Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejne wydane błednie pieniądze na podreperowanie firm nienieckich produkujących solary.Niech ktoś policzy czy wydał by tyle swoich pieniędzy na ten bubel.Policzy jakie to przyniesie efekty.Propaganda robi swoje i za to się płaci.Zobaczcie u tych co mają i prowadzą zeszyty/obowiązkowe/ ile dni w roku ten bubel pracuje.Od maja do 15 pazdziernika.Trzy dni bez słońca i ciepłej wody już nie ma.Tak wydaje się pieniądze na propagandę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolo to są Polskie kolektory bo ja mam jak gminie dawali to są Polskie a nie Niemieckie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję dobrze zapoznać się z treścią umowy przygotowanej do podpisu na solary moim zdaniej jest dosc jednostronna a koszty  związane z instalacją mogą być  o wiele wyższe niż podane  w umowie.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam się nad tym korektorem. czy 29 lipca to już za późno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście gmina Kraśnik postarała się o dofinansowanie, a gmina Szastarka jak zwykle w tyleeee......już wszytko było gotowe, w tym roku miało być dofinansowanie ale skąd przecież jak zwykle w ostatniej chwili coś nie wyszło.....! porażka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero dziś przeczytałam umowę i muszę stwierdzic, że jest ona gniotem sporządzonym byle jak. Art. 12 , mówiący o karach powołuje sie na art.3 i jego ustępy, gdy tymczasem art. 3 to tylko jedno zdanie mówiące, że mieszkaniec dobrowolnie przystępuje do projektu. W art. 6 ust.4 pkt. 5, mówiący o ponoszeniu kosztów serwisu wynikających z dodatkowych robót, mamy ponowne powołanie sie na art. 3 ust 8, gdy tymczasem ponoszenie kosztów dodatkowych robót zawarte jest w art. 4 ust.8.
Ostatnio edytowany 9 sierpnia 2013 r. o 09:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...