Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA na tropie Wilka. Poseł odpowie przed prokuratorem

Utworzony przez zakrzowiak, 14 lipca 2011 r. o 21:04 Powrót do artykułu
pol napisał:
Panie Wojtku głowa do góry kraśniczanie są z Panem,dzięki zato co Pan zrobił dla miasta i okolicy,bo niektóży jeszcze Panu do pięt niedorośli,więcej szacunku ....
Panie Wojtku,kręć Pan śmiało.Dobrze ,że aby taki bzdet wypłynał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czytając opinię Biura Analiz Sejmowych, faktycznie doszedłem do wniosku, że być może naruszyłem ustawę"(...) "Po konsultacjach z prawnikami sprawa nie jest już tak jednoznaczna." Komu zawdzięczamy takie prawo, że koleś z "pierwszego szeregu" przyciskowców, prawnik ma kłopoty z jego interpretacją? Ciekaw jestem ilu prawników daje nie paragonów swoim klientom? Może też potrzebują wykładni Biura Analiz Sejmowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol napisał:
Panie Wojtku głowa do góry kraśniczanie są z Panem,dzięki zato co Pan zrobił dla miasta i okolicy,bo niektóży jeszcze Panu do pięt niedorośli,więcej szacunku ....
Pisz za siebie i jeszcze podpisz imiennie swoje poparcie i szacunek do łamania przepisów prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Pisz za siebie i jeszcze podpisz imiennie swoje poparcie i szacunek do łamania przepisów prawa.
A ty coś tak nagle front zmieniła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol napisał:
Panie Wojtku głowa do góry kraśniczanie są z Panem,dzięki zato co Pan zrobił dla miasta i okolicy,bo niektóży jeszcze Panu do pięt niedorośli,więcej szacunku ....
mów za siebie , ja za Wilkiem nie jestem, burak i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sarivi napisał:
A ty coś tak nagle front zmieniła?
To nie zmiana frontu, bo ja nie kibicuję konkretnym ugrupowaniom i ludziom do nich przypisanym, tylko uczciwosci i temu co jest z pozytkiem dla naszego miasta i kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
to że nie zarabial nic nie znaczy, ale to co działo się w klubie w czasie jego prezesowania to dopiero trzeba opisać. A to co robił posel Wilk z protektorem - Piotrem Cz., to należy opisywać! A posła Wilka skutecznie pogonić z parlamentu. I dlatego ja i moje środowisko bardzo długo (jeżeli w ogóle) nie oddamy głosu na kadydatów Platformy.
i Bogu dzięki, dlaej głosujcie na Stawiarka to dalej będziemy w Polsce C, a może i D. Nowy Prezes opluwa Posła, a niedawno zachwalał - jak to jest? Szmata i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Czytając opinię Biura Analiz Sejmowych, faktycznie doszedłem do wniosku, że być może naruszyłem ustawę"(...) "Po konsultacjach z prawnikami sprawa nie jest już tak jednoznaczna." Komu zawdzięczamy takie prawo, że koleś z "pierwszego szeregu" przyciskowców, prawnik ma kłopoty z jego interpretacją? Ciekaw jestem ilu prawników daje nie paragonów swoim klientom? Może też potrzebują wykładni Biura Analiz Sejmowych...
a zobaczcie co się dziej w UM - 3 radców prawnych, za ponad 20000 zł/ miesiąc i bubli więcej niż urzędników, Poseł W. Radcą Prawnym nie jest, a jak wiem interpretacja prawa to rzecz w Polsce w powijakach - ilu ludzi tyle opinii prawnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w sprawie słynnego mandatu z fotoradaru i poświadczeniem przez Wilka nieprawdy ? To nie jest przestępstwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśniczanka napisał:
TO TYLKO INSYNUACJE! CIEKAWE CZY DZIENNIK WSCHODNI I PISOWCE OPUBLIKUJĄ TO JESLI PROKURATURA UMORZY SPRAWE? PEWNIE NIE! POSŁE S., ŻOŁNIERZE PANA ZNÓW ROBOTE WYKONALI, ZNÓW DONOSZA, ALE WY JAKIE MACIE ZASŁUGI DLA MIASTA??? CO PAN ZROBIŁ? NIC!!!!!! POSEŁ KTÓRY UCZCIWIE POLITYKE UPRAWIA,KTÓRY ROBI DLA MIASTA WIELE, TO NAJLEPIEJ GO OCZERNIĆ BEZPODSTAWNIE! DZIWNYM JEST ZE WSZYSCY Z PISU STOJĄ W PIERWSZYM RZEDZIE W KOSCIELE, A ZA CHWILĘ NISZCZA INNYCH LUDZI. TO JEST KATOLICYZM!!!!
Tabletki i jeszcze raz tabletki i to jak najszybciej!!! Przypomnij sobie co wyprawiał poprzednik Włodarczyka. Też w pierwszym rzędzie stał w kościele, skończył KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakrzowiak napisał:
widzicie mieszkańcy zakrzówka?? Nasz wójt to z Wilkiem się oprowadza pod rączką przy każdej okazji. Tak rządzi Platforma!! To samo tyczy się Szastarki.
A nasz były wójt Zakrzówka [Andrzej C] nawet nie miał z kim się oprowadzać . Ciemnota poszła głosować na niego nie wiedząc jaki bat ukręcił na ich DU**. Pół gminy miała być podsłuchiwana a druga połowa sprawdzana alkomatem .Gratulacje dla tych co głosowali na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miron napisał:
i Bogu dzięki, dlaej głosujcie na Stawiarka to dalej będziemy w Polsce C, a może i D. Nowy Prezes opluwa Posła, a niedawno zachwalał - jak to jest? Szmata i tyle!
głosuj na PO to będziemy u chińczyków budować autostrady - dla rowerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
a zobaczcie co się dziej w UM - 3 radców prawnych, za ponad 20000 zł/ miesiąc i bubli więcej niż urzędników, Poseł W. Radcą Prawnym nie jest, a jak wiem interpretacja prawa to rzecz w Polsce w powijakach - ilu ludzi tyle opinii prawnych
Marianku za Czubińskiego i Wilka trzej radcy prawni zarabiali 40.000 tys. zł miesięcznie więc jest lekka różnia ze stanem dzisiejszym .Poseł Wilk nie jest radcą prawnym i nigdy nim nie będzie z prostej przyczyny nie zda egzminu kwalifikacyjnego . Resztę Marianku urzędniku dopracuj sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co on biedny będzie robił jak straci stanowisko posła. Przecież żadnej ciężkiej pracy nie wykonywał. Może czas się przekwalifikować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik napisał:
A co on biedny będzie robił jak straci stanowisko posła. Przecież żadnej ciężkiej pracy nie wykonywał. Może czas się przekwalifikować.
To kolego nie jesteś na bieżąco: na stronie posła jest wyraźnie napisane, że otwierał w Warszawie drzwi przed prezesem FŁT, a więc fach w ręku ma: ODŹWIERNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To kolego nie jesteś na bieżąco: na stronie posła jest wyraźnie napisane, że otwierał w Warszawie drzwi przed prezesem FŁT, a więc fach w ręku ma: ODŹWIERNY.
hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
Marianku za Czubińskiego i Wilka trzej radcy prawni zarabiali 40.000 tys. zł miesięcznie więc jest lekka różnia ze stanem dzisiejszym .Poseł Wilk nie jest radcą prawnym i nigdy nim nie będzie z prostej przyczyny nie zda egzminu kwalifikacyjnego . Resztę Marianku urzędniku dopracuj sobie sam.
a skąd twoja wiedza o 40.000 zł. nie pisz bzdur jak nie wiesz na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobił Poseł Wilk dla Kraśnika???? bo ja nie wiem....hmmmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Annalena napisał:
A co zrobił Poseł Wilk dla Kraśnika???? bo ja nie wiem....hmmmmm
Był nieudolnym wice i przewodniczącym SUK-u.Ale najważniejszą jego funkcją znaną dla wtajemniczonych to skarbnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gostek napisał:
a skąd twoja wiedza o 40.000 zł. nie pisz bzdur jak nie wiesz na 100%
Oprócz wumienionej kwoty która jest w zaokrągleniu poprawna, dochodzą zlecenia dla kancelarii adwokackich ,które z oficjalnych źródeł za 2008 rok wyniosły 280 000zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...