Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten szpital to katastrofa. Arogancja, wszechobecny brud, brak parkingu. Wystarczy popatrzyć na brudne koedukacyjne toalety (jedna na skrzydło, brak zamknięć w WC, wanny !!!), podarte koce z lat 60, pościel a`la wczesny Gierek, naczynia chyba z fabrycznej stołówki, zardzewiałe szafki itd itd. I ta TV na pieniądze, wstyd. Ile kosztuje abonament panie Dyrektorze, wiecznie uśmiechnięty i promujący się razem ze starostą na FB. Garniturki i spotkanka..na wsi , w mieście , w Budapeszcie. Byłem, wręczałem, przemawiałem a co z waszą robotą ?Pacjentów czekających 3 godziny i domagających się przerwania pogaduszek nazywa się niecierpliwymi i straszy policją, nawet wtedy kiedy są to matki z małymi dziećmi. Lekarzy nie ma w gabinetach i nikt nie wie gdzie właściwie są. A może tak zrobić im niespodziankę i zajrzeć do firmy razem z panem Starostą po 19 tej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełbaska wyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dno, peeselowe dno. Jak tak sprawnie dyrektor zarządza, że ma 3,7 mln długu to niech wypierdziela a nie kredyt hipoteczny zaciąga...cały PSL sie godzi, bo co im szkodzi, przecież kredyt na spłate zobowiązań jest potrzebny..hehe co za tłumoki. Ja jakbym miała długi to najpierw bym zrobiła restrukturyzację a nie kredyt brała pod hipotekę...ale co mu szkodzi, przecież to nie jego szpital! ...Precz z PSLem, największą zakałą tego kraju!!mam nadzieję że wysoka frekwencja odsunie ich od władzy przynajmniej w sejmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie o co chodzi? O maksymalne zadluzeenie szpitala i sprzedaz go...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ma 3,7 mln zobowiazań to na inwestycje zostaje 1,3 mln... Pan Marek Kos powinien ten kredyt zaciągac pod zastaw własnych nieruchomości, bo dlaczego społeczeństwo ma płacić za pomysły PSLu ?ciekawe co zrobią za 4 lata jak znowu kasy zabraknie... jedno co jest pewne to to, że nie będzie to już problem pana z PSLu bo oni już zostaną odspawani od stołków w kolejnych wyborach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak burmistrz miasto zadłuża jak stąd do kosmosu to jest cacy?? PiS jest jest super i godzien zaufania? A nieruchomości burmistrza (te zwolnione z podatku) pod zastaw się nie nadają??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak obniżyć pobory kaście lekarskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dobry pomysł ale wtedy doba burmistrza będzie musiała trwać ze 30 godzin żeby wziąć więcej dyżurów.Już teraz gdy za dobę spania w szpitalu bierze 1000 zł ledwie wiąże koniec z końcem i zadłużone miasto musiało mu dać tłustą podwyżkę,więc jak obniży się stawki to biduś w nędzy będzie wegetował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pesja burmistrza w Kraśniku wyższa niż w Warszawie. Musi sobie dorobić bo inaczej to jak żyć panie premierze jak żyć??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po mójemu to i tak mata za durzo wienc rupta i ryje ciho.ADAMEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZPITAL KRAŚNICKI ZADŁUŻONY PO USZY ,ALE WYNAGRODZENIA WYSOKIE,WYNAGRODZENIE ZA DYŻUR WYSOKIE,WCZASY POD GRUSZĄ WYPŁACANE,NAGRODY JUBILEUSZOWE WYPŁACANE,PREMIE,DODATKI WYPŁACANE.A MOŻE BY TAK ZREZYGNOWAĆ Z DODATKÓW TYPU -WCZASY,PREMIE,NAGRODY JUBILEUSZOWE,ZREDUKOWAĆ PERSONEL SZPITALNY I OKOŁO SZPITALNY O 20%.POWRÓCIĆ DO 8 GODZINNEGO CZASU PRACY DLA LEKARZY/PRACA ZMIANOWA/NIE TRZEBA WTEDY PŁACIĆ ZA DYŻURY.I PO TAKIEJ KOREKCIE SZPITAL W CIĄGU ROKU WYCHODZI NA PROSTĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szpital to katastrofa. Arogancja, wszechobecny brud, brak parkingu. Wystarczy popatrzyć na brudne koedukacyjne toalety (jedna na skrzydło, brak zamknięć w WC, wanny !!!), podarte koce z lat 60, pościel a`la wczesny Gierek, naczynia chyba z fabrycznej stołówki, zardzewiałe szafki itd itd. I ta TV na pieniądze, wstyd. [...] Pacjentów czekających 3 godziny i domagających się przerwania pogaduszek nazywa się niecierpliwymi i straszy policją, nawet wtedy kiedy są to matki z małymi dziećmi. Lekarzy nie ma w gabinetach i nikt nie wie gdzie właściwie są. .
Jak komuś nie pasuje może jechać do szpitala w Opolu Lubelskim albo do Lublina ale gwarantuje że nie będzie lepiej. Pod każdym szpitalem w Lublinie płatny parking (3,5 zł/godz), tego chcecie? Wątpię. Brak zamknięć jest ze względu na bezpieczeństwo pacjentów i to normalne. Może i w Lublinie czy innych większych miastach jest lepiej ale zastanawialiście się dlaczego? Inny organ założycielki inne dotacje pozaunijne do tego wynajem powierzchni pod usługi. Zapraszam do SPSK 4 tam znajdziecie poza bufetami bank kwiaciarnie jubiler i wiele innych to daje dochód dla szpitala np na lepsze pościele czy naczynia. W Kraśniku to nie przejdzie. Ale tak jak wcześniej napisałem macie wybór gdzie będziecie się leczyć jak wam nie pasuje szpital w Kraśniku to jedźcie gdzie indziej i tam narzekajcie na brud czy koedukacyjne toalety bo tez takie bedą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak komuś nie pasuje może jechać do szpitala w Opolu Lubelskim albo do Lublina ale gwarantuje że nie będzie lepiej. Pod każdym szpitalem w Lublinie płatny parking (3,5 zł/godz), tego chcecie? Wątpię. Brak zamknięć jest ze względu na bezpieczeństwo pacjentów i to normalne. Może i w Lublinie czy innych większych miastach jest lepiej ale zastanawialiście się dlaczego? Inny organ założycielki inne dotacje pozaunijne do tego wynajem powierzchni pod usługi. Zapraszam do SPSK 4 tam znajdziecie poza bufetami bank kwiaciarnie jubiler i wiele innych to daje dochód dla szpitala np na lepsze pościele czy naczynia. W Kraśniku to nie przejdzie. Ale tak jak wcześniej napisałem macie wybór gdzie będziecie się leczyć jak wam nie pasuje szpital w Kraśniku to jedźcie gdzie indziej i tam narzekajcie na brud czy koedukacyjne toalety bo tez takie bedąm
Za to my mamy tzw lekarza i tzw Burmistrza w jednym (zadłuża miasto po uszy) w jedym i drugim jest miernotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Guest (3 czerwca 2015 o godzinie 19:39) SZPITAL KRAŚNICKI ZADŁUŻONY PO USZY ,ALE WYNAGRODZENIA WYSOKIE,WYNAGRODZENIE ZA DYŻUR WYSOKIE,WCZASY POD GRUSZĄ WYPŁACANE,NAGRODY JUBILEUSZOWE WYPŁACANE,PREMIE,DODATKI WYPŁACANE.A MOŻE BY TAK ZREZYGNOWAĆ Z DODATKÓW TYPU -WCZASY,PREMIE,NAGRODY JUBILEUSZOWE,ZREDUKOWAĆ PERSONEL SZPITALNY I OKOŁO SZPITALNY O 20%.POWRÓCIĆ DO 8 GODZINNEGO CZASU PRACY DLA LEKARZY/PRACA ZMIANOWA/NIE TRZEBA WTEDY PŁACIĆ ZA DYŻURY.I PO TAKIEJ KOREKCIE SZPITAL W CIĄGU ROKU WYCHODZI NA PROSTĄ.
    Faktycznie. Pensje gianty. Chyba zaraz do Egiptu śmignę na weekend. Cały średni personel pracuje za pensję niższą niż obecna najniższa krajowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety dla tych mało zorientowanych to te,, wczasy pod grusza,, sa wypłacane z pracowniczego socjalnego na który każdy pracownik się z własnej wypłaty przez cały rok się składa wiec od tego to się proszę doczepić. Zarabiam 1000 zł i czasem mnie te pieniądze ratują, ale dość mam co rocznej debaty czy oddamy socjalny czy nie bo ZOZ jest zadłużony i tak za każdym razem mam ochotę zapytać jak to możliwe ze z takim zadłużeniem lekarze mają takie wypłaty, tyle za dyżury i każdy jeden prześpia z nielicznymi wyjątkami. Jak starostwo może na to pozwalać,jak może być tak duża rozpiętość między jednym a drugim pracownikiem? A ratujacych się z jednego kredytu drugim jeszcze dobrze kończących nie widziałam i tak pętla się zaciska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A panu burmistrzowi jeszcze jedną powyżkę trzeba dać. Wszak z obecnej pesji i głodowych dyżurów ledwie koniec z końcem wiąże. No i jak żyć panie premierze,jak żyć????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważajcie co podpisujecie w szpitalu, przychodni bo może być to podpis pod lista poparcia dla kandydata na radnego, posła, prezydenta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamonie internetowe ciemniaki i życiowe niedojdy mylicie powiat z miastem. Burmistrz Włodarczyk nie ma nic do szpitala powiatowego. Starostwem rządzi partia "gumofilcy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamonie internetowe ciemniaki i życiowe niedojdy mylicie powiat z miastem. Burmistrz Włodarczyk nie ma nic do szpitala powiatowego. Starostwem rządzi partia "gumofilcy"
Burmistrz ma ze szpitale to, że dorabia w nim marne 1000 zł za noc spania. Do tej marnej burmistrzowskiej pensji godnej prezydenta kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...