Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejna afera w Kraśniku

Utworzony przez FOKA DUPCZYNSKA, 27 września 2008 r. o 02:19 Powrót do artykułu
Mieszkańcy i tak pójdą na wyborach, zagłosują jak potulne owieczki i władza zostanie w tych samych rękach..... Naród głupi, leci za wszystkim co darmowe... Tanio można to wszytko kupić... Mam nadzieję, ze tak nie będzie i w końcu coś się zmieni. Miałem też nadzieję przed ostatnimi wyborami... miałem.... Życzę powodzenia w walce z "korupcjogenno-rodzinną mafiją".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Długo, długo tak będzie, jeżeli ludzie będę zachowywali się tak jak niejaki IWAN, również Piotr. Tu jest wypowiedź Iwana, też Piotra, na sesji absolutoryjnej. http://dziamber.wordpress.com/2008/09/27/k...cja-polityczna/
Ta wypowiedź Iwana jest żenująca. Zrobił loda Czubińskiemu przy publiczności za tzw. 12groszy. Po za tym oficjalnie przedstawił wszystkim jak funkcjonują konkursy w Kraśniku i na jakiej zasadzie zatrudnia sie fachowców. ps:W Kraśniku jak na konkursach pięknosci maja zastosowanie dwa powiedzonka.Aby wygrać trzeba dać.Szczęściu trzeba pomóc. Brawo Panie Iwan.Pan sobie sam napluł w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Ta wypowiedź Iwana jest żenująca. Zrobił loda Czubińskiemu przy publiczności za tzw. 12groszy. Po za tym oficjalnie przedstawił wszystkim jak funkcjonują konkursy w Kraśniku i na jakiej zasadzie zatrudnia sie fachowców. ps:W Kraśniku jak na konkursach pięknosci maja zastosowanie dwa powiedzonka.Aby wygrać trzeba dać.Szczęściu trzeba pomóc. Brawo Panie Iwan.Pan sobie sam napluł w twarz.
A ja uważam, że ta szczera wypowiedź radnego Iwana jest wspaniałą reklamą miasta Kraśnika! I jego mieszkańców. Tylko dziwi mnie, gdzie do tej pory są służby odpowiedzialne za walkę z korupcją i czy to, o czym tak chętnie opowiadał radny to nie nepotyzm? Kiedy te służby wezmą się wreszcie do roboty? Bo jak tak dalej pójdzie, to po następnych wyborach znowu będzie skowyt, że nastaną "polityczne" czystki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie tylko na kogo można to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji zamienić? Bo niestety bardzo sceptycznie odnoszę się do kandydatury posła S. z całym szacunkiem. Przecież to ta sama szkoła życia i rządzenia. Prawda jest taka, że Kraśnik nie ma dobrego kandydata na fotel Burmistrza, głównie dlatego, że obecny nie pozwoli nikomu się wypromować w tym środowisku skutecznie zwalczając konkurencję. A lody się kręcą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja napisał:
Do Kraśnika jego magistratu trzeba wpuścić jakiegoś psychola to ich poustawia...
Psychola????????? Psychole to tam są, bo to co się dzieje normalne nie jest. O wiele bardziej błahych trąbi się w mediach, a ten facet robi co chce od lat. Tam potrzeba nie psychola, a karetki na psychola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szarak napisał:
Powiedzcie tylko na kogo można to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji zamienić? Bo niestety bardzo sceptycznie odnoszę się do kandydatury posła S. z całym szacunkiem. Przecież to ta sama szkoła życia i rządzenia. Prawda jest taka, że Kraśnik nie ma dobrego kandydata na fotel Burmistrza, głównie dlatego, że obecny nie pozwoli nikomu się wypromować w tym środowisku skutecznie zwalczając konkurencję. A lody się kręcą ...
No niestety, żadnemu przyzwoitemu człowiekowi wykreować się nie dał, bo to jego metoda. I dlatego rządzi aż tyle, i może jeszcze rządzić bardzo długo. A jego porządni i uczciwi kolesie z Platformy o tym nie wiedzą??? Nie chce mi się w to wierzyć. Ale naprawdę nalezy z tym jakiś porządek zrobić, bo to wstyd dla nas - kraśniczan. Tym bardziej, że informacje o naszej władzy zataczają już coraz szersze kręgi i coraz więcej ludzi z innych miejscowości o tym, co się u nas dzieje wie. I to z dość odległych. I śmieją się z nas, i mają rację. Bo my jak te barany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szarak napisał:
Powiedzcie tylko na kogo można to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji zamienić? Bo niestety bardzo sceptycznie odnoszę się do kandydatury posła S. z całym szacunkiem. Przecież to ta sama szkoła życia i rządzenia. Prawda jest taka, że Kraśnik nie ma dobrego kandydata na fotel Burmistrza, głównie dlatego, że obecny nie pozwoli nikomu się wypromować w tym środowisku skutecznie zwalczając konkurencję. A lody się kręcą ...
Kandydatem na burmistrza jest Kazik Bulba. Ma facet pojęcie o gospodarce i czyste ręce. Tylko, czy zechce ? Przecież Ten zostawi po sobie gruuube miliony do spłacenia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przypadkiem skrót tego bloga to PiS. I wszystko jasne.
Sugerujesz coś? Ja sam bardziej uważam PO, a to, że p. M.Sz. jest z PiS wcale mi nie przeszkadza, ba! powiem więcej, szanuję tego człowieka. Poza tym mimo, że jestem zwolennikiem PO, to w ostatnich wyborach głosowałem na Stawiarskiego. Niestety , chłop nie przeszedł... . Jak sam widzisz, nie ma znaczenia, kto i gdzie. Jesteś kolejną ofiarą stereotypów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WinTux napisał:
Sugerujesz coś? Ja sam bardziej uważam PO, a to, że p. M.Sz. jest z PiS wcale mi nie przeszkadza, ba! powiem więcej, szanuję tego człowieka. Poza tym mimo, że jestem zwolennikiem PO, to w ostatnich wyborach głosowałem na Stawiarskiego. Niestety , chłop nie przeszedł... . Jak sam widzisz, nie ma znaczenia, kto i gdzie. Jesteś kolejną ofiarą stereotypów.
Nie jestem członkiem żadnej partii politycznej. Moje sympatia do PiS wynika z dwóch powodów. Kraśnikiem rządzi jeden z czołowych w kraju polityków PO, P.Cz. Jak rządzi dobrze wiemy, stąd ich piarowskie numery i sztuczny uśmiech ...donka długo mnie nie zaślepił, wiem bowiem, że w przypadku PO słowa są dalekie od czynów. Po drugie cenię ZZ, czyli Zbigniewa Ziobro. Facet ma przysłowiowe jaja, chciał uporządkować ten skorumpowany kraj i rozwalić korporacje zawodowe. Dla mnie PiS ma twarz Ziobry i jest mi z tą partią po drodze. Zachęcam do czytania bloga: http://dziamber.wordpress.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...