Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Wilkołaz: W wodociągu znaleziono bakterie coli

Utworzony przez ja, 23 czerwca 2011 r. o 11:39 Powrót do artykułu
kosztem niektorych brudasow wylewajacych szambo do rzeki reszta normalnych ludzi nie ma wody do picia sobie wylewac w domu!!! i to czesto ci co stac ich na wywoz tez leja do rzeki bo przeciez mozna zaoszczedzic a tam skape ludy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki skutek jak robi się szamba bez dna ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
taki skutek jak robi się szamba bez dna ...
Ile szamb zostało wybudowanych "na butelkę"? Na ilu buźkach pojawił się uśmiech? Po iluś tam latach toto się na tyle uszczelni, że może pójść cofka. I gównom wróci do domu właściciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST PROBLEM POLAKA ... pojdzie w procesji to gówno mu będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to boszcze nie popijecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle media szukają sensacji...Na ujęciu w Zalesiu wykryli bakterie z grupy coli a nie same bakterie kałowe escherichia coli!!! Woda nadaje się do picia jedyne co może zaszkodzić ewentualnie to chlor bo woda jest chlorowana. I dlatego lepiej ja przegotować przed piciem. Zamiast panikować i wprowadzać ludzi w błąd powinni podawać fakty takimi jakimi są a nie wybierać tylko to co im podniesie rankingi popularności!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijcie przegotowaną: http://www.wilkolaz.eurzad.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=106&Itemid=2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co masz dziwko do procesji?kopnoć cie szmato w d***?ale z tymi szambami to racja bo boszcze wylewają do rzeki i rowów,takie chamy i tyle,za ryja dziadów trza brać,ale wójt taki sam dziot niedorobiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mają szamba do wody pitnej? W takim razie to ujęcie do dupy, dokopali się chyba do wód podskórnych . Dobrze, że do mnie wodociągu nie dociągneli i mam wodę ze swojej porządnej głębinóweczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy badałeś kiedyś tą swoją głębinóweczkę... Pewnie taka sama dobra woda jak ta koło szamba :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostrowiak napisał:
co masz dziwko do procesji?kopnoć cie szmato w d***?ale z tymi szambami to racja bo boszcze wylewają do rzeki i rowów,takie chamy i tyle,za ryja dziadów trza brać,ale wójt taki sam dziot niedorobiony
zamknij tego ryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma jak kulturalna rozmowa Tak mi się jeszcze coś przypomniało apropos czystości wody i jak bardzo się tym ludzie przejęli i bali się kąpać pamiętam jakie tłumy były zawsze w Chodlu a tam jak wiadomo różne rzeczy wynosiło się w majtkach po wyjściu z wody nikomu to nie przeszkadzało i wszyscy tam wracali a tu taka afera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...