Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grafficiarze z marihuaną

Utworzony przez maron, 2 listopada 2012 r. o 12:30 Powrót do artykułu
pseudo graficiarze bo zaden graficiarz nie rucha sobie przypalu w dzien pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu wielki sukces policji. Złapali bandytów i gangsterów. To jakaś paranoja, prawie codziennie jest artykół o kolejnych aresztowaniach z "trawką" w tle. To już nie ma większych problemów i prawdziwych złodzieji, cwaniaków, oszustów i bandziorów, że policja wyłapuje nastolatków z "fifką"i wsadza so pierdla obok "kolarzy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur..wa zenada artykul godny uwagi haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszną linię ma nasza władza wraz z prokuraturą. Codziennie artykuł o gnojkach z trawką mający zastraszyć pokątnych palaczy i zmusić ich na koncesjonowane przez państwo legalne narkotyki. A mordercy bezkarnie chodzą po ulicach, ba stają się celebrytami/kami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast pisać o braku zajęcia młodych ludzi napiszcie coś co z FŁT , przecież to taka kolej rzeczy że nie ma pracy a młodz nie mają co robić, w tym wieku to ja pracowałem na warsztatach przy fabryce i jakoś było ,nawet płacili. A teraz co... co wy o tym sądzicie czekam na pozytywne opinie ale nie typu, że zapierd...za grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
money napisał:
zamiast pisać o braku zajęcia młodych ludzi napiszcie coś co z FŁT , przecież to taka kolej rzeczy że nie ma pracy a młodz nie mają co robić, w tym wieku to ja pracowałem na warsztatach przy fabryce i jakoś było ,nawet płacili. A teraz co... co wy o tym sądzicie czekam na pozytywne opinie ale nie typu, że zapierd...za grosze.
Problem w tym, że młodzi nie chcą pracować w FŁT, ani tym bardziej na warsztatach. Mówią, że za takie pieniądze ... .Niestety na ogół chcieliby odrazu mieć wszystko z górnej półki, pracę również. Pół biedy kiedy idzie to w parze z wiedzą, zapałem i umiejętnościami. Niestety wielu kombinuje jak zarobić i się nie narobić przy tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...