Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kocham Cię !

Utworzony przez Domity, 11 grudnia 2011 o 15:19
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kocham się w Tobie bez nadziei, czasem po nocach szlocham. Chociaż wiem, że to bez sensu, to jednak nadal Cię kocham.
0
wiem
0
Sylwia napisał:
Kocham się w Tobie bez nadziei, czasem po nocach szlocham. Chociaż wiem, że to bez sensu, to jednak nadal Cię kocham.
Jeśli czegoś pragniesz, Czegoś bardzo chcesz­ Możesz to osiągnąć, Tylko w siebie wierz.
0
Sercami wszystkich miłości na świecie pisałbym Twoje imię na niebie, aż brakłoby miejsca. A jest go tak wiele... niesamowicie. A ja tak bardzo Cię Kocham nad życie.
0
po jeb ki po jeba ne.
0
Domity napisał:
Sercami wszystkich miłości na świecie pisałbym Twoje imię na niebie, aż brakłoby miejsca. A jest go tak wiele... niesamowicie. A ja tak bardzo Cię Kocham nad życie.
Powiedz jej to,a nie na forum-sorry,że to piszę.Czyż nie prościej i piękniej. Życie jest krótkie- o tym wciąż pamiętaj! Szkoda chwil na łzy- więc bądź uśmiechnięta/y.
0
A co nas Kraśniczan ta wiadomość obchodzi? To nie jest właściwe miejsce na takie posty...skończone dno robi się na tym forum.
0
Jesteś tym, co mam, tym, co kocham i tym, czego pragagnę. Więc całusków miliony ślę, bo naprawdę kocham Cię.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: