Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennikarze jeździli za burmistrzem. Poskarżył się policji

Utworzony przez Michał, 29 października 2012 r. o 10:40 Powrót do artykułu
Ludzie, przyczepiliscie sie do drobiazgow, lekarz musi miec kontakt z zawodem, bo inaczej straci prawo wykonywania zawodu. Samochod sluzbowy burmistrza, wiec dzieci zabierze ze szkoly , Grunwaldzka a M ickiewicza.- dwie ulice dalej. Alpy i samoszkolenie dyrektow i i niektorych zon z burmistrzem kosztowalo wiecej.Tylko tyle macie "hakow" na obecnego burmistrza i wyolbrzymiacie to, zeby go dyskredytowac. Slub bral z corka, a nie z tesciem, co za wypominanie. Skad wiadomo, czy zona ma wplyw, Michel Obama ma duzo wiekszy na Baraka Obame.Panie Burmistrzu, dobrze pan robi, ze czysci pan Krasnik z ukladow czu, ale ludzie przez niego powolani jeszcze pelnia funkcje i stanowiska( urzedy, szkoly) i mechanizmy dzialan i praktyki sa podobne.Potrzebna jest comiesieczna informacja dla spoleczenstwa w postaci gazety, pamieta Pan, jaka propagande mial w gazetach i telewizji poprzednik, teraz rzetelna informacja o dzialaniu. Pozdrawiam, duzo sily w walce z " mafia i matnia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty czu i kolesie napisał:
Ludzie, przyczepiliscie sie do drobiazgow, lekarz musi miec kontakt z zawodem, bo inaczej straci prawo wykonywania zawodu. Samochod sluzbowy burmistrza, wiec dzieci zabierze ze szkoly , Grunwaldzka a M ickiewicza.- dwie ulice dalej. Alpy i samoszkolenie dyrektow i i niektorych zon z burmistrzem kosztowalo wiecej.Tylko tyle macie "hakow" na obecnego burmistrza i wyolbrzymiacie to, zeby go dyskredytowac. Slub bral z corka, a nie z tesciem, co za wypominanie. Skad wiadomo, czy zona ma wplyw, Michel Obama ma duzo wiekszy na Baraka Obame.Panie Burmistrzu, dobrze pan robi, ze czysci pan Krasnik z ukladow czu, ale ludzie przez niego powolani jeszcze pelnia funkcje i stanowiska( urzedy, szkoly) i mechanizmy dzialan i praktyki sa podobne.Potrzebna jest comiesieczna informacja dla spoleczenstwa w postaci gazety, pamieta Pan, jaka propagande mial w gazetach i telewizji poprzednik, teraz rzetelna informacja o dzialaniu. Pozdrawiam, duzo sily w walce z " mafia i matnia".
Prawo wykonywania zawodu traci się po 5 latach.Raczej mu to nie grozi.Pazerny partacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty czu i kolesie napisał:
Ludzie, przyczepiliscie sie do drobiazgow, lekarz musi miec kontakt z zawodem, bo inaczej straci prawo wykonywania zawodu. Samochod sluzbowy burmistrza, wiec dzieci zabierze ze szkoly , Grunwaldzka a M ickiewicza.- dwie ulice dalej. Alpy i samoszkolenie dyrektow i i niektorych zon z burmistrzem kosztowalo wiecej.Tylko tyle macie "hakow" na obecnego burmistrza i wyolbrzymiacie to, zeby go dyskredytowac. Slub bral z corka, a nie z tesciem, co za wypominanie. Skad wiadomo, czy zona ma wplyw, Michel Obama ma duzo wiekszy na Baraka Obame.Panie Burmistrzu, dobrze pan robi, ze czysci pan Krasnik z ukladow czu, ale ludzie przez niego powolani jeszcze pelnia funkcje i stanowiska( urzedy, szkoly) i mechanizmy dzialan i praktyki sa podobne.Potrzebna jest comiesieczna informacja dla spoleczenstwa w postaci gazety, pamieta Pan, jaka propagande mial w gazetach i telewizji poprzednik, teraz rzetelna informacja o dzialaniu. Pozdrawiam, duzo sily w walce z " mafia i matnia".
Pozdrawiam, duzo sily w walce z " mafia i matnia" ale mieszkańcom Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty czu i kolesie napisał:
Ludzie, przyczepiliscie sie do drobiazgow, lekarz musi miec kontakt z zawodem, bo inaczej straci prawo wykonywania zawodu. Samochod sluzbowy burmistrza, wiec dzieci zabierze ze szkoly , Grunwaldzka a M ickiewicza.- dwie ulice dalej. Alpy i samoszkolenie dyrektow i i niektorych zon z burmistrzem kosztowalo wiecej.Tylko tyle macie "hakow" na obecnego burmistrza i wyolbrzymiacie to, zeby go dyskredytowac. Slub bral z corka, a nie z tesciem, co za wypominanie. Skad wiadomo, czy zona ma wplyw, Michel Obama ma duzo wiekszy na Baraka Obame.Panie Burmistrzu, dobrze pan robi, ze czysci pan Krasnik z ukladow czu, ale ludzie przez niego powolani jeszcze pelnia funkcje i stanowiska( urzedy, szkoly) i mechanizmy dzialan i praktyki sa podobne.Potrzebna jest comiesieczna informacja dla spoleczenstwa w postaci gazety, pamieta Pan, jaka propagande mial w gazetach i telewizji poprzednik, teraz rzetelna informacja o dzialaniu. Pozdrawiam, duzo sily w walce z " mafia i matnia".
Ja wiem że masz problem z oceną sytuacji i masz prawo przyjąć propaganę piowską za obowiązującą ale układy wlodarczyka są takie : tzn. zatrudnia się na potęgę ludzi bez kwalifikacji i bez konkursów w miejskich placówkach, nadużywa się samochodu służbowego do celów prywatnych wożenie dzieci do szkoły (b. wlodarczyk zajadle krytykował poprzednika za to) więc skończmy z propagandą ze jest teraz lepiej. P.S. uprzedzając wszystkich którzy zaraz napiszą za jestem z poprzedniego układu bo krytykuje obecnego burmistrza - mówię NIE JESTEM. Poza tym wszyscy nowozatrudnieni za 2 lata też będą zazywani EKIPA WŁODARCZYKA - do zwolnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty czu i kolesie napisał:
Ludzie, przyczepiliscie sie do drobiazgow, lekarz musi miec kontakt z zawodem, bo inaczej straci prawo wykonywania zawodu. Samochod sluzbowy burmistrza, wiec dzieci zabierze ze szkoly , Grunwaldzka a M ickiewicza.- dwie ulice dalej. Alpy i samoszkolenie dyrektow i i niektorych zon z burmistrzem kosztowalo wiecej.Tylko tyle macie "hakow" na obecnego burmistrza i wyolbrzymiacie to, zeby go dyskredytowac. Slub bral z corka, a nie z tesciem, co za wypominanie. Skad wiadomo, czy zona ma wplyw, Michel Obama ma duzo wiekszy na Baraka Obame.Panie Burmistrzu, dobrze pan robi, ze czysci pan Krasnik z ukladow czu, ale ludzie przez niego powolani jeszcze pelnia funkcje i stanowiska( urzedy, szkoly) i mechanizmy dzialan i praktyki sa podobne.Potrzebna jest comiesieczna informacja dla spoleczenstwa w postaci gazety, pamieta Pan, jaka propagande mial w gazetach i telewizji poprzednik, teraz rzetelna informacja o dzialaniu. Pozdrawiam, duzo sily w walce z " mafia i matnia".
Widzę że jesteś z obecnego układu, ale jeszcze dwa lata i wszystko się zmieni i wyjdą wszystkie nieprawidłowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, ha, nie jestem z PIS, jestem rozczarowana PO i Lubię Kraśnik, kiedyś glosowałam na PO i stąd mam prawo, żeby wyrażać wielkie rozczarowanie, a osąd w sprawie aktualnego Burmistrza jest obiektywny, na chlodno.Miałam tez do czynienia z ludżmi obsadzonymi, czy mianowanymi przez poprzedniego burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty-czu i kolesie napisał:
Ha, ha, ha, nie jestem z PIS, jestem rozczarowana PO i Lubię Kraśnik, kiedyś glosowałam na PO i stąd mam prawo, żeby wyrażać wielkie rozczarowanie, a osąd w sprawie aktualnego Burmistrza jest obiektywny, na chlodno.Miałam tez do czynienia z ludżmi obsadzonymi, czy mianowanymi przez poprzedniego burmistrza.
OJ.OJ KŁAMCZUSZKO..... Ładnie to tak ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda boli, fakty istnieją, dlaczego tyle jadu i zlosci ludzi z PO na fakty (samoszkolenie w Alpach, zatrudnianie czlonków rodzin, przeinwestowanie propagandy wiadomo gdzie). Ludzie, to nie o to chodzi, żeby tylko zwolennikom ze "świty" i ich rodzinom bylo dobrze za nasze podatki. To wszystkim powinno byc lepiej, prawo przejrzyste i równe dla kazdego, zawsze wzór mozna czerpać np. ze Szwecji.Inwektywy typu" klamczuszko" swiadczą o bezradnosci . A ja jestem apolityczną purystką jezykową z tendencją do stosowania żartow jezykowych: bezradny radny, przebiegły biegły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C.d." Radny" dyskusja polega na argumentowaniu, bo za stosowanie wyzwisk grozi kara z art. 216 par. 2 Kodeksu Karnego i nie lekceważ inteligencji kobiet zdrobnieniami, ktorych wydźwięk jest negatywny, bo może sie okazać, że mają na koncie studia na wydziale prawa Uniwersytetu Sląskiego w Katowicach.A tak z ciekawości: skąd nick "Radny" - czy aktualny radny kraśnicki? Czy samozwańczy, bo może glosów zabraklo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty czu i kolesie napisał:
C.d." Radny" dyskusja polega na argumentowaniu, bo za stosowanie wyzwisk grozi kara z art. 216 par. 2 Kodeksu Karnego i nie lekceważ inteligencji kobiet zdrobnieniami, ktorych wydźwięk jest negatywny, bo może sie okazać, że mają na koncie studia na wydziale prawa Uniwersytetu Sląskiego w Katowicach.A tak z ciekawości: skąd nick "Radny" - czy aktualny radny kraśnicki? Czy samozwańczy, bo może glosów zabraklo?
Pierdu,pierdu,zawsze to samo.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oderwani od koryta zawsze byli agresywni, mściwi i zakłamani. I został smród, niesława do końca życia. Mieszkańcy Kraśnika są wdzięczni nowemu burmistrzowi za uzdrowienie miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeeper napisał:
Oderwani od koryta zawsze byli agresywni, mściwi i zakłamani. I został smród, niesława do końca życia. Mieszkańcy Kraśnika są wdzięczni nowemu burmistrzowi za uzdrowienie miasta.
Ciebie też juz niedługo oderwie od koryta , ja wiem że musisz lizać d..pę bo dostałeś ciepłą posadkę a ty wypowiadaj się tylko za siebie bo moi znajomi maja dość uzdrawiania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ta polityka zakłamane szumowiny rodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działalność gospodarcza od 20 lat i poza Kraśnikiem, ha,ha. Z wściekłości już piana cieknie, czy tylko oczy zbielały? Wygadało się sposób na bycie "świtą": lizanie ...., ha,ha,ha.Siedzą przy komputerze zwolnieni dyscyplinarnie i nie tylko i frustracja z agresja się z nich wylewa. Uwielbiam obnażać takie typy. A imię twoje na literę : s, m, p, i, k? Nomen omen:trafiony-zatopiony! Ha, ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeeper napisał:
Działalność gospodarcza od 20 lat i poza Kraśnikiem, ha,ha. Z wściekłości już piana cieknie, czy tylko oczy zbielały? Wygadało się sposób na bycie "świtą": lizanie ...., ha,ha,ha.Siedzą przy komputerze zwolnieni dyscyplinarnie i nie tylko i frustracja z agresja się z nich wylewa. Uwielbiam obnażać takie typy. A imię twoje na literę : s, m, p, i, k? Nomen omen:trafiony-zatopiony! Ha, ha, ha
pudło. haha Myslisz że jak ktos krytykuje to musi byc zwolniony, zdziwisz sie za 2 lata ile głosów dostanie obecny burmistrz, krasniczanie go uzdrowią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logiczne myślenie leży. Jak ktoś zwolniony- to krytykuje, a nie odwrotnie. Jak ktoś krytykuje - to zwolniony, tak było poprzednio. Jeszcze wielu" wyznawców " "pracuje"(?!). Pewni ludzie mysleli, ze 5 minut będzie trwało zawsze, że się nie wyda, że gazety nie opiszą, a mieszkańcy nie przejrzą na oczy i już nie łykną propagandy. Proroku, ktory wiesz, ile glosów zdobędzie obecny burmistrz, nie przewidzialeś tego, co przeciętnie inteligentny człowiek wie: zmiana jest jedynym stałym pewnikiem, ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeeper napisał:
Działalność gospodarcza od 20 lat i poza Kraśnikiem, ha,ha. Z wściekłości już piana cieknie, czy tylko oczy zbielały? Wygadało się sposób na bycie "świtą": lizanie ...., ha,ha,ha.Siedzą przy komputerze zwolnieni dyscyplinarnie i nie tylko i frustracja z agresja się z nich wylewa. Uwielbiam obnażać takie typy. A imię twoje na literę : s, m, p, i, k? Nomen omen:trafiony-zatopiony! Ha, ha, ha
Kłamać trzeba umieć. Nie wierzę aby ktoś prowadzący z sukcesem działalność gospodarczą poza kraśnikiem, babrał by się w Kraśnickich smrodach. Burmistrz kłamał,że nie zrobi czystek politycznych a ty kłamiesz z tą działalnością. Uczciwa praca na etacie to nie jest lizanie d.... . Burmistrz dokonał czystek politycznych a kłamie że tego nie zrobił. A skąd ty wiesz kto jak został zwolniony prowadząc działalność gospodarczą poza Kraśnikiem? Ilu zwolnionym cokolwiek zarzucono a ile po prostu skrzywdzono. Suma odszkodowań oscyluje dziś na jakieś 100 000 zł. Burmistrz zapłaci to z własnej kieszeni. Nie zapłacą mieszkańcy a co nie stać ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeeper napisał:
Logiczne myślenie leży. Jak ktoś zwolniony- to krytykuje, a nie odwrotnie. Jak ktoś krytykuje - to zwolniony, tak było poprzednio. Jeszcze wielu" wyznawców " "pracuje"(?!). Pewni ludzie mysleli, ze 5 minut będzie trwało zawsze, że się nie wyda, że gazety nie opiszą, a mieszkańcy nie przejrzą na oczy i już nie łykną propagandy. Proroku, ktory wiesz, ile glosów zdobędzie obecny burmistrz, nie przewidzialeś tego, co przeciętnie inteligentny człowiek wie: zmiana jest jedynym stałym pewnikiem, ha,ha,ha.
Tobie to sie chyba nie zdarzyło rozmawiac ze zwykłym mieszkancem tego miasta, który nie jest politycznym dupolizcą, gdyz inaczej bys wiedział, że jest masa zawiedzonych i niezadowolonych, którzy w tej władzy widza kontynuacje działań poprzednika i dlatego władzunia na gwałt musi sobie kupowac poparcie, gdzie sie tylko da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos prowadzacy dzialalność poza Krasnikiem mieszkajacy w Krasniku zna realia. Lizanie, zeby dostac prace dla siebie, a potem dla rodziny - to lubil "slonce".Niektorzy lizali spiewajac np. na konwencji przedwyborczej (You tube).Wprowadzasz chaos w swojej i czyjejs wypowiedzi.Klamiesz? Dlatego innym zarzucasz kłamstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty-czu i kolesie napisał:
Ha, ha, ha, nie jestem z PIS, jestem rozczarowana PO i Lubię Kraśnik, kiedyś glosowałam na PO i stąd mam prawo, żeby wyrażać wielkie rozczarowanie, a osąd w sprawie aktualnego Burmistrza jest obiektywny, na chlodno.Miałam tez do czynienia z ludżmi obsadzonymi, czy mianowanymi przez poprzedniego burmistrza.
To jednak za mało w tym obiektywizmu, jesli musisz kłamac, że burmistrz straci prawo do wykonywania zawodu po czterech latach niewykonywania zawodu. Inna sprawa, że w tym swoim zakłamanym obiektywizmie nie dostrzegasz, że burmistrz nie robi nic innego czego by nie krytykował u swojego poprzednika. I gazetkę, która nie jest niczym więcej jak taką samą propagandówką jak "lubię krasnik" za Czu, przeciez wydaje co jakiś czas. A jak mają być w niej rzetelne informacje, to niech poinformuje w niej szczerze mieszkanców o faktach, o których nie wszyscy mają okazje sie dowiedziec, o takich o jakich np. tutaj można przeczytac, ze kupił sobie z publicznych środków teczkę za cenę , jaką inni mają do przezycia, nakupił słodyczy, żeby podczas nudzenia sie za biurkiem miał co podjadać i jeszcze zanieśc do domu, żeby zaoszczędzić na słodyczach dla własnych dzieci. Niech napisze szczerze jak to niskie burmistrzowskie pobory zmuszają go do urywania sie z pracy i gonienia do innej, żeby dorobić. Tylko niech zapomni nadmienić, ze notorycznie sie spóźnia , pozostawiając chorych bez żadnej opieki, ale to mu nie wadzi , bo za ten czas i tak ma płacone. Niech napisze jak to służbowym samochodem dowożony jest do drugiej pracy, a dzieci do szkoły i inne zajęcia bo te kilka przecznic od domu, to ciągle po drodze służbowemu samochodowi i to nie zwazając na zagrozenie jakie stwarza sobie i dzieciom wożąc wysłużonym autem., które juz miało niby nie nadawać sie jazdy ze względu na zuzycie. Kto wie może jakby się pozalił, to ze względu na te biedne dzieci, mieszkancy z litosci zrobili by mu zrzutę na nową bezpieczną limuzynę. Niech napisze jak to zostając burmistrzem nagle pokochał turystyke zagraniczną za nasze pieniądze, a która to tak bardzo przeszkadzała za poprzedniego włodarza, a jak widać tylko dlatego,ze sam dupy nie mógł wozić. Niech poda dokładne kwoty, ile nas ona kosztuje, a także ile kosztuje nas spraszanie i goszczenie zagranicznych delegacji. Rzetelne informacje powinny zawierać te i inne sprawy, które nie wychodzą spoza urzędu. Tego by nakazywała szczerość i uczciwość, a tym bardziej dotrzymanie przedwyborczej obietnicy, bo jak na razie, te informacje jakie uzyskujemy w tej gazetce są zwykłą propagandą, promowaniem sie, tak miało to miejsce za Czu. Z ta róznicą, ze Czubiński w odróznieniu od tego nie robił z siebie takiego świętobliwego i uczciwego, a tym samym mniejsza obłuda przez niego przemawiała. A ten chce przejśc przez kadencję po opinii jaką mu wykrzyczą jego tuby propagandowe, bo poparcie na następną kupuje sobie za nasze pieniądze., sponsorując nimi rózne grupy w miescie.
Ostatnio edytowany 9 listopada 2012 r. o 09:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...