Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BUSY NA TORY!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BUSY NA TORY!!!!!!!!!!!!!!
0
tylko dlaczego rozbite przez ciężarówkę samochody znajdowały się na schodach domu
0
no niestety ale trzeba przyznac ze jest to strasznie chaotycnzie napisane, gdzie są dziennikarze? Czy dzisiaj są ot właśnie tacy dziennikarze? Bo ja nie rozumiem jak można pracowac w gazecie i pisac tak bezsensowne teksty...musi sie redakcja postarac o lepszych pracowników
0
Ale beznadziejnie napisany tekst.... Jeden wielki chaos;/
0
janek napisał:
tylko dlaczego rozbite przez ciężarówkę samochody znajdowały się na schodach domu
Kolego nieznajdowały się na schodach tylko stały na poboczu.
0
PAN REDACHTOR TO PEWNIE UCZYŁ SIĘ JĘZYKA POLSKIEGO W TORUNIU U OJCA DYREKTORA. ZA TAKĄ SKŁADNIĘ - SAMOCHODY STAŁY NA SCHODACH - NALEŻY SIĘ SPECJALNA PREMIA. SKIEROWANIE DO LUBELSKIEGO POŚREDNIAKA. BRAWO DZIENNIK, BRAWO NACZELNY. CODZIENNIE MAM DOWÓD, ŻE PSEUDODZIENNIKARZE Z DZIENNIKA NIEWIELE MAJĄ WSPÓLNEGO Z GRAMATYKĄ JĘZYKA POLSKIEGO.
0
Przez tych debi1i co wyprzedzają linie ciągłe i szaleją 120km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do 50km/h powinni dać zakaz rocznego prowadzenia pojazdów - zagrożenie dla innych ludzi ogromne !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: