Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta, jarmark zróbcie! I to taki wiejski, niech chłopi przywożą na sprzedaż krowy, świnie i inne bydło. I tak gorszej wiochy nie da rady już zrobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodziłem sie i wychowałem w rynku.Moja mama pamieta targi wiejskie które odbywały sie tam.Myslę,że koniec z takim motłochem na srodku miasta.Polikwidować sklepy w których i tak jest mało kupujących zrobić duzo zieleni fontannę i plac zabaw dla dzieci.Jak rynek to rynek a nie skupisko zbednych sklepów.Furmanki maja jeżdzić na wsi a nie w srodku miasta.Musimy my mieszkańcy rynku uzyskać troche ciszy i spokoju ,a nie gwaru i krzyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wśród propozycji jest też budowa fontanny czy sceny, na której odbywałyby się koncerty." co za kretynski pomysl, krok dalej wyremontowano amfiteatr, ktory teraz mialby stac pusty?? poza tym w amfie jest lepsza akustyka niz na jakims rynku, scene to sobie mozna rownie dobrze i przy barze postawic i moze cos grac :] przeciez to nie konstrukcja stala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rynek przed 2001 rokiem był piękny, było pełno zieleni, po co było wszystko pruć i wszystko na nowo. Kiedyś było całkiem przyjemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzałbym z tą zielenią. Kiedyś rzeczywiście było więcej krzaków, w których kryli się amatorzy piwa i taniego wina. Teraz byliby "na widoku", więc to ich odstrasza. Jeśli chcecie wiedzieć jak to jest, gdy rynek jest zakrzaczony i niebezpieczny, to jedźcie do Bełżyc. Co do jarmarków. Nie rozumiem dlaczego na całej Lubelszczyźnie z uporem maniaka próbuje się na powrót wprowadzić wieś do centrów miast. Czy to ma być metoda na "promocję", na podkreślenie inności? W każdym regionie i w każdym kraju część ludzi żyje w miastach i muszą oni coś jeść, ale to jeszcze nie powód, żeby w na centralnym placu miasta robić wiejski targ z drobiem, bydłem, mydłem i powidłem. Mamy już ludowy festiwal w Kazimierzu, pierogi i kaszę w Janowie i Bychawie, lato z folklorem we Włodawie, a ostatnio w Lublinie chcą z Bramy Krakowskiej zrobić kurnik (z żywymi kurami), bo będzie jarmark jagielloński! Wszystko przaśnie, siermiężnie, ludowo. Może pora, by wzbić ponad poziom wiejskich opłotków i zacząć inaczej urządzać przestrzeń miast? Wystarczy pojechać do Słowacji lub Czech, albo chociażby do Wielkopolski i zobaczyć jak tam wyglądają miasteczka, nawet takie malutkie 2-3-tysięczne. Tam podróżny nie ma wątpliwości, że trafił do miasta, a nie do dużej wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUAHAAAAHAHA!!!!!! Zespół mieszkańców??? Chyba pseudo!!! Czy ktoś był na zebraniu? Burmistrz sam wskazał kto ma wejść w skład zespołu, nie dziw że weszli sami jego przyklaskiewicze. Dziwi mnie jedna strategia... Albo coś się szykuje albo to koncepcja Burmistrza. Na zebraniach i spotkaniach młodych z PO ze Świderskim na czele, gdzie częstymi gośćmi są Wilk i Babisz, można zauważyć że stronią oni bardzo od Czubińskiego, natomiast promują Świderskiego, który nie kryje swoich ambicji politycznych i chęci wskoczenia na stołek burmistrza... Czyżby szykował się przewrót? Czy jest coś o czym Czubiński nie wie a co dzieje się w partii za jego plecami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy burmistrz napisał:
BUAHAAAAHAHA!!!!!! Zespół mieszkańców??? Chyba pseudo!!! Czy ktoś był na zebraniu? Burmistrz sam wskazał kto ma wejść w skład zespołu, nie dziw że weszli sami jego przyklaskiewicze. Dziwi mnie jedna strategia... Albo coś się szykuje albo to koncepcja Burmistrza. Na zebraniach i spotkaniach młodych z PO ze Świderskim na czele, gdzie częstymi gośćmi są Wilk i Babisz, można zauważyć że stronią oni bardzo od Czubińskiego, natomiast promują Świderskiego, który nie kryje swoich ambicji politycznych i chęci wskoczenia na stołek burmistrza... Czyżby szykował się przewrót? Czy jest coś o czym Czubiński nie wie a co dzieje się w partii za jego plecami?
O matko co Ty tak z uporem maniaka o tym "zamachu")) Na zebraniu byłam i w ogóle mi się nie wydaje, żeby osoby z tego zespołu były "ludźmi" Pana Czubińskiego - no dokładnie połowa tego zespołu czyli Pan Gurba, Pan Przygoda i Pan Świderski. Są to właściciele sklepów na rynku, a wszyscy mający sklepy tam są przeciwni Jarmarkowi czy jakiemukolwiek targowi. A tak jeszcze co do Twoich podejrzeń...może jednak czas na zmianę burmistrza i wcale nie byłby to zły pomysł))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...