Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie łatwiej i szybciej. To jedna z największych inwestycji drogowych w powiecie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2017 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Przy tych wybojach które zostały po położeniu warstwy wyrównującej na odcinku Wilkołaz - Popkowie to raczej szybciej nie będzie ale za to będzie można mówić że droga została wyremontowana. Mam nadzieje, że Pan Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych przeprowadzi należytą kontrolę remontu drogi przed odbiorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Urzędów - Chodel?! To jest mistrzostwo świata niekompetencji drogowców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędów - Chodel to droga wojewódzka, Urzędów - Wilkołaz to powiatowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie, Urzędów Chodel to jest rekord Polski chyba. Tak dzirawej drogi nigdzie nie znajdzie ale robimy Popkowice Wilkołaz - kto tamtędy jeździ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej drodze bez remontu domorośli kierowcy urządzali sobie rajdy wyścigowe, aż strach pomyśleć co się będzie działo jak droga będzie w miarę gładka. Jadąc przez Wilkołaz Trzeci gdzie jest ograniczenie do 50 km /gęsta zabudowa / , jeszcze nigdy nie spotkałem kierowcy który by mnie nie wyprzedzał. Nie wypisujcie głupot , że na drodze lokalnej ma być szybciej. Ma być bez dziur , wybojów , bezpiecznie i żeby kilkunastotonowe tiry nie powodowały drgań budynków mieszkalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A droga Annopol - Swieciechow zapomniana jak co roku. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyrównującej a wyrównawczej, a poza tym słowo wybój w j.polskim oznacza zagłębienie w nawierzchni drogi wyjeżdżone kołami pojazdów lub wybite kopytami zwierząt. Tu tego nie ma, jedynie zostały miejscowe zaniżenia w profilu, no ale jak widać Pan społęczny inspektor ma delikatną pupę. Proponuję najpierw zapoznać się z SST (o ile Pan społeczny inspektor wie co to jest) a nie od razu krytykować. Nowa nawierzchnia jest bardzo potrzebna bo na drodze jest duże obciążenie ruchem i nareszcie będziemy jeździć po "równym".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny też kupowali głosy obietnicami naprawy dróg. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Dodatkowo doszła dzisiaj indoktrynacja dzieciaków w szkołach, sterowanych przez samorządowych siepaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy, że będzie wreszcie nowa nawierzchnia, gładko równo, jazda po takiej drodze to sama przyjemność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "POLONISTO" nie społęczny tylko społeczny jak już a co do warstwy wyrównujacej czy wyrównawczej to bez znaczenia jednak co do zagłębień to tak ja były przed wylaniem warstw wyrównawczej tak są a warstwa wyrównawcza została tylko z nazwy a do rówej drogi dużo brakuje co by nie było zagłębień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Urzędów - Chodel to droga wojewódzka, Urzędów - Wilkołaz to powiatowa.
 Skoro miasto Kraśnik dofinansuje drogi powiatowe, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby powiat pomógł województwu. Przecież podobno powiat bardzo się troszczy o mieszkańców miast, a przede wszystkim wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak rolniku, masz rację. I właśnie dlatego powiat pomaga województwu w remoncie Urzędowskiej, który ma być zrobiony w tym i przyszłym roku. Pasuje, czy jednak nie, bo nie wyszła ci złośliwość związana ze świętem 3 maja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, to jeszcze nie odebrana ta część robót i mają to tak położyć, żeby było równo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Panie "POLONISTO" nie społęczny tylko społeczny jak już a co do warstwy wyrównujacej czy wyrównawczej to bez znaczenia jednak co do zagłębień to tak ja były przed wylaniem warstw wyrównawczej tak są a warstwa wyrównawcza została tylko z nazwy a do rówej drogi dużo brakuje co by nie było zagłębień
 Chyba nie przejeżdżałeś przed........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tak rolniku, masz rację. I właśnie dlatego powiat pomaga województwu w remoncie Urzędowskiej, który ma być zrobiony w tym i przyszłym roku. Pasuje, czy jednak nie, bo nie wyszła ci złośliwość związana ze świętem 3 maja?
 Nie rozumiem? Co wspólnego ze świętem 3 maja ma opłakany stan drogi z Urzędowa do Chodla? I co ma wspólnego Urzędowska z tą drogą? Czy jazda po koszmarnych wybojach wytrzęsła ci resztki mózgu? A może jaj jestem w błędzie i to jest bardzo dobra jakościowo droga i tylko mnie się nie podoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi mieszkancami. Co niemaja asfaltu wogule skoro sa pieniadze na drogi to dlaczego ludzie muszagrzeznac w blocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymam kciuki za szybką naprawę całej głównej ulicy w Kraśniku czyli ul.Urzędowską to wstyd teraz nią jeździć, droga wojewódzka a takim słabym stanie, miasto powinno walczyć o tą reprezentatywną ulicę Kraśnika, trzeba położyc nowy asfalt a nie łatać częściowo, trzymam kciuki za NOWĄ ulicę Urzędowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Urzędowska jest co roku na nowo reperowana. Kto odpowiada za jakość wykonania tych robót?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super robota....... Oby tak dalej. GRATULACJE Wreszcie widać że coś się dzieje w Powiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...