Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dozynki: Wójt Szastarki dostał alkohol zamiast wieńca

Utworzony przez zaraz, 21 sierpnia 2011 r. o 21:35 Powrót do artykułu
olaf napisał:
Chodzi o wygodę kilku-kilkunastu rodzin i o honor księdza. Ot i cała prawda.
już jest rozłam w radzie gminy policzone są godziny przewodniczącego i zastepców, mularczyk i jego świta skończy jak kadafi, radni wpuszczeni w maliny pogubili się ale przyjdzie już niedługo czas zapłaty i wtedy radnym lud uczte zgotuje, o czesc wam radni idioci za naszą niewolę kajdany już taczki lud przygotuje i bedziecie spokojni bogaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaf napisał:
Chodzi o wygodę kilku-kilkunastu rodzin i o honor księdza. Ot i cała prawda.
Zgadzam się z tym,wiele szkół zlikwidowano,mnóstwo dzieci dojeżdża,tylko Brzozówka nie może się z tym pogodzić,bo to do ich szkoły zawsze dowożono uczniów.Mieszkańcy boją się o dzieci bo droga prowadzi przez tory,ale przecież te dzieci będą busem przejeżdżały przez przejazd kolejowy,już chyba większy problem mają rodzice z Szastarki bo ich dzieci muszą przejść przez te tory.Czy inne dojeżdżające dzieci są gorsze od dzieci z Brzozówki?Czy inni rodzice mniej się martwią o swoje pociechy?Każdy chciałby mieć szkołę pod nosem bo każdy chce jak najlepiej dla swoich dzieci,ale takie są realia i należy się z nimi pogodzić a nie płakać do kamery,bo "ja chodziłem do tej szkoły i moje dziecko tu chodziło"-oto najpoważniejszy argument,haha;Brzozówko zwołaj referendum,może uda wam się odwołać wójta bo zamknął waszą szkołę;muszę jeszcze dodać,że nie przepadam za wójtem(bo w sumie nie mam powodów)ale podziwiam go za tą decyzję,przynajmniej nie włazi w tyłek przyszłym wyborcom tak jak to robił Dudek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te pikiety w szkle to wszystko wina księdza grubasa z brzozówki stare babki o lasce chodzą nocować do szkoły ,jak by im sołtys kazał albo kto inny to napewno by starych dup nie ruszyły, ale jak księżulo zarabiał 1800 zł.na miesiąc za podobno 8 godzin tygodniowo to nie ma dziwne że judzi bo koryto się skończyło i jeszcze ma 800 zł. emerytury niech dałby na szkołe te pieniądze za które sobie kupił prawie nowe auto ksiądz powinnien ludzi godzić a nie wrogami robić i do boga się modlić,oj skończy on w czyścu u diabełków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba ich księdza wyzywać od grubasów bo nie o wygląd tutaj chodzi ale rzeczywiście miłości bliźniego to on wśród ludzi nie szerzy. Ksiądz powinien być mediatorem w sporze a nie tylko podjudzać na innych i szerzyć nienawiść. To nie jest postawa godna księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki ksiądz, jak ten z Brzozówki przyczynia się do upadku autorytetu Kościoła wśród wiernych i stanowi wodę na młyn dla Palikota i jego antyklerykalnych poglądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Taki ksiądz, jak ten z Brzozówki przyczynia się do upadku autorytetu Kościoła wśród wiernych i stanowi wodę na młyn dla Palikota i jego antyklerykalnych poglądów.
Ale wy macie sieczkę w głowie ... To wcale nie wina księdza że inteligętny Bogus cały czas zastawiał się księdzem ... Zawsze jak były jakieś kłopoty to zawsze leciał do księdza . A że księdzu nie wypada odmówić ksiądz z czystego serca pomagał .... A wy jak nie znacie prawdy to nie gadajcie bo z tego co wy piszecie to nie ma nawet procentu prawdy .. Już nie wspominając o tym ze nawet brukwiarze księdza obgadują . Według mnie to jest chore . Bo gdy ksiądz pomagał to był dobry a teraz to jesteście tacy że potraficie nawet po mszy przed kościołem o nim bzdury gadać . Bo tu nie zawinił ksiądz tylko głupota przewodniczącego stowarzyszenia ,, Nadzieja "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...