Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Lubelski: Na oczach dziecka uciął kotu głowę

Utworzony przez Gość, 2 listopada 2010 r. o 10:25 Powrót do artykułu
Brakuje mi słów na określenie takiego okrucieństwa. Tego bydlaka powinno spotkać to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za coś takiego grozi mu tylko 2 lata? Czego pewnie i tego nie dostanie! To są jakieś kpiny, jak potrafił zabić zwierze to i człowiek nie będzie dla niego problemem! Powinien dostać dużo więcej!!! Sadysta pier*olony. Również powinien odpowiedzieć za naruszenie psychiki dziecka! I to jeszcze własnego brata, dla którego pewnie ten kotek był "przytulanką"! SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czemu był winny kot i pies?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak nic mu nie zrobią, a inni dostają po 3 lata za zapalenie jointa... to tylko Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie boja sie robic takich rzeczy bo wiedza ze sa bezkarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kocie musiało cierpieć! Kawał s....na. I to jeszcze na oczach brata-ten kociak mógł być całym światem tego chłopca..ZAOSTRZYĆ WYROKI w takich sprawach. Brak słów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami, kary są za niskie. Zwierzę jest bezbronne, bardziej niż człowiek, takie okrucieństwo nie mieści się w głowie. A psychopatów powinno się izolować i to na długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa lata to max co może dostać... a dostanie jak zawsze [s]3 miesiące więzenia[/s] 1 miesiąc w zawieszeniu
cronix napisał:
Ale czemu był winny kot i pies?
Dlatego, że są bezbronne a taki to uważa że jest herosem - bogiem siły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zrobił kotu zaduszki , ech ci wiejscy katolicy , żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edyta napisał:
ludzie nie boja sie robic takich rzeczy bo wiedza ze sa bezkarni
Dokładnie, szkoda słów. Takie rzeczy nadal będą się działy jeśli nikt nic nie zrobi z zaostrzeniem kar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***,sku***syn,ch***,ku***, wiejski głupek i skończone chamidło. Dajcie mi jego adres ! zabiję jego i jego popier***oną rodzinę. Że też jego stara nie wyczyściła macicy po zapłodnieniu.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatni deb***izm nie wiem jak coś takiego można zrobić dla kota i jeszcze ścigać psa kosą. A co by się stało gdyby on tak swojemu bratu obciął głowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko w postalu takie rzeczy są. (dla niewiedzących postal to taka gra)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wiejskiego chama zwierzę to rzecz, a dla mnie każdy cham jest jak rzecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
ostatni deb***izm nie wiem jak coś takiego można zrobić dla kota i jeszcze ścigać psa kosą. A co by się stało gdyby on tak swojemu bratu obciął głowę
Moge Ci pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam propozycję może temu wiejskiemu siataface trzeba by było uciąć c..ja to może czegoś go nauczy bydle!!!! Kocham koty i psy i nie wyobrażam sobie, że można zrobić coś takiego!!! Mam nadzieję, że ktoś kiedyś portaktuje go tak samo jak on tego biednego kociaka!!1 Gdyby ktoś zrobił to moim maleństwom to straszna byłaby kara dla nego z mojej ręki bo jednak zwierzęta zasługują na większy szcunek niż ludzie najgorsze z bestii :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten bydlak to starszy brat mojego kolegi z klasy.Znałem tego kota i był biało-pomarańczowy.Ta wiadomość była dla mnie szokująca.Ten kolega z klasy mówił,że ten bydlak był narkomanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem gdzie on mieszka i zaje..e tego skur....na.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pomyslec ze taki IDIOTA ukonczył niedawno technikum leśne , przez ten koks całkiem we łbie mu odpier***iło !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...