR, to wejdź i zobacz, ze tam jest inna organizacja forum.Według twojego ulubionego źródła wiedzy czyli wikipedii: „Zazwyczaj oprogramowanie do prowadzenia forum pozwala zdefiniować jego właścicielowi lub administratorowi kilka początkowych forów, które są podzielone na tematy zwane również wątkami.” Według wikipedii wątek =temat na forum, więc nie mieszaj. -2) Zakładasz, że celowym było wprowadzenie ludzi w błąd na plakacie, i snujesz urojone bajki , że to znacząco wpłynie na cięcia w budżecie i zmiany w ustawach. Rzeczywiście już to widzę, jak rzesza Polaków odpisuje 2% na cele z plakatu. Hahahaha, weź mnie nie rozśmieszaj! Jest jeszcze tak dużo czasu, że naprawdę ludzie się zdąrzą szybciej zorientować niż tobie się wydaje. I daruj sobie jakieś linki o błędach w całym picie, bo poruszyłaś sprawę odpisu 2% , a nie całego pita, więc nie zmieniaj”tematu” zaczętego przez ciebie samą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz się „przyjacielu” gość i Marysieńka to nie jest ta sama osoba. A ty to nie pracownik UM czyli poddany Stawiarskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Mylisz się „przyjacielu” gość i Marysieńka to nie jest ta sama osoba. A ty to nie pracownik UM czyli poddany Stawiarskiego?
czytaj posty na które odpisujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antymarysieńka, sory, że zabieram głos pomimo twojego apelu, ale nie mogę się powstrzymać gdy czytam jakieś wredne paszkwile wypisywane przez Marysieńkę, typu: oraz jej naśladowcę, albą ją samą pod innym nickiem:[/quote] Paszkwile to płodzi antymarysienka i niektórzy z jego bloku, tylko że zły cel sobie obrali.
Oświadczam, że nie utożsamiam się z żadną partią polityczną, ani nie jestem wielbicielem polityka wyżej tu wymienionego. Ani żadnego innego. Wysuwacie wnioski zbyt daleko idące. I się trochę hamuj Marysieńka, z tymi twoimi wnioskami na temat nieznanych ci ludzi! [/quote] Twoje tłumaczenia sie kim jstes a kim nie jestes nie mają tu żadnego znaczenia, gdyz tych danych nie da zweryfikować i każdy jako anonim może pisać co mu wygodniej. I w takim przypadku wazniejsza staje sie merytoryczna dyskusja, w której argumenty decydują , kto ma racje, a nie czy ktos ma jakies polityczne powiązania i z kim. I dla przykładu taki oszust chcąc wprowadzić kogos w błąd i go naciągnąć, podaje się za kogoś innego niż jest w rzeczywistosci i nie wyjawia prawdziwego celu swojego działania, a wręcz przeciwnie wszystko robi, żeby zdobyć zaufanie swojej ofiary.Tak i twoje tłumaczenia tutaj sa tyle samo warte co i jego. Ludzie potrafią w żywe oczy kłamac, to tym bardziej jako anonimowy nick mogą nie miec przed tym żadnych oporów. I jak na razie nie mam sie z czym hamowac, gdyz swoje wnioski wyciągam nie w stosunku do osoby, ale do faktu i na jego podstawie. [quote]Piszesz w temacie :Autorytet Pis, na pytanie zadane przez CIEKAWEGO. Trzymaj się tego, a jak chcesz podyskutować w innym temacie- może załóż własny? A skoro się powołujesz na LKR, to wejdź i zobacz, ze tam jest inna organizacja forum.Według twojego ulubionego źródła wiedzy czyli wikipedii: „Zazwyczaj oprogramowanie do prowadzenia forum pozwala zdefiniować jego właścicielowi lub administratorowi kilka początkowych forów, które są podzielone na tematy zwane również wątkami.” Według wikipedii wątek =temat na forum, więc nie mieszaj.
A niech ci będzie, ale nawet przyjmując twoją wersję tez wychodzi na moje. Bo jesli wątek = temat, to tematem jest tytuł, który w tym przypadku brzmi "AUTORYTET PIS", a nie zapytanie CIEKAWEGO. I jaka by nie była organizacja forum, temat zawsze pozostanie tematem i tym tematem zawsze będzie tytułowy nagłówek, a nie jego zawartośc.Nawet tu na tym forum tematem staje sie tytuł artykułu, a nie jego pierwszy post. [quote]Zakładasz, że celowym było wprowadzenie ludzi w błąd na plakacie, i snujesz urojone bajki , że to znacząco wpłynie na cięcia w budżecie i zmiany w ustawach. Rzeczywiście już to widzę, jak rzesza Polaków odpisuje 2% na cele z plakatu. Hahahaha, weź mnie nie rozśmieszaj! Jest jeszcze tak dużo czasu, że naprawdę ludzie się zdąrzą szybciej zorientować niż tobie się wydaje. I daruj sobie jakieś linki o błędach w całym picie, bo poruszyłaś sprawę odpisu 2% , a nie całego pita, więc nie zmieniaj”tematu” zaczętego przez ciebie samą!!!!
A dlaczegóż mają nie odpisywać, jeśli te dwa procent nie idzie z ich pieniędzy, tylko z podatku, który nalezy do budzetu. A mniejsze wpływy do budzetu panstwa, a tym samym i do budzetu gmin, które dostają okreslony , stały procent z tych podatków może odbic na podejmowaniu pewnych decyzji naszym kosztem, żeby zrównowazyc ten budzet. I czy tak wszyscy sie zorientują, nie byłbym taka pewna, a szczególnie ci, których niektórzy, w tym przede wszystkim antymarysienka mają za wyjątkowych idiotów tu na forum, dających wiarę w kazdy wcisnięty im przez siebie kit. Ludzi, którzy ulegają sugestiom reklam nie brkuje. I nie wiem czego mam sobie darowac porównanie, do jakiego posłuzyło mi wypełnianie PITów, a dokładnie błędów przy ich wypełnianiu. I tak np, skoro dochodzi w nich do błędnych odliczeń, pomimo, że w broszurkach jest dokładna informacja , do jakich limitów sa niektóre odliczenia, to tym samym upada argument, że w przypadku tego konkretnego odliczenia podatnicy będa sie sugerowac podaną im wielkością odliczenia podatku. Skoro ktos nie zwraca dokładnie uwagi na jedne informacje i to wazniejsze, gdzie w grę wchodzi wielkośc naliczenia tego podatku, to trudno liczyc, zeby przywiązywał wagę do takiej drobnostki jak odliczenie od naliczonego juz podatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA, UWAGA! Z powodu pochmurnej i wietrznej pogody grafomanka dorwała się do klawiatury! Należy mieć się na baczności, nie dać się sprowokować szczątkowymi objawami rozsądku - to podpucha, żeby jątrzyć i motać w myśl zasady: moje jest najmojsze i dlatego zawsze mam rację, nawet jak jej nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
UWAGA, UWAGA! Z powodu pochmurnej i wietrznej pogody grafomanka dorwała się do klawiatury! Należy mieć się na baczności, nie dać się sprowokować szczątkowymi objawami rozsądku - to podpucha, żeby jątrzyć i motać w myśl zasady: moje jest najmojsze i dlatego zawsze mam rację, nawet jak jej nie mam.
O to rzeczywiscie jest mocny argument do merytorycznej dyskusji, ze az na łopatki rozkłada. I co ty chcesz od dzisiejszej aury? Pochmurno, trochę wietrznie, ale wieje od łąk i na chodniku nie odczuwa sie tak tego wiatru. A chodziło się na spacerki i przy dużo gorszej aurze. A ranki to mam przewaznie czasowe.....,z małymi wyjątkami, dlatego przewaznie piszę w tym czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A uprzedzałem No cóż - spróbujemy zacząć od podstaw. O co chodzi tej antymarysieńce ? O co chodzi z tym spamem i trollowaniem ? I kto zacz ów troll ? To kilka mkwestii, wynotowanych z netu: Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami. Trollowanie polega na wysyłaniu napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji. Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie. Charakterystyka zachowania internetowego trolla Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, merytoryczna zawartość dyskusji ma zaś dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll sycił się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie w jego sidła i odpowie na jego post, tym bardziej wydaje się zadowolony. Znużenie dyskutantów objawiające się kończeniem dyskusji (patrz: EOT) lub też wrzuceniem go do killfile'a interpretuje jako odniesienie zwycięstwa. Część trolli rzadziej lub częściej zmienia swoje dane (np. własny nick, czy adres poczty elektronicznej), aby znaleźć się poza killfile'ami innych osób. Trollowanie czasem bywa stosowane przez lamera – osobę, która podkreślając swoje doświadczenie i wiedzę w danym temacie (a w praktyce jest ona bardzo niewielka), próbuje wypowiedzieć się na temat wad czegoś/kogoś, próbuje na siłę pomóc komuś w problemie etc. Kiedy dochodzi do polemiki z osobami bardziej doświadczonymi w temacie, lamer może zareagować śmiesznymi i bezsensownymi argumentami. Kończy się to w wielu przypadkach interwencją ze strony administratora lub moderatorów serwisu. Czasami jednak trollowanie jest stosowane wobec lamerów, aby zniechęcić ich do dalszego udziału w dyskusji. Symptomy trollowania Symptomami trollowania mogą być poniższe sposoby zachowania w dyskusjach: bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei (np. Ten system operacyjny jest najlepszy!) i bronienie jej do końca (często wbrew rzeczywistości) — jest to kryterium kontrowersyjne, ponieważ samo fanatyczne przywiązanie do określonej idei nie oznacza trollowania; prosta do zauważenia sztuczna nieznajomość podstaw tematu danego forum (np. na forum o zaletach systemów komputerowych, troll zapyta, czym jest system komputerowy.); częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona — celem trolla jest w tym przypadku zapętlenie dyskusji i wprowadzenie dodatkowego zamieszania; nieumiejętność przyznania się do błędu – troll nie powie, że nie miał racji, a także wyjątkowo będzie milczał; najczęściej albo zacznie próbować udowadniać, że od początku uważał inaczej, niż pisał, a tylko nie został właściwie zrozumiany albo zacznie bagatelizować znaczenie swego błędu; brak konsekwencji podczas prowadzenia dyskusji i zaprzeczanie własnym tezom i opiniom; skrajny stosunek do netykiety (wybrane zasady) lub ortografii – albo atakowanie wszystkich za najdrobniejsze literówki, albo demonstracyjne łamanie zasad; skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób – jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, bo nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie zrażają się do niego z powodu takich zachowań przejawianych wobec nich; wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary (np. moderatorów, współdyskuntantów etc.) także w sytuacjach niezwiązanych z danym forum; konfabulacja np. na temat swego wykształcenia, pracy, pozycji społecznej bądź doświadczeń życiowych – celem trolla jest tutaj nadanie większego znaczenia swoim wypowiedziom, jako pochodzącym od specjalisty, osoby, która coś zna z autopsji, etc.; regularne ogłaszanie swojego definitywnego odejścia z forum lub grupy dyskusyjnej i za każdym razem, po jakimś czasie, powracanie – troll tłumaczy się tutaj różnego rodzaju obowiązkiem, otrzymaniem kilkuset maili zachęcających do powrotu etc.; zmienianie własnych danych, które może polegać albo na drobnych zmianach tych danych (np. Troll może zmienić się w Troola lub Trrola etc.) albo na poważnych zmianach takich danych (np. Troll staje się „Uczestnikiem”) — celem trolla jest spowodowanie, aby inni uczestnicy forum nie mogli filtrować wypowiedzi trolla lub ich ignorować bez czytania; tworzenie klonów (np. Troll może także występować w tym samym okresie także jako Uczestnik1 i Uczestnik2), których wypowiedzi składają się z wyrazów poparcia wypowiedzi trolla występującego pod własnymi danymi oraz ataków na oponentów tego trolla — troll w ten sposób próbuje wykazać, że nie jest izolowany i cieszy się poparciem na danym forum. Obrona przed trollem.[/size] Najskuteczniejszą obroną przed trollowaniem jest całkowite zignorowanie wszelkich zaczepek trolla, w momencie gdy się zorientujemy, że mamy z nim do czynienia. O ile istnieje taka możliwość, administratorzy lub moderatorzy powinni blokować możliwość publikowania wiadomości, które można uznać za trollowanie i odpowiadania na nie. Zazwyczaj konsekwentne ignorowanie trolla skutkuje jego zniechęceniem i przeniesieniem się w inne miejsce lub całkowitym zaprzestaniem działalności. W praktyce jednak rzadko do tego dochodzi, ponieważ na forum bardzo często znajdą się jakieś osoby, które będą jednak z trollem dyskutowały i tym samym zachęcały do kontynuacji działalności. Dodatkowo niektóre trolle potrafią stworzyć wokół siebie krąg osób, które ich wspierają, chronią przed oponentami, podsycają dyskusję z udziałem trolla etc. – na szczęście jest to zjawisko czasowe, bo trolle swoim pogardliwym i nacechowanym wyższością zachowaniem w stosunku do tych osób, szybko je do siebie zniechęcają. W slangu internetowym często mówi się, że trolla nie należy karmić – czyli że nie należy z nim w ogóle wchodzić w jakąkolwiek polemikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naduzywasz terminu, żeby , nie dopuscic do krytyki na forum, pozbyć sie osoby niewygodnej dla swjej sprawy. Niestety, ale nie zdradzam żadnych symptomów trollowania.Poruszam jedynie kwestie mnie nurtujące, a że tobie sie to nie podoba i masz o nich inne zdanie, to juz twój problem. Ale widocznie chodzi ci tylko o to, żebym przystaławała na racje dla ciebie korzystne. A jątrzyc to ty jątrzysz swoimi odwiecznymi tekstami na jedno kopyto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam - nie karmić trolla !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to gra. Jak masz swoimi podłościami , manipulowaniem i obłudą prowokowac, to lepiej milcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Ojciec Jan Klimiec prowadził partię do wyborów, to już dawno byłby którąś kadencje premierem a partia zajęła by wszystkie miejsca w parlamencie...łacznie ze strażą marszałkowską czy obsługa bufetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...