Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRAŚNICZANIN ROKU

Utworzony przez parafianka, 14 listopada 2011 r. o 10:07
Bardzo słuszna nominacja ten człowiek zrobił b dużo dla nasej parafii.Nasza Fara jest piękna !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianka napisał:
Bardzo słuszna nominacja ten człowiek zrobił b dużo dla nasej parafii.Nasza Fara jest piękna !!
To w takim razie szybciej powinien dostać tytuł parafianina roku, a nie krasniczanina. I czy ona jest piękna , sprawa gustu. W srodku nie byłam, ale przeciez ołtarza nie wymienili na jeszcze piękniejszy, a zewnątrz. Z zewnątrz, wiem , ze to sprawa gustu, ale jak dla mnie te gołe ściany czynią kościół obskurnym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to wszystko wspaniałe: Kasa na kościół znalazła się, ksiądz zostaje kraśniczaninem roku, a moherowe berety są wniebowzięte!! No lepiej dziać się nie może..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
W srodku nie byłam, ale przeciez ołtarza nie wymienili na jeszcze piękniejszy, a zewnątrz.
A kto by cię qurwa zryty łbie tam wpuścił ? To nie Piaski i zalew A twoje zdanie goowno nas obchodzi - możesz je sobie napisać w liście. Babci na Hel !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
A kto by cię qurwa zryty łbie tam wpuścił ? To nie Piaski i zalew A twoje zdanie goowno nas obchodzi - możesz je sobie napisać w liście. Babci na Hel !
A toś sobie ulżył. Ale to i tak nie zmienia faktu, że taka koncepcja, w której zamyka się gust, oczekiwania w sumie jednego człowieka, jest zgodna z upodobaniami innych. Po prostu sa tylko zmuszeni do zaakceptowania tego, co im zostało narzucone odgórnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś Ty głupia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aleś Ty głupia...
Głupia. bo napisałam prawdę, ze nie wszystkim mieszkancom miasta w tym parafianom podoba sie obecny wygląd kościoła, pomimo włożonych tylu milionów. I jak można mówic, że coś zostało pięknie zrobione, jak w środku prawdopodobnie jest jeszcze niesamowity rozgardiasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...