Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzierzkowice-Zastawie: Dwie osoby ranne w wypadku

Utworzony przez kamil, 27 października 2012 o 22:00 Powrót do artykułu
Dziękujemy p.tomkowi za ofiarną pomoc(być może on podał kierowcy golfa chusteczke higieniczną) i mieszkańcom Dzierzkowic za to,iż tak dzielnie wpatrywali się jak to młody dziarsko siedzi przez 15 min. w ulewie za kierownicą golfa(w oczekiwaniu na pomoc)!!!!!!!!!Przede wszystkim należało sie podziękować straży,która jako pierwsza przybyła na miejsce i pomogła wysiąść kierowcy,.Panowie strażacy gdybym miał wypadek?Czego sobie nie życze!!!!!!!!!Chciałbym,abyście byli przed karetką.WIELKI SZACUNEK dla was!!!!!!Ciekawi mnie dlaczego uciekł dostawczy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziękujemy p.tomkowi za ofiarną pomoc(być może on podał kierowcy golfa chusteczke higieniczną) i mieszkańcom Dzierzkowic za to,iż tak dzielnie wpatrywali się jak to młody dziarsko siedzi przez 15 min. w ulewie za kierownicą golfa(w oczekiwaniu na pomoc)!!!!!!!!!Przede wszystkim należało sie podziękować straży,która jako pierwsza przybyła na miejsce i pomogła wysiąść kierowcy,.Panowie strażacy gdybym miał wypadek?Czego sobie nie życze!!!!!!!!!Chciałbym,abyście byli przed karetką.WIELKI SZACUNEK dla was!!!!!!Ciekawi mnie dlaczego uciekł dostawczy?
0
A co, mieli mu parasolkę podać?
0
prosze kontakt osoby poszkodowane pomoge w kwestii materialnej 791-31-32-33
0
paulina napisał:
prosze kontakt osoby poszkodowane pomoge w kwestii materialnej 791-31-32-33
Stowarzyszenie Osób Poszkodowanych w Wypadkach. Tam możesz przekazać pomoc materialną, każda kwota cieszy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: