Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Szastarka: nie chcą odwołać wójta

Utworzony przez Jola, 12 października 2011 r. o 22:19
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOKALE WYBORCZE W GMINIE SZASTARKA DO GMINNEGO REFERENDUM. 1.Szastarka ,Szastarka Wieś > Zespół Szkół w Szastarce . 2.Blinów,Cieślanki,Moczydła >Zespół Szkół w Blinowie . 3.Polichna 1,Polichna 2,Polichna Podlesie,Huta Józefów,Rzeczyca >Zespół Szkół w Polichnie . 4.Brzozówka,Brzozówka Kolonia,Majdan Obleszcze > OPS Remiza w Majdanie Obleszcze . 5.Polichna 3,Polichna 4,Wojciechów >Gminny Ośrodek Kultury w Polichnie GOK .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może lepiej było urządzić lokal w budynku byłej szkoły? To zagrałoby na emocjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
A może lepiej było urządzić lokal w budynku byłej szkoły? To zagrałoby na emocjach.
Tyle że tu od emocji rozum i zdrowy rozsądek powinny okazać się ważniejsze. Miejmy nadzieję, że tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Tyle że tu od emocji rozum i zdrowy rozsądek powinny okazać się ważniejsze. Miejmy nadzieję, że tak będzie.
Ja też jakoś nie wierzę że ludzie pójdą jak ogłupieni za brzozowiakami. Myślę że raczej większość zostanie w domach. Nie ma co się wychylać i robić z siebie głupka i to dla sprawy, która raz że dotyczy jednej wioski zabitej dechami a dwa że nie ma żadnej przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum? Jakie referendum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Ja też jakoś nie wierzę że ludzie pójdą jak ogłupieni za brzozowiakami. Myślę że raczej większość zostanie w domach. Nie ma co się wychylać i robić z siebie głupka i to dla sprawy, która raz że dotyczy jednej wioski zabitej dechami a dwa że nie ma żadnej przyszłości.
DZISIAJ MY JUTRO WY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typy odpowiedzialne za niedzielne referendum już tak się ośmieszyły i zbłaźniły całym cyrkiem, który odstawiają, że niby kto oprócz nich miałby teraz na nie pójść i po co - żeby przylgnęła do takiej osoby plakietka "oszołoma"? Choćby z tego powodu nie warto przestawać z tą bandą - bo zwyczajnie wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...