Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechała zbyt szybko. Wylądowała w w rowie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2017 o 13:38 Powrót do artykułu
Nie tak łatwo kręcić kobiecie kierownicą jedną ręką, gdy w drugiej trzyma się telefon. Gdyby nie zakręt to by przejechała.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie władzo. Miałam naprawdę bardzo ważny telefon.
0
Szkoda, że się tej debilce nic nie stało... powinna mieć zakaz jazdy autem, aż zmądrzeje...
0
Normalni ludzie o 5 rano jadą do pracy, pozostali w środku dnia komentują przypadkowe artykuły na necie, których w większości nawet nie przeczytali.
0
Sezon na bzdety w DW rozpoczęty...
0
Normalni ludzie nie wypadają z drogi.
0
A OD KIEDY MIAŁA PRAWO JAZDY?
0
aa napisał:
Normalni ludzie o 5 rano jadą do pracy, pozostali w środku dnia komentują przypadkowe artykuły na necie, których w większości nawet nie przeczytali.
 Chyba jednak nie była w tym momencie normalna??. Może jest mniej normalna???. Szczęście miała,że nie zderzyła się z prawidłowo jadącym z przrciwnej strony.
0
undefined napisał:
Panie władzo. Miałam naprawdę bardzo ważny telefon.
 Musiałam udzielić wskazówek rodzinie pozostającej w domu i usta pomalować szminką. No i stało się. Muszę jeszcze potrenować te czynności.
0
Jak obserwuję jak niektóre panie szybko cisną w pedał, to aż mam ciarki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: