Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droższy przejazd z MPK Kraśnik

Utworzony przez lekarz, 12 listopada 2012 r. o 17:37 Powrót do artykułu
Widziałam Maryśkę wczoraj, teraz już wszędzie poznam ten nos! Szła w stronę Racławickiej i coś mamrotała pod tym( och nie, wcale nie guziczkiem!).Pewnie jej nie wpuscili na expose burmistrza i rozgryzala temat przystanków MPK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiona zapisała się na solary. Pomimo, że z alergicznym wstrętem reaguje na wszystko, co dotyczy nowej władzy w mieście, na spotkanie przypełzła, głosu nie zabrała i skorzysta ze wszystkiego, co się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W międzyczasie liczy przystanki i zastanawia się, jakie to linie jeżdżą Obwodową A jeżdżą i to nawet dwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier*olicie jak potłuczeni .Mpk nie jeździ po pipidówkach,90% połączeń jest po mieście.Jedynym połączeniem podmiejskim jest linia 9!.Mpk prawie tyle samo kursów co TAX-MAX ,przy czym posiada 2 razy większy komfort podróży i bezpieczeństwo.W tych busach naszych to się koła urywają!Wpiszcie sobie na Wikipedii mercedes sprinter i przeczytajcie do czego jest przeznaczony! Te busy kartofle w Niemczech woziły.Jak ktoś czuje się kartoflem to zapraszam do tax-maxu. Opłaty za wjazdy na przystanki są we wszystkich miastach w Polsce!A MPK kraśnik ma bardzo niską taryfę.W Warszawie od 2013 bilet dobowy kosztować będzie 15zł!W kraśniku to tylko 9!.Przy bilecie 3 miesięcznym cena za przejazd wynosi gorsze!Bilet kosztuje 190zł i jeździcie do woli przez 3 miesiące.Kraśnik dzięki MPK ma także komunikacje nocną której brakuje w wielu miastach w Polsce.Narzekać każdy potrafi a robić nie ma komu.Jak nie macie 2,20 lub dajmy na to 2,40 na bilet to było się ku*wa w szkole uczyć a nie bluzgać teraz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to mnie gówno obchodzi, co, w jakim stanie i do czego nadajne jeżdzi po pipidówach. Ale jakby nie było takim samym zdarza mi sie jezdzic i po miescie i jakos nie narzekam. Po drugie rozchodzi sie o sam fakt, że pan prazes MPK tłumaczy sie , ze głównym powodem podwyzki biletów, o jaką wystąpi sa pobierane opłaty głównie przez powiat za korzystanie z przystanków , a w czym sie myli, bo właśnie biorąc pod uwage ilość kursów, które decydują o częstości korzystania z poszczególnych przystanków, miasto jeszcze lepiej niz powiat przykłada rączki do tej podwyzki. I jak ci cos nie pasuje, daj ludziom pracę, za porządne pobory, zeby było ich stac na te wszystkie podwyzki, a nie bezczelne teksty wstawiasz i porównujesz nasz grajdoł do Warszawy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa to był przykład.W innych miastach np Bielsku Białej czy Puławach też jest drożej!A miasta naszej wielkości takie jak np.Biłgoraj czy Dęblin nie mają komunikacji miejskiej wcale! Tax-Max to miejska firma,tak samo busy linii 3,mam fotografię na której uwieczniłem moment, w którym busikowi na linii 3 obrywa się koło....Tam nawet się biletu nie dostaje,wiec w razie wypadku nie ma "umowy" i można się w dupę pocałować.Co do ceny biletów to i tak decyduje o tym RADA MIASTA,a nie prezes MPK.Co do pracy w kraśniku to było się uczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Fabrycznego napisał:
Warszawa to był przykład.W innych miastach np Bielsku Białej czy Puławach też jest drożej!A miasta naszej wielkości takie jak np.Biłgoraj czy Dęblin nie mają komunikacji miejskiej wcale! Tax-Max to miejska firma,tak samo busy linii 3,mam fotografię na której uwieczniłem moment, w którym busikowi na linii 3 obrywa się koło....Tam nawet się biletu nie dostaje,wiec w razie wypadku nie ma "umowy" i można się w dupę pocałować.Co do ceny biletów to i tak decyduje o tym RADA MIASTA,a nie prezes MPK.Co do pracy w kraśniku to było się uczyć!
Żyjemy tu i teraz, w naszych krasnickich warunkach i tego sie trzymajmy. I to, ze jakiemuś przewoznikowi w jakiejś pipidówie koło sie oberwało, nie jest żadnym powodem, żebysmy musieli więcej płacic tutaj za bilety, żeby krasnickie MPK mogło pojechać na te pipidówę i zastąpić tego przewoźnika. Chcecie bezpieczniej jeżdzic, to dogadajcie sie ze swoim przewożnikiem od urwanego koła, zeby kupił bezpieczny autobus i wydawał bilety, a wtedy wy mu wiecej zapłacicie, a nie oczekujecie, żeby za wasze bezpieczenstwo inni płacili, płacąc więcej za swoje bilety. A jaka rada miasta jest, kazdy wie. Że jej większość jest na usługach władzy i posłusznie łyka wszystko, co ta im im podsunie. A praca to wypaliłes, jakby ludzie po studiach bez niej nie pozostawali.Ale tak to jest jak sie za polityczne poparcie pracę dostanie, to potem mozna sie juz mądrzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada miasta jest w opozycji do władzy tak tylko przypomnę. Mpk nie chce jeździć po pipidówkach,bo nie ma autobusów,poza tym koszty miesięczne wzrosły(paliwo,opłaty,kierowcy chcą podwyżki itp itd),Co do oskarżenia to mylisz się,ja w kraśniku nie pracuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada miasta nie jest w żadnej opozycji do nikobo. No, może w stosunku do mieszkańców. Sensem istnienia rady miasta jest bywanie, picie kawy z ciasteczkiem za darmo, wzajemna adoracja i walka o...podwyżkę diet! I to teraz, kiedy miasto, dzięki ich decyzjom, jest tak strasznie zadłużone, kiedy mieszkańcy muszą się liczyć z wyrzeczeniami, oni bezczelnie fundują sobie podwyżki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to nic nie poradzimy,są też w radzie dobrzy ludzie,ale większość po pewnym czasie idzie na złą drogę.Co do Marysieńki i kierowców przyjmowanych po znajomości do MPK to dodam że za kadencji obecnego burmistrza do mpk przyjętych zostało aż 4 kierowców,no multum do prawdy biorąc pod uwagę liczbę autobusów linii i zmian....Większość kierowców to ludzie pracujący w MPK powyżej 20 lat!Co do ich rzekomo byle jakiej jazdy,jedz do innego miasta sprawdź czy kierowca poczeka na ciebie na przystanku albo da rozkład jazdy jak poprosisz,śnisz chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak Fiona, bo nie znałam, ale zastanawiało mnie , jak można - będąc Maryśką - tak długo dać się obrażac, wyzywać i nie podać do sądu "usera" Antymarysieńki, jak mozna znosić fakt, że rozpowszechnia w internecie jej wizerunek bez jej zgody - walnę głową o pień następnym razem - odpowiedz miałam na dloni. Ale gdy będę sfrustrowana - to wiem, że mogę dokopać Marysieńce bezkarnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W 1989 roku Sejm RP prawomocną ustawą rozwiązał ORMO, ale jak widać w necie czas się zatrzymał Czasami warto też czytać coś umieszczone gdzieś, co jest napisane drobnym druczkiem: Zgodnie z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631, ze zmianami) wyrażam zgodę na nieodpłatne przetwarzanie i wykorzystanie przez spółkę "Nasza Klasa Sp. z o.o.", z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. gen. J. Bema 2 (dalej również: "Spółka") mojego zdjęcia głównego (w tym wizerunku) umieszczonego w ramach portalu prowadzonego pod adresem nk.pl (dalej również: "Serwis") wraz z imieniem, nazwiskiem lub pseudonimem w celu umożliwienia prawidłowego i pełnego funkcjonowania świadczonych przez Spółkę usług lub funkcjonalności, jak również w celach reklamowych Spółki i jej kontrahentów, w ramach Serwisu lub poza Serwisem, w szczególności realizując cel społecznościowy.
Poruszaj umysły i piętnuj nieprawidłowości, patrz władzy na ręce , taka misja.[/quote] Widzę, że się drugi "trybun ludowy" piętnujący poczynania władzy odnalazł, o większej misji niż misyjność pewnego o.o. z Torunia Jeżeli znajdzie się i trzeci, to zaprawdę powiadam Wam: wszelka zła i wynaturzona władza w Kraśniku (i okolicach) w wielkim strachu i trwodze poda się (wnet) do dymisji, a miastem (i powiatem) będzie zarządzał (komisarycznie) wzmiankowany triumwirat !
Ja wracam do Gelo Emigrant i przebogatej retrospekcji.[/quote] Bon Voyage - łezki nikt nie uroni. [quote]Decydując sie pisac na forum, i to na takim,do którego każdy ze swoimi przekazami ma nieograniczony dostęp, musimy się liczyc z atakami takiego typu osobników, na których sa odpowiednie określania z dokładnym wytłumaczeniem powodów ich zachowań.
Otóż to - święte słowa ! Ot - takie małe przypomnienie: Szczekaj se dalej, bo takie ścierwo internetowe jak ty, nie stac na żadne konkrety. Że jakby nie ona, nie było by na forum deb***nego ujadacza o nicku antymarysieńka, który kazde słowo z osobna nie to, że potrzebuje naciagnac, to [b]jeszcze obszczekac, gdyz w przeciwnym wypadku mógłby nikt nie zauwazyc jak z podniesionym ogonkiem z podniecenia biega dookoła budy uwiązany na łancuchu .[/b] Że tez z tego bełkotu, który trzeba ci tłumaczyc na jezyk polski jestes w stanie wyczytac szkalowanie, pomawianie i oczernianie? Szybciej dałoby sie powiedziec, ze sa one urojeniami i obsesjami twojej chorej głowy A tu już jest ostro i krwiożerczo : Tego typu szczucie i szkalowanie w internecie w przez anonimowego tchórza z monitorem na łbie, któremu w tym co robi przyswieca ścisle określony cel, nie rusza mnie. Gorzej będzie, jesli swoje prześladowania przeniesie z internetu do rzeczywistości. A jak ktos jest ścierwem politycznym, to wszystkiego sie mozna po nim spodziewać. Takze moze i zabić. Tym bardziej, że moze to byc nie kto inny jak tylko przedstawiciel KNP, dla której bardziej wazne w zyciu sa idee niz ludzie. I na koniec - perłka wieńcząca wszystko: Ulżyło ci? To teraz spuść wodę po sobie. ----------------------------------------------------------------
Marysieńka napisał:
Takze dalej niech robi swoje, to on wyrabia sobie opinię na jaką zasługuje, co prawda jako anonim, ale po tym jaki cel mu przyświeca w tym co robi można sie domyslać kim jest.
Wnikliwa analiza godna Sherlocka Holmes'a. Anonimowa osoba ma pretensję do innej anonimowej osoby, że ta jest ... anonimowa (sic!) [quote] Proszę bardzo, oto 42 przystanki, z których korzysta MPK Kraśnik (...)
Oj chłopie - zobaczysz, co się zaraz, za chwilkę stanie ....Więcej jak połowa istniejących przystanków zostanie zakwestionowana, tak jak teoria ewolucji przez seniora Giertycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antymarysieńka wróciła(wrócił). Jak miło! I to w jakim stylu! W czasie, gdy ja przebywałam raczej blisko nutek i wypełnień cwierćnutowych- ty wysuwałes armaty i strzelałeś - zwłaszcza 'Bon Voyage- -celnie- o jak boli, ale sławnego doktora-burmistrza raczej nie polecisz? Się napracowałeś - trzeba było dać cynk - podrzuciłabym kanapki i termos z kawą, jak się woziłam tu i tam. Jeśli nie misja - to co(czy to tylko posty ?) teatr, szopka, show, żeby pokazać(fakt) piekielną inteligencję, poczucie humoru wyjątkowe(fakt) czy zabawę słowem(niezrownaną). Jeden Boris Yellnikoff (i jeszcze ktoś ) mógłby sie równać, ale on jest jakby jeszcze bardziej z ekranu ..... Jak powiedziałby obleśny, prymitywny Rumcajs- Mały Wacek- do Dużego i Sredniego: "wezmę to na klatę", a jak powiedziałby Czyżykiewicz:"trzeba róży obciąć łeb"... Prowokowanie,dyskusja, punktowanie wypowiedzi i argumentacja - twój wybór. I jak to wy twierdzicie :"lanie wody nastawione na popisowy efekt" - wolę poruszać się 'między wierszami' , no i cieszyć się niedzielnym "Udało się.... " - chyba za bardzo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Fabrycznego napisał:
Rada miasta jest w opozycji do władzy tak tylko przypomnę. Mpk nie chce jeździć po pipidówkach,bo nie ma autobusów,poza tym koszty miesięczne wzrosły(paliwo,opłaty,kierowcy chcą podwyżki itp itd),Co do oskarżenia to mylisz się,ja w kraśniku nie pracuję.
Rada miasta jest w opozycji do władzy z samej nazwy komitetu wybrczego z jakiego startowała, bo w rzeczywistości pilnując swoich interesów współpracuje z burmistrzem. Tak sie zawzięcie uczyłes i pracy dla ciebie w krasniku zabrakło? Ale jak na pracującego poza miastem i nie mającego powiązań z władzą, MPK zbyt dokładnymi informacjami dysponujesz o nim. Ludzie, którzy jezdzą MPK tez by chcieli podwyzek , tym bardziej, że w odróznieniu od kierowców nie mają wszelkich przywilejów, jakie zyskuje się pracując w uspołecznionym zakładzie pracy., ale za to mają sie składać na podwyżki dla kierowców a i jeszcze moze na zakup nowego autobusu, zeby MPK miało czym po pipidówach jeździc.Bo jak nie chce jzdzic po pipidówach, to czemu jeździ? Przeciez go nikt nie zmusza. O przyjęciu nowych kierowców napisałam kiedyś w kontekście braku pieniędzy przez MPK, ale co ma do tego zastawianie sie poprzednim burmistrzem i zatrudnianiem przez niego, skoro za nowej władzy miało być inaczej, a tu sie okazuje, ze jednak jest po staremu. I ja nie potrzebuje , żeby kierowca zatrzymywał mi sie poza przystankiem, czekał na mnie, czy mi dawał rozkład jazdy i zeby mi to wliczac w cęnę drozszego biletu. Antymarysieńko, nawet właściciel Serwisu nie może bez wyraźnej zgody uzytkownika wykorzystywać jego danych osobowych niezgodnie z przeznaczeniem do którego zostały mu udostępnione, to tym bardziej taki ktos jak ty, zwykły jego użytkownik, który niezgodnie z prawem kopiuje te dane z jego Serwisu, a wizerunek osoby zalicza się do nich, i rozpowszechnia je po internecie naruszając czyjąś prywatność. Pozwolenia na publikację mojego zdjęci na fotce pl, czy jego wklejanie tutaj na forum nie miałes, a tym samym złamałes prawo. A to, ze znalazłeś droge do moich zdjeć , wklejasz je tutaj namiętnie, znaczy , ze sam zdjąłes ze mnie maskę anonima. Takze nie masz co nas porównywać. A przytaczając moje perełki przypomniałes sobie tylko czym jesteś ze swoją podłością, gdyz w swoim zadufaniu w sobie, sam u siebie tego nie zauwazasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antymarysieńko, nawet właściciel Serwisu nie może bez wyraźnej zgody uzytkownika wykorzystywać jego danych osobowych niezgodnie z przeznaczeniem do którego zostały mu udostępnione, to tym bardziej taki ktos jak ty, zwykły jego użytkownik, który niezgodnie z prawem kopiuje te dane z jego Serwisu, a wizerunek osoby zalicza się do nich, i rozpowszechnia je po internecie naruszając czyjąś prywatność.[/quote] Buhahaha ... a kto rozpowszechnia twoje dane po internecie ? I kogo one obchodzą ? Nawet nie wiem, jak się nazywasz, i goowno mnie to obchodzi. Nie pochlebiaj sobie
Pozwolenia na publikację mojego zdjęci na fotce pl, czy jego wklejanie tutaj na forum nie miałes, a tym samym złamałes prawo.[/quote] Jesteś kłamcą i konfabulatorką. NIGDY twojego zdjęcia nie wkleiłem na forum. Podanie linku, gdzie to foto można odnaleźć (np. na naszej klasie czy fotosiku) nazywasz "wklejaniem na forum" ?
a tym samym złamałes prawo.
Tak a propós łamania prawa: Szczekaj se dalej, bo takie ścierwo internetowe jak ty, nie stac na żadne konkrety. Że jakby nie ona, nie było by na forum deb***nego ujadacza o nicku antymarysieńka, który kazde słowo z osobna nie to, że potrzebuje naciagnac, to jeszcze obszczekac, gdyz w przeciwnym wypadku mógłby nikt nie zauwazyc jak z podniesionym ogonkiem z podniecenia biega dookoła budy uwiązany na łancuchu . Że tez z tego bełkotu, który trzeba ci tłumaczyc na jezyk polski jestes w stanie wyczytac szkalowanie, pomawianie i oczernianie? Szybciej dałoby sie powiedziec, ze sa one urojeniami i obsesjami twojej chorej głowy Tego typu szczucie i szkalowanie w internecie w przez anonimowego tchórza z monitorem na łbie, któremu w tym co robi przyswieca ścisle określony cel, nie rusza mnie. Gorzej będzie, jesli swoje prześladowania przeniesie z internetu do rzeczywistości. A jak ktos jest ścierwem politycznym, to wszystkiego sie mozna po nim spodziewać. Takze moze i zabić. Tym bardziej, że moze to byc nie kto inny jak tylko przedstawiciel KNP, dla której bardziej wazne w zyciu sa idee niz ludzie. Te i wiele innych rzeczy zostało "uwiecznionych", więc żadna edycja postów już ci nie pomoże Materiał dotyczący poszczególnych ludzi i grup społecznych, których w prostacki sposób oczerniłaś i pomówiłaś, też jest "uwieczniony". Myślę, że niedługo zastanowisz się trzy razy, zanim coś chamskiego, prymitywnego i bezmyślnego znowu na kogoś napiszesz (darmo z forum LKR z hukiem nie wyleciałaś - tam też narobiłaś sobie niezłego brudu). Ludzie też mają zdolność do czynności prawnej ..... [quote] A to, ze znalazłeś droge do moich zdjeć , wklejasz je tutaj namiętnie, znaczy , ze sam zdjąłes ze mnie maskę anonima..
Powtórzę po raz ostani: w którym miejscu forum wkleiłem jakiekolwiek twoje zdjęcie ? [quote] Takze nie masz co nas porównywać.
Fakt. Nie można porównywać rzeczy nieporównywalnych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje wpisy poznikały z forum, żeby nie dało się sprawdzic do czego są moje perełeczki? I jak zajdzie potrzeba to da sie sprawdzic, kto zamieszczał moje zdjęcia na fotosiku. Link do naszej klasy nigdy tu nie był podany, ale za to było bezpośrednio wklejone zdjecie. A ze korzystasz ze słuzbowego komputera, pod IP którego podchodzi więcej komputerów, albo nakazałes komus to robić z innego służbowego komputera to sie możesz cwaniaczyć. To teraz czekam na wezwania z sądu i przegrane dla siebie sprawy za pomawiania, oczerniania, obrazania i wszystko inne za co sie tylko da, to chociaz w ten sposób będziesz w stanie udowodnic, ze chociaz krzta prawdy znachodzi sie w tym co piszesz. Bo to,ze słowem starasz sie manipulować innymi, wcale mnie nie obchodzi i nie rusza, a tym bardziej niczego nie dowodzi. A to że w pracy możesz ludzi zastraszać, nie znaczy, ze na mnie twoje perswazje mają tutaj działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca z MPK napisał:
W międzyczasie liczy przystanki i zastanawia się, jakie to linie jeżdżą Obwodową A jeżdżą i to nawet dwie!
A to chyba MPK jeżdzi tylko dla siebie i samych wtajemniczonych w nie po znajomości, a nie dla wszystkich ludzi w miescie, skoro tych kursów nie ma na rozkładzie. A mieszkancom tylko się każe płacić za korzystanie z przystanków podczas tych kursów., pomimo, że nie mają z nich żadnych korzyści. Niestety, ale tak to wygląda, że MPK w porozumieniu z miastem pozakładano jakies tajemnicze linie, które kaze sie nam utrzymywac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie umiesz czytać rozkładu, tępa dzido. Masz jak byk na rozkładzie wyszczególnione kursy, które Obwodową jeżdżą. Masz link do rozkładu z przystanku pod byłym SKR: http://91.234.66.78/...4&day=ALL&dir=T Babo, tam ludzie tez pracują i jakoś muszą dojechać do i z pracy. A że ty się bujasz starym rumplem i busami z tax-maxu, to się wcale nie dziwię, że nie potrafisz czytać rozkładu MPK Trzymaj się przegrańcu vel Fiono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antymarysieńka trzy napisał:
Nie umiesz czytać rozkładu, tępa dzido. Masz jak byk na rozkładzie wyszczególnione kursy, które Obwodową jeżdżą. Masz link do rozkładu z przystanku pod byłym SKR: http://91.234.66.78/...4&day=ALL&dir=T Babo, tam ludzie tez pracują i jakoś muszą dojechać do i z pracy. A że ty się bujasz starym rumplem i busami z tax-maxu, to się wcale nie dziwię, że nie potrafisz czytać rozkładu MPK Trzymaj się przegrańcu vel Fiono
To nie jest rozkład ze strony MPK dostępny dla wszystkich. Wstawic w internecie na zawołanie wszystko sobie można.Także jakby ktos chciał z mieszkanców dojechac do zakładów tam położonych, to pomimo że za istniejące tam przystanki musi płacic, to nie ma skąd wziąć rozkładu kursujących tam autobusów, bo na stronie MPK te kursy nie sa wyszczególnione. I szybciej dało by sie z tego wywnioskowac, że służą jedynie samym kierowcą MPK, żeby do i spod pracy mogli dojechać, tym bardziej , że te kursy odbywają sie w niedziele i dni swiąteczne, kiedy jedynym pracującym tam zakładem jest MPK. A tym samym MPK naciąga nas na dodatkowe koszty po to tylko, żeby zrobić dobrze swoim pracownikom. Jakbym nie potrafiła czytac rozkładu, to i innych bym nie rozczytała.A mimo wszystko udaje mi sie to zrobić, chociaz ze względu na jego nieczytelność kosztuje mnie duzo wysiłku. A jeśli nawet nie potrafię, to by znaczyło , że ten twór dowartościowania się pracownika MPK powinien zostać zmieniony, gdyz się nie sprawdza, skoro wszyscy, do których jest skierowany w takiej formie w jakiej jest obecnie, nie sa w stanie z niego korzystac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A to chyba MPK jeżdzi tylko dla siebie i samych wtajemniczonych w nie po znajomości, a nie dla wszystkich ludzi w miescie, skoro tych kursów nie ma na rozkładzie. A mieszkancom tylko się każe płacić za korzystanie z przystanków podczas tych kursów., pomimo, że nie mają z nich żadnych korzyści. Niestety, ale tak to wygląda, że MPK w porozumieniu z miastem pozakładano jakies tajemnicze linie, które kaze sie nam utrzymywac.
I znowu ... znowu .... znowu Zaprawdę - powiadam Wam, że w pracę nad tym zrytym łbem trzeba jeszcze włożyć dużo wysiłku (całe lata ?), by wytłumaczyć mu rzeczy oczywiste dajmy na to nawet dla takiego zwykłego przedszkolaka ... wiele, oj wiele jeszcze wody w Wyżniance upłynie ... Na wstępie - rusz tłustą doopę sprzed klawiatury, i przejdź się na najbliższy przystanek MPK (np. koło Gamonia). Następnie rzuć okiem na rozkład jazdy komunikacji miejskiej (to takie dwa żółte prostokąty pokryte czarnymi cyferkami - chyba dostrzeżesz je bez trudu ? ). Zwróć uwagę na żółty prostokąt, na którym widnieje duża cyfra "2". Pod spodem jest legenda. Literkę "o" powinnaś dostrzec bez trudu - to właśnie kursy "dwójki" przez ul. Obwodową 1. Linia o której rozmawiamy istnieje co najmniej od lat 80-tych ub. wieku, i m.inn. trasa jej przebiegała (i przebiega) przez ul. Obwodową. Jest to fakt powszechnienie znany mieszkańcom Kraśnika. 2. Na ul. Obwodowej było i jest zlokalizowanych ok. 20 różnych firm i instytucji. Ulica ta leży w obrębie miasta Kraśnik, i mają nią prawo jeździć autobusy MPK (tym bardziej, że mają tam swoją bazę). 3. W w/w firmach i instytucjach pracuje sporo osób. Tylko dlatego, że tobie się to nie podoba strażak, pracownik PSP powinien udać się z "buta" do pracy, a nie podjechać autobusem komunikacji miejskiej; tak samo pracownik ciepłowni, hurtowni Tradis, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, fabryki okien i drzwi, czy składu materiałów budowlanych. Tyle w temacie "tajemniczej linii" założonej specjalnie przez burmistrza Włodarczyka po to, by dokuczyć tow. Marysieńce (a propós - "wróciło" już światło na ul. Urzędowskiej ? ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
To nie jest rozkład ze strony MPK dostępny dla wszystkich.
To jest rozkład ze strony MPK dostępny dla wszystkich. Proste, jak konstrukcja cepa, ale skąd taki parszywiec jak ty, moze o tym wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...