Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie można stawiać dobra czegoś(płodu) co jeszcze nie ma świadomosci ani osobowości ponad dobro osoby już istniejącej która funkcjonuje w społeczeństwie ma świadomość osobowość !!!
  Czyje dobro masz na myśli? Ludzkie dziecko (ktoś, nie coś) jest człowiekiem i w łonie kobiety, i na zewnątrz. W czym Twoje życie jest lepsze niż życie dziecka skazanego na śmierć w łonie kobiety, bo ma wadę genetyczną lub jest owocem gwałtu? Co takiego swoją obecnością uczyniłeś w tym świecie, że wydaje Ci się, że większą dla niego jesteś wartością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że ludzie tak głośno protestują przeciw zdjęciom, ale jeśli chodzi o samo mordowanie dzieci to już im nie przeszkadza...
poszukaj sobie prawnej definicji aborcji lepiej, to nie jest żadne mordowanie dzieci tak samo jak invitro nie jest mordowaniem dzieci język, jakiego używają prolajfersi to nadużycie rodem z hitlerowskich niemiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga mamusiu! prawde.. powiedziec prawde... ze to sa dzieci zabite przez mamusie ktore byly wrednymi, egoistycznymi sukami. jestem przerazona komentarzami ponizej!!!!!!!!!!!!!! w obronie zycia kotow i psow sa przychylniejsze komenatrze niz w obronie zycia ludzkiego!! dszok!! w jakim swiecie ja zyje!! degrengolada i oglupienie totalne- i uppsss uprzedzam nie jestem zagorzalym katolikiem.. tez mialam ciezka sytuacje kiedy zachodzilam w ciaze, ale teraz? dziecko to najwspanialalsze co nam sie moze przytrafic, kto tego nie czuje.. wspolczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kobieta ma prawo decydować z kim chce dzielić swoje geny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić wystawę o pedofilii wśród kleru. Ciekawe czy władze miasta też tak przyklasną jak tym drastycznym zdjęciom. W końcu PRAWDA NAS WYZWOLI. A faktem jest jest, że czarnosukienni mają trochę na sumieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak najlepiej to wsadzajmy do więzienia za wytrysk na przescieradło bo jak można zasuszać dzieci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszukaj sobie prawnej definicji aborcji lepiej, to nie jest żadne mordowanie dzieci tak samo jak invitro nie jest mordowaniem dzieci język, jakiego używają prolajfersi to nadużycie rodem z hitlerowskich niemiec
  Bądź uprzejmy i się nią podziel, bo mnie udąło się dotrzec tylko do wkipedii, gdzie piszą, że jest to zamierzone i przedwczesne zakończenie ciąży w wyniku interwencji zewnętrzenj, w związku z czym dochodzi do śmierci zarodka lub płodu (nasciturus, co po łacinie oznacza mjący się narodzić - nie mający się wykluć czy coś, ale narodzić, tak jak rodzi się człowiek w wyniku naturalnego zakończenia okresu ciąży).   Wchodząc w definicję ciąży czytamu, że ze względu na stopień rozwojku DZIECKA dzieli się ona u człowieka na 3 trymestry.   Może Tobie udało się dotrzeć do źródeł, wg których ciężarna kobieta urodziła marchewkę albo kota, ale wg moich źródeł ciężarne kobiety rodzą małych ludzi, potocznie zwanych dziećmi.   Logiczne jest, że aborcja jest zatem zabicime człowieka, a więc czym różni się od morderstwa? Zabójstwa? Pozbawienia życia osoby egzystującej poza brzuchem ciężarnej kobiety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
transferant-pasza; O możni tego świata skraju Z pełnymi bebechami i Kontami!!! Jak macie czelność decydować !! na temat życia poczętego(nie wiadomo w jakim stanie zdrowia???)gdy gó..no Was obchodzi los urodzonego!!!!!! żebranie w mediach o SMSy bynajmniej nie chodzi mi o samych rodziców chorych dzieci bo Złodziejskie Państwo nie stać na Leczenie!!!!! Jak by nie które kobiety w przeszłości dokonały aborcji to morze byśmy mieli bogaty i zdrowy Kraj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądź uprzejmy i się nią podziel, bo mnie udąło się dotrzec tylko do wkipedii, gdzie piszą, że jest to zamierzone i przedwczesne zakończenie ciąży w wyniku interwencji zewnętrzenj, w związku z czym dochodzi do śmierci zarodka lub płodu (nasciturus, co po łacinie oznacza mjący się narodzić - nie mający się wykluć czy coś, ale narodzić, tak jak rodzi się człowiek w wyniku naturalnego zakończenia okresu ciąży).   Wchodząc w definicję ciąży czytamu, że ze względu na stopień rozwojku DZIECKA dzieli się ona u człowieka na 3 trymestry.   Może Tobie udało się dotrzeć do źródeł, wg których ciężarna kobieta urodziła marchewkę albo kota, ale wg moich źródeł ciężarne kobiety rodzą małych ludzi, potocznie zwanych dziećmi.   Logiczne jest, że aborcja jest zatem zabicime człowieka, a więc czym różni się od morderstwa? Zabójstwa? Pozbawienia życia osoby egzystującej poza brzuchem ciężarnej kobiety?
  Konkretnie "nasciturus" - mający się urodzić, czyli dziecko poczęte, ale nie urodzone. Termin wywodzi się z prawa rzymskiego - z pewnością prolajfersi przy nim majstrowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.antoni.agmk.net/pliki/aborcja-2.pdf   Polecam serdecznie, także tej mamusi, która nie wiedziała, co powiedzieć dziecku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dyskutujemy tu o ciąży i jej skutkach tylko o drastycznych zdjęciach publiczne eksponowanych. gdyby wyeksponować zdjęcia z egzekucji przez obcięcie głowy czy rozpłatanie ciała na pewno nie uzyskały by akceptu społecznego i nie wiem czy ktyoś by wyraził zgodę na ich publiczne pokazywanie. ludzie opamiętajcie się , są inne sposoby walki z aborcją. to co robi fundacja i ci którzy jej przyklaskują to ohyda i obraza społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego np. nie są wystawiane w centrum miast zdjęcia ofiar wojny? Zakrwawione ciała, widok zwłok rozerwanych przez minę, itp. Albo ofiar wypadków drogowych spowodowanych przez pijanych kierowców. Albo zdjęć z rzeźni. Pokazywanie takich drastycznych zdjęć w otwartej publicznej przestrzeni jest bez sensu - albo jeśli ktoś uważa, że sens ma to pokazujmy nie tylko aborcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotów ci u nas - w lubelskiem - dostatek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że nie da się oddzielić ciąży, jej skutków i prezentowanych fotografii, ponieważ przedstawiają one to, co zostaje z dziecka w sytuacji poddania ciąży aborcji. Mam wrażenie, że wielu chciałoby zapędzić wszystko co zakłóca ich puste, sielankowe życie gdzieś tam, w jakieś kazamaty, byle tylko się z tym nie mierzyć. Próbuję zrozumieć matkę 4latka, która jak każdy rodzic musi dziecku objaśniać świat, i nie wiem czy adres "Dziennik Wschodni" to ten, pod którym warto szukać porady na temat tego, jak rozmawiać z dzieckiem o tak trudnych kwestiach jak śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję, aby proponenci wystaw dotyczących ofiar wojny sami takowe zorganizowali. Chętnie zobaczę np wystawę dotyczącą ofiar pomordowanych przez UPA - byłaby to doskonała pomoc dydaktyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że malinowe święto świetnie współgra z kolorem prezentowanego plakatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam uwagę na wypowiedź tych katolików:   http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/493313,rigamonti-razy-2-rozmowa-z-rodzicami-ktorym-bogdan-chazan-odmowil-aborcji.html     Czy świat oszalał, czy tylko ta dwójka katolików popiera aborcję selektywną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, wiem, tylko katolickie oszołomy tak się potrafią cieszyć, ale i tak pokażę:   http://www.fronda.pl/a/13-latka-urodzila-w-wyniku-gwaltu-bog-mi-poblogoslawil-mowi-dzis-o-synu,52860.html   Nastolatka, dziecko z gwałtu - na pewno wyprali jej mózg. Ale za to jacy są oboje piękni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
transferant-pasza; O możni tego świata skraju Z pełnymi bebechami i Kontami!!! Jak macie czelność decydować !! na temat życia poczętego(nie wiadomo w jakim stanie zdrowia???)gdy gó..no Was obchodzi los urodzonego!!!!!! żebranie w mediach o SMSy bynajmniej nie chodzi mi o samych rodziców chorych dzieci bo Złodziejskie Państwo nie stać na Leczenie!!!!! Jak by nie które kobiety w przeszłości dokonały aborcji to morze byśmy mieli bogaty i zdrowy Kraj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam czytać to co mówi Pan Mulawa - pół miasta i powiatu z niego rechocze, a on ciągle swoje... żenada - ale naród głupi niech płaci na nich :-) Kraśniczanie (Ci normalni) pokażcie gdzie macie ta arogancką władzę - był Cz. teraz jest Miron - zamienił stryjek siekierkę na kijek :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...