Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy kryzys zamknie Tsubaki-Hoover?

Utworzony przez baltazar, 26 marca 2009 r. o 07:58 Powrót do artykułu
Kiedy dojdzie do tego ze na młodych się postawi na kogoś spoza układu ? Bo jeśli tak dalej będzie to ludzie zaczną twierdzić że nie ma co się starać skoro awansuje się największych obibokow i pijusow. Parodia jakich mało bo tak teraz jest. Panowie z Kierownictwa jeśli ktoś to czyta proszę o to żeby wziąść te sugestie pod uwagę. Niech ludzie zobaczą ze warto się starać bo ktoś to doceni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.K na PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam możesz jaśniej kto na Prezydenta? Pełnym Nazwiskiem i Imieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rokoko napisał:
Adam możesz jaśniej kto na Prezydenta?  Pełnym Nazwiskiem i Imieniem
Sam sie przedstaw,bohater sprzed monitora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz mnie poznać to możemy się spotkać nie mam się czego bać pisze tu prawdę odnośnie tego co się dzieje w naszym zakładzie i żeby nie było nikomu nie chce zaszkodzić tylko mam nadzieje ze zmieni się coś w tej firmie i nie będzie awansów takich jak są teraz i sprawiedliwie ocenia pracownika. Związkom dziękuję ze zgodzili się na to żeby podzielić pracowników na lepszych i gorszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę sie z tobą spotykać i tak wiem kim jesteś .Tylko przyzwoitość powstrzymuje mnie od tego aby podać do wiadomości tego forum twoje imię i nazwisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wiesz !!! A pisząc możesz pomówić jakąś osobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
仕事へ 仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ仕事へ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam zastanawiam się nad przyjęciem do thp. powiedzcie mi jak praca pensja atmosfera itp. ba jaki wydział najlepiej i najgorzej się dostać. do którego brygadzisty najlepiej i najgorzej. itp itd, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam zastanawiam się nad przyjęciem do thp. powiedzcie mi jak praca pensja atmosfera itp. ba jaki wydział najlepiej i najgorzej się dostać. do którego brygadzisty najlepiej i najgorzej. itp itd, pozdrawiam Niezła prowokacja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak myślałem ze zostanie to odebrane jako prowokacja. nie chce imion ani nazwisk bo nawet nikogo tam nie znam. mój kolega pracował tydzień na kontroli i mówi że tam jest źle. dlatego pytam was. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tragicznie!!!! A nie tylko źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówisz o kontroli ze tragedia czy ogólnie ?? zły majster czy o co chodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super jest tylko na ciągarni. Tam szukaj pracy. A jeśli ktoś z pracowników ciągarni mówi inaczej to niech przyjdzie na  kulkownię. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciagarni?  jaśniej kolego jak możesz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o majstra. Kierownik kulkowni to karierowicz który ma za nic pracownika i taką zasadę wdrażają też niektórzy jego protegowani podwładni. Takiego efektu nie ma na innych wydziałach THP,czyli igiełkach i ciągarni, ale tam nie ma przyjęć. Przyjęcia są od kilku lat tylko na kulkownię bo z tamtąd ludzie nagminnie uciekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, że tak wszyscy jeździcie po kierownictwu. Podejrzewam, że kto kolwiek z osób tu piszących po zajęciu "stołka" zrobił by się taki sam jak wszyscy po awansie. Niestety, na takie warunki pracy sami sobie pozwoliliśmy z przyklaskiem związków zawodowych. Młodzi przychodzą i jeszcze szybciej odchodzą. Praca jest ciężka i wymagająca do tego w bardzo złych warunkach, ale wszyscy przychodząc do fabryki powinni się z tym pogodzić. Góra żeby nie stracić stołków zgadza się na wszystkie (mądre i niemądre) polecenia Prezesa, a pracownikom z dołu się obrywa. Nikt z góry nie wytrzymał by miesiąca na maszynach, kontroli czy expedycji! Skończcie wylewać tu żale bo to nic nie da. Lepiej zjednoczmy się i zawalczmy o to by było lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze ale jazda - najpierw "widzący" po dociśnięciu zmiana na "pracownik" a teraz reaktywacja i jest "rokoko". Mistrzostwo świata i ciebie nie chcieli na górze? W mordę nie wierzę taki asior, wszystkowidzący, wszystkowidzący i jeszcze zajebiaszczy pracownik. Człowieku marnujesz się w thp!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy z góry smieja sie z tego co tu sie wypisuje. nie wina japonczyka ze jest jak jest.. wina kierownictwa i dalej tam tych wszystkich z nosami w chmurach bo jakimi to oni panami i paniami nie sa, jaka wyplata.... w wporownaniu do naszej to jak w euro. i smieja sie z cudzego nieszczescia ze za 1700 sie pracuje. wymienic wszystkich na gorze. zaczynajac od starych o***aczy co przy *** trzymaja swoj stolek z calej sily. dac szanse mlodym. zaczac szanowac pracownika to ten zadba o jakosc. do kierownictwa: jestescie pod japonczykiem... a my pod waszymi obsranymi dupami... człowiek czlowiekowi wilkiem. tylko *** nakrasc do kieszeni bez opamietania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby japonczyk wiedzial co ci wszyscy jego "podwladni" wyprawiaja na gorze to odrazu wszyscy by polecieli.. Tyle osob krzata sie bez celu po placowce... to wszystko widac jak przejdzie jeden z drugim dziesiec razy i ogladaja to samo. Wiadomo planisci potrzebni. ale polowa tego bydła powinna dawno wyleciec. Co chwile jakies niepotrzebne "udogodnienia" cala gora na pierwszej zmianie. bo po co 2 i 3. Druga i trzecia zmiana przebiega bez was wysmienicie. Pracownicy dobrze wiedza co maja robic. Wystarczy napisac na kartce. Dziesiatki Debili zatrudnionych po znajomosci za plecami japonczyka robia co chca. Pracownicy dobrze wiedza co maja robic.   Juz lepiej by bylo gdyby japonczyk sciagnal tu kilku swoich tym samym sprowadzajac przydupasow spowrotem na maszyny to calkowicie by sie rozwiazala sprawa mobingu... zlodziejstwa. Czarno na bialym... Japonce zajmuja sie cala gora a my tylko wykonujemy ich polecenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 34 z 48

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...