Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kpina, a nie droga

Utworzony przez znam ten ból, 11 marca 2008 r. o 07:20 Powrót do artykułu
W tym kraju długo nie będzie dobrze.Sytuację materialną kraju zabagnił rząd Kaczyńskiego,obecny rząd pogrąża nadal złą sytuację materialną kraju (ogromne podwyżki dla administracji rządowej i terenowej,tworzenie nowych,nieuzasadnionych stanowisk dla swojaków,tworzenie coraz to większej rzeszy kapelanów nikomu do niczego nieptrzebnych ale otrzymujących bardzo wysokie uposażenia....) Władza lokalna też chce "godziwych" zarobków.Skąd więc wziąść na drogi i inne priorytetowe inwestycje? Wybieraliście sobie ludzie swoich przedstawicieli do władz samorządowych,głosowaliście na nieudaczników,więc do kogo pretensje? A dogadać się z plebanami z sąsiadujących wiosek,plebani niech ogłoszą szarwark (jak przy budowie czy sprzątaniu kościła) i drog apowwstanie w mig.Tym bardziej że pleban czasami też wyjeżdża (np.na dziwkl)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ten ból napisał:
W tym kraju długo nie będzie dobrze.Sytuację materialną kraju zabagnił rząd Kaczyńskiego,obecny rząd pogrąża nadal złą sytuację materialną kraju (ogromne podwyżki dla administracji rządowej i terenowej,tworzenie nowych,nieuzasadnionych stanowisk dla swojaków,tworzenie coraz to większej rzeszy kapelanów nikomu do niczego nieptrzebnych ale otrzymujących bardzo wysokie uposażenia....) Władza lokalna też chce "godziwych" zarobków.Skąd więc wziąść na drogi i inne priorytetowe inwestycje? Wybieraliście sobie ludzie swoich przedstawicieli do władz samorządowych,głosowaliście na nieudaczników,więc do kogo pretensje? A dogadać się z plebanami z sąsiadujących wiosek,plebani niech ogłoszą szarwark (jak przy budowie czy sprzątaniu kościła) i drog apowwstanie w mig.Tym bardziej że pleban czasami też wyjeżdża (np.na dziwkl)
Myślałem, że jesteś głupi, ale to chyba z tego bólu takie głupoty piszesz? Żal mi cię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz napisał:
Myślałem, że jesteś głupi, ale to chyba z tego bólu takie głupoty piszesz? Żal mi cię...
Dlaczego sie czepiasz czlowieka, "lekarzu"? Dlatego, ze pisze prawde? A moze ty nie jestes lekarz tylko pleban?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kylan", Ty też masz problem z tożsamością? Są fachowcy, którzy i Tobię mogą pomóc. Nie wstydź się. A przy okazji: niech każdy sumiennie wykonuje co do niego należy, niech prawo będzie jednakie dla wszystkich obywateli, nich sądy będą sprawiedliwe, a prokuratorzy niezawiśli - wtedy lepiej będzie się żyło przyzwoitym ludziom. Tylko czy politykierzy na to pozwolą? wątpię. Cały czas znajdują frajerów, którymi można łatwo manipulować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...