Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie dawac na tace tylko zrobic darowizne na kosciol, odpisac sobie ja od podatku a darowane od demokratycznego panstwa pieniadze dac na tace i mozna demokratycznie, legalnie i praworzadnie dotowac kosciol ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto broni Ci wierzyć? i kto zabiera Ci głos?  Chodzi o to żeby nie finansować takich projektów z budżetu miasta na który składają się dochody od wszystkich mieszkańców, nawet niewierzących. Sytuacja byłaby inna gdyby to był stary zabytkowy kościół. Chcesz dach na nowym to daj na tacę księdzu.
A mnie chodzi o to, żeby ludzie nie należący do żadnej partii nie musieli przymusowo ich utrzymywać! Sytuacja w kraju byłaby całkiem inna, gdyby partie polityczne utrzymywały się ze składek, a mniej znaczący działacze partyjni nie byli wynagradzani sporymi pieniędzmi, nieopodatkowanymi, dodatkowo, pobierając diety jako wszelkiej maści radni! Na utrzymanie tych krętaczy i darmozjadów idą moje pieniądze, wbrew mojej woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dawac na tace tylko zrobic darowizne na kosciol, odpisac sobie ja od podatku a darowane od demokratycznego panstwa pieniadze dac na tace i mozna demokratycznie, legalnie i praworzadnie dotowac kosciol ?
Nie dawać z budżetu na złodziejskie towarzycho w partiach, a niech utrzymują się ze składek. No, można jeszcze zrobić zapis w przepisach podatkowych, żeby każdy, kto ma taką ochotę, mógł zrobić darowiznę na wybraną przez siebie partię. Odpis w wysokości takiej samej, jak na cele kultu religijnego. Przecież to proste! Dlaczego nie funkcjonuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdzielę,kto tam mieszka w tym Krasniku  
Nie po to są wybory do władz gmin żeby później emeryci, renciści i bezrobotni decydowali na co wydadzą pieniądze gminy, normalni pracujący ludzie nie mają czasu żeby takimi sprawami się zajmować! No i mamy efekt ... dach dla najbogatszej organizacji na świecie...!
normalnych pracujących tam nie ma bo musieli znaleść sobie pracę w innym mieście albo za granicami kraju oby tak dalej to w tych Kościołach będzie tylko wiatr się panoszył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawać z budżetu na złodziejskie towarzycho w partiach, a niech utrzymują się ze składek. No, można jeszcze zrobić zapis w przepisach podatkowych, żeby każdy, kto ma taką ochotę, mógł zrobić darowiznę na wybraną przez siebie partię. Odpis w wysokości takiej samej, jak na cele kultu religijnego. Przecież to proste! Dlaczego nie funkcjonuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panstwo nie moze dawac publicznych pieniedzy na budynki, ktore biskup moze zamknac kiedy zechce. "pedofilów chronicie dobrych ksieży niszczycie" taki transparent mieli wierni z Jasienicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie państwo daje, tylko właściciele tych pieniędzy, czyli podatnicy. A, że ich przedstawicielami są ludzie o małym rozumku...no cóż? Pora na gruntowną wymianę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...