Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co ta Unia z nami robi ? Wpuszcza nas w maliny, a głupki idą jak w dym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalew już skonsultowali, koncepcję zapłacili to teraz wio dalej. Juz jedne konsultacje w sprawie starego miasta sie odbyły przed wyborami. Zamydlono oczy fałszywą troską o zabytki i wygląd miasta. Ciemny lud to kupuje, nie wiem po co jeszcze ktoś chodzi na takie spotkania. A mlecze coraz większe i większe, może dla mleka je trzymaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykorzystać amfiteatr, zorganizować przystanek MPK w centrum i parking Społem gdyby był na poziomie to i by parkujący się znaleźli, a tak z parkowaniem ciężko.
jak zamkną rynek dla pojazdów to poco tyle krzyku o parking przy Społem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik Stary ma olbrzymi potencjał tylko trzeba go dostrzec. Aby to zrobić trzeba ludzi z wizją a nie tylko urzędników pobierających tylko pensje zwłaszcza w promocji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby ożywić Stary Kraśnik trzeba odsunąć od władzy PIS i Włodarczyka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupą , kupą mości panowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan zawinił sługę powiesili brzmi przysłowie. Co ma do wymierania miasta biedny pawilon PSS Społem przecież to co dzieje się w starej części Kraśnika to proces złożony. Czym chcecie przyciągnąć ludzi jakie atrakcje można spotkać, wystawą rozczłonkowanych płodów bo nawet pijaczków nie widać, a na dodatek chcecie zamknąć dla ruchu kołowego rynek (jakich wiele tego typu miastach bo to żaden unikat ani rarytas) większej głupoty to chyba nikt nie wymyślił z tego powodu nieliczne sklepy i urzędy wyniosą się bo skoro nie można będzie dojechać tylko przejść i to nie mały kawałek nawet w celu załatwienia sprawy każdy będzie szukał wygodniejszego rozwiązania chociażby załatwianie spraw gdzie indziej, mejlowo czy przez internet a wam zostanie naprawdę rynek skansen do którego nikt nie przyjedzie o przepraszam przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może już czas na " dobrą zmianę"??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Odmowic elewacje budynkow w.centrum rynku 2. Otworzyc parking,zeby byl bezplatny (dogadac sie ze spolem) i koniecznie go poprawic np.kostka, 3.przeznaczyc jakies lokale w centrum pod uslugi gastronomiczne,4.Zrobic porzadek z reklamami wiszacymi na balkonach itd.5 poprawic bezpieczenstwo na rynku bo co piatek,sobota wieczorem nie brakuje amatorow chodzacych z otwartym piwem w reku (ulubione miejsce to bramy i tyl budynku ul.NARUTOWICZA 1)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co ten szlaban. Byl mily pan mozna bylo pogadac a i zarabial na utrzymanie.A teraz maszyna i na dodatek czesto zje...a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan zawinił sługę powiesili brzmi przysłowie. Co ma do wymierania miasta biedny pawilon PSS Społem przecież to co dzieje się w starej części Kraśnika to proces złożony. Czym chcecie przyciągnąć ludzi jakie atrakcje można spotkać, wystawą rozczłonkowanych płodów bo nawet pijaczków nie widać, a na dodatek chcecie zamknąć dla ruchu kołowego rynek (jakich wiele tego typu miastach bo to żaden unikat ani rarytas) większej głupoty to chyba nikt nie wymyślił z tego powodu nieliczne sklepy i urzędy wyniosą się bo skoro nie można będzie dojechać tylko przejść i to nie mały kawałek nawet w celu załatwienia sprawy każdy będzie szukał wygodniejszego rozwiązania chociażby załatwianie spraw gdzie indziej, mejlowo czy przez internet a wam zostanie naprawdę rynek skansen do którego nikt nie przyjedzie o przepraszam przyjdzie.
Dokładnie! Lokale do wynajęcia są właśnie z tego powodu, że nie ma gdzie sprawnie zaparkować samochodu. Ul. Lubelska to tragedia pod tym względem. Rynek? To nie rynek tylko jakiś plac otoczony ruderami i straszydłami architektonicznymi, Tu nie ma co topić kasy, tylko wyburzyć to i stawiać coś nowego, ale wcześniej trzeba by wykupić. I tu jest szansa dla miasta. Trzeba doprowadzić to miejsce do upadku i przejąć te obiekty za grosze, a potem dopiero burzyć i budować coś z sensem i miejscami do parkowania. Innej opcji nie ma. To jest jedyne sensowne rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy chcecie ożywiać rzeczy materialne? Żeby ożywić to miasto to trzeba by wokół postawić kilka fabryk krajowych co by dawały prace i przyciągnąć nimi prywaciarzy żeby tej pracy było jeszcze więcej a tak to co wy chcecie ożywiać jak tu nikogo niema,to jest zapomniane miasto które wymarło prawie do końca,koło 15 pare samochodów przejedzie przez urzędowską jak sie zmiana w fabryce skończy a potem pustki,to nawet nie Polska B to drugi czarnobyl,każdy stąd wyjeżdża a starzy umierają,bardzo przykro mi patrzeć jak mój dom umiera,15 lat temu całkiem inaczej jeszcze ulice wyglądały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...