Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca audi wjechał w stragan odpustowy z zabawkami pod kościołem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2017 r. o 12:32 Powrót do artykułu
To na pewno był uchodzca islamista. Polak katolik by tak nie zrobił. Zamach na straganiarzy to był. Niech pis powoła specjalną komisję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, jakiego koloru skóry był ten pijak i niedoszły morderca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można po spożyciu alkoholu prowadzić pojazd? Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku podejrzenie popełnienia przestępstwa dotyczyło 616 230 obcokrajowców. Grupa imigrantów starających się o azyl stanowiła ponad jedną czwartą (174 tys.). Ta grupa stanowi zaledwie 2 proc. całej ludności Niemiec, a podejrzana jest o popełnienie 8,6 proc. wszystkich przestępstw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2016 w Niemczech aresztowano 4 tys+ imigrantów z pn Afryki za poważne przestępstwa, 1,6 tys w Düsseldorfie i 2,4 tys w Kolonii. Ile bedzie niebawem w Lublinie jak ZUK ich wpusci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak imigranci to tacy przestępcy, to zabieraj polaków rozsianych po całym świecie bo to też imigranci. niech spadają do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To na pewno był uchodzca islamista. Polak katolik by tak nie zrobił. Zamach na straganiarzy to był. Niech pis powoła specjalną komisję
 to pewnie był ktoś kto dostał 500+, bo uczciwie pracujących nie stać na wódkę i samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie jestem za karami dla ludzi jadących pod wpływem alkoholu i narkotyków. Giną niewinni ludzie. W tym wypadku jednak mam wątpliwości czy aby te 0,4 promila mu tak zaszkodziło żeby stracił panowanie nad autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulica i stragan pod kościołem - a może obok lub przed kościołem. Dziennikarzyku pisownia do poprawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jedno pytanie do komentujacych .Co maja islamisci czy tez ludnosc pochodzenia arabskiego do wypadku ,ktory wyswj opisuje gazeta ?Jesli jest to pisanie lub klikanie aby cos pisac ,to wyglada to zalosnie i swiadczy o niskiej kulturze jak i o zwyklym wychowaniu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to ważne, jakiego koloru skóry i pochodzenia jest przestępca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu rząd PiS-u boi się podjąć zdecydowanych kroków względem pijaków meneli i innej szumowiny która zagraża zdrowiu i życiu normalnych obywateli tego kraju. Przez nich traci gospodarka, służba zdrowia firmy ubezpieczeniowe, oraz inne podmioty które muszą wypłacać odszkodoeania. Powinna być w szczególności ujednolicona kara za jazdę po pijanemu i powinna dotyczyć wszystkich nie zależnie od statusu społecznego czy zajmowanego stanowiska. Bezwzględna kara więzienia powyżej 1 promila do lat 5 powyżej 2 promili 10 lat więzienia może to odstraszy amatorów jazdy na podwójnym gazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestępczość wśród imigrantów w Wielkiej Brytanii wzrosła w ciągu ostatnich pięciu lat o prawie 40 proc. Pierwsze miejsce na niechlubnej liście skazanych zajmują Polacy. W 2015 roku w UK skazano 10300 naszych rodaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O.4promila to żadne stężenie dla faktycznie mężczyzny ale dla rozbrykanego gówniarza jak widać to już tak . Zabrać prawko i oddać ewentualnie po kilku latach po szczegółowych psychometrycznych badaniach za które oczywiście sam zapłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jedno pytanie do komentujacych .Co maja islamisci czy tez ludnosc pochodzenia arabskiego do wypadku ,ktory wyswj opisuje gazeta ?Jesli jest to pisanie lub klikanie aby cos pisac ,to wyglada to zalosnie i swiadczy o niskiej kulturze jak i o zwyklym wychowaniu . Co ma wspólnego. Pis tak dużo mówi o tym jak nie wypuszczając imigrantów dba o bezpieczeństwo Polaków. A Polacy giną na drogach. Mamy tragiczne wyniki bezpieczeństwa w porównaniu z Europą zachodnią. To pis głupoty gada. Polacy sa w niebezpieczeństwie bardziej niz Niemcy z imigrantami. Pis kłamie jak zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolor jego skóry to niebieski koloru nieba. Część Polaków to najgłupsi ludzie jakich spotkałem , na poziomie Amerykanów z małych miasteczek z rolniczych stanów , jak wschodnia Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne ałdi - pojazd dla cielakow umysłowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety odpustu to ten kierowca nie dostąpi. Przynajmniej od prokuratora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRAŚNIK................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w tej gazecie to nie macie poważniejszych tematów ?Tylko wypadki i wypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...