Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca BMW zasłabł i wjechał w betonowy słup

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2016 r. o 10:59 Powrót do artykułu
Znowu wypadek z udziałem młodego kraśnickiego szoferaka?Najwyższy cza zweryfikować posiadane uprawnienia przez krasśniczan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można wiedzieć czy chodzi o bmw o nr.rejestracyjnych lkr 04636?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedziele też się popisywał , szybko odniósł sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Znowu wypadek z udziałem młodego kraśnickiego szoferaka?Najwyższy cza zweryfikować posiadane uprawnienia przez krasśniczan
stuknij się kilka razy w głowę i po ogłosie zweryfikuj czy tam coś jeszcze masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starość nie radość ! Młodość nie mądrość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Kraśnika.Muszę szanownemu Komentatorowi nieco racji przyznać.Kierowca stracił przytomność być może od wchłoniętych dragów.Pod rejestracją LKR ukkrywają sie kierowcy z całego powiatu kraśnickiego, a część z nich kiedy były jeszcze czarne tablice posiadało litery TGR - to dopiero byli wirtuozi dróg zwłaszcza polnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...