Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak żona burmistrza Kraśnika organizowała imprezę disco

Utworzony przez kapitan bomba, 23 września 2009 r. o 07:35 Powrót do artykułu
kiedyś próbowałem wynieść pod bluzką 15 arbuzów z reala za łączną kwotę 249,99 zł ... niestety złapali mnie na bramce, w sumie nie mam pojęcia jak się domyślili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spryciula ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie kobiecie spokój! Dobrze, że wie jak rozruszać tą zdrętwiałą część naszego kraju. Była impreza, fajna impreza- szkoda, że dopiero dzisiaj się o niej dowiaduję, bo sprzedałaby się jedna wejściówka więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, skoro pozwolenie nalezy mieć od 1000 biletów to obojętne czy wydrukowała 5; 200 czy 999, redaktor niech się zajmie tym, czy zawsze parkuje zgodnie z przepisami skoro taki akuratny jest w węszeniu za szwindlami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma pan burmistrz Kraśnika oraz jego żona zaprzysięgłych "wielbicieli" w swoim mieście. Widać to na każdym kroku. Ja obserwuję Kraśnik z daleka. Nie da się jednak nie zauważyć, że kraśnicki PiS i wszyscy jego wyznawcy oraz wielbiciele nie ustaną w swoich staraniach umilania życia panu burmistrzowi oraz jego otoczeniu /również rodzinie/ po wsze czasy. Taki to już jest ten zapyziały "narodek"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
999 to nie 1000 zatem wszystko jest w granicach prawa .... nie znam baby, ani jej mężula ale nie widzę powodu by się jej czepiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzenie było na bardzo wysokim poziomie, suknia prowadzącej olśniewająca (dosłownie). A tu tylko 800 biletów sprzedane. Niewdzięczni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robicie z igły widły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vinci napisał:
Ma pan burmistrz Kraśnika oraz jego żona zaprzysięgłych "wielbicieli" w swoim mieście. Widać to na każdym kroku. Ja obserwuję Kraśnik z daleka. Nie da się jednak nie zauważyć, że kraśnicki PiS i wszyscy jego wyznawcy oraz wielbiciele nie ustaną w swoich staraniach umilania życia panu burmistrzowi oraz jego otoczeniu /również rodzinie/ po wsze czasy. Taki to już jest ten zapyziały "narodek"!!!
A co ma PiS do tej sprawy, chyba osoba, która to pisała, nie z daleka, ale z jakiegoś urzędu lub instytucji miejskiej. Ja sądzę, że tu nie chodzi o te 999 biletów, ale pokazanie czym teraz zajmuje się żona burmistrza, do niedawna zastępca dyr. CKiP. Skończę pytaniem, dlaczego ten samochód nadal parkuje pod CKiP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
999 biletów moze dlatego, by nie wszedł pan M.Sz. jako ten tysieczny, ktory przewaza czarę i np. robi jakas rozróbe lub inną zadymę. a może jakby biletów było 998 to nie byloby tematu dla gazetki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nie wolno parkowac pod Ckip.... zakaz jakis postawili czy cos.... a moze to jakis twoj wewnetrzny zakaz.... jak ktos nie ma co robic to sledzi gdzie kto stawia auto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudy nie denerwuj się. Masz wystarczająco brązowy nos, nie bądź nadgorliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo! dziekuję wszystkim, którzy byli na imprezie Disco Gala w ubiegły piątek i bawili się razem z nami. To tak na wstępie. Nie wiem po co to zamieszanie ale widać każdy temat jest dobry by trafić na łamy gazet, burzy sie tylko mój feministyczny duch- czy każda kobieta musi być zawsze czyjąś żoną, lub matką lub kochanką, czy naprawdę nic nie można zrobić samej, na swój rachunek i za swoje pieniądze. Dlaczego nie można normalnie zrobić fajnej imprezy dla ludzi bez dziwnego szumu? Dlatego, że mąż jest osoba publiczną- więc mnie najlepiej siedzieć w domu przy miotle.....i się nie wychylać Drogie Panie pokażmy, że tak jednak nie jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wszystko odbyło się zgodnie z przepisami to o co chodzi w tym artykule?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Szanowni Państwo! dziekuję wszystkim, którzy byli na imprezie Disco Gala w ubiegły piątek i bawili się razem z nami. To tak na wstępie. Nie wiem po co to zamieszanie ale widać każdy temat jest dobry by trafić na łamy gazet, burzy sie tylko mój feministyczny duch- czy każda kobieta musi być zawsze czyjąś żoną, lub matką lub kochanką, czy naprawdę nic nie można zrobić samej, na swój rachunek i za swoje pieniądze. Dlaczego nie można normalnie zrobić fajnej imprezy dla ludzi bez dziwnego szumu? Dlatego, że mąż jest osoba publiczną- więc mnie najlepiej siedzieć w domu przy miotle.....i się nie wychylać Drogie Panie pokażmy, że tak jednak nie jest!
To proszę teraz wyjaśnić, czy nadal jest Pani z-cą dyrektora CKiP? Jeżeli nie, to co spowodowało odejście? Czy nie realizowała się Pani na tym stanowisku, organizując podobne imprezy, za co otrzymywała przecież wynagrodzenie z naszych pieniędzy? Czy teraz w grę wchodzą lepsze pieniądze? Czy nie sądzi Pani, że prowadzi działalność konkurencyjną wobec CKiP? Czy konkurując nie odbiera Pani dochodów CKiP, którym pośrednio kieruje Pani mąż? Jeżeli pani już nie pracuje w CKiP, to jak należy rozumieć pani częstą obecność w tej instytucji? Liczę na podobną szczerość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zwykłam rozmawiać z anonimowymi osobami, sorry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Olu gratuluję odwagi, obawiam się że przy sprzedaży 800 biletów nie wyszła Pani na swoje ale mam nadzieję że się Pani nie zniechęci i będzie dalej organizować fajne koncerty. Opiniami negatywnymi nie musi się Pani przejmować bo te wygłaszane są przez ludzi pokroju pana M. Sz. któremu nic w życiu nic nie wyszło bo nigdy nie zabrał się za prawdziwą robotę. Tacy ludzie potrafią tylko krytykować natomiast nic konstruktywnego nie są w stanie zrobić. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
nie zwykłam rozmawiać z anonimowymi osobami, sorry.
A może są to za trudne pytania? Szkoda, że odpowiedzi na nie, a są one bardzo ważne, nie odnajdujemy w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkr napisał:
Pani Olu gratuluję odwagi, obawiam się że przy sprzedaży 800 biletów nie wyszła Pani na swoje ale mam nadzieję że się Pani nie zniechęci i będzie dalej organizować fajne koncerty. Opiniami negatywnymi nie musi się Pani przejmować bo te wygłaszane są przez ludzi pokroju pana M. Sz. któremu nic w życiu nic nie wyszło bo nigdy nie zabrał się za prawdziwą robotę. Tacy ludzie potrafią tylko krytykować natomiast nic konstruktywnego nie są w stanie zrobić. Pozdrawiam.
Wiemy, wiemy, dla wielu Polaków prawdziwa robota to układanie się i czerpanie z tego dużych korzyści. O was wiejskie ćw.ki pewien znany polityk powiedział, że stale przypominacie to, iż grabie zgarniają do siebie. W waszych ciasnych mózgach nie mieści się to, że ktoś może nie kraść oraz żyć uczciwie i to jest dla niego źródłem radości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie dziwi olka czemu nie masz jeszcze play fresh I za jaką kasę twoja prywatna firma StudioMia wynajęła amfiteatr, stażystów z CKiP i gdzie zrobiła plakaty, bilety itd? Ostro idziesz w znane u nas slady Pozdro. Naszczęście, nie dużo osób było poszkodowanych na imprezie nie masowej. Tłumów nie było, delikatna prywatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...