Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Będzie park im. bł. Jana Pawła II

Utworzony przez putin, 20 czerwca 2011 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Jan Paweł II to zbyt wielki człowiek, by jego imieniem nazywać park w którym stwarza się warunki do rozgrywek pokerowych, każdego drzewa pilnuje żul a po zapadnięciu zmroku normalny człowiek omija ten park szerokim łukiem. Panie Bartoś, szanowna Rado Miasta zajmijcie się ambitniejszymi sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli Ci nie przeszkadza to gratuluje wypranego mózgu. Domyślam się co ma wpływ na twoje życie, pracę i rozwój. Ja bym nie chciał żeby w Kraśniku cokolwiek było nazywane nazwiskiem stalinowskiego zbrodniarza. Nadawanie patrona parkowi?. Głupi pomysł. A Już najgłupszy używać do tego imienia tak znakomitego człowieka jakim był nasz papież. On zasługuje na główną ulicę albo plac ,a nie jakiś park.
Ja też bym nie chciał aby było cokolwiek nazywane imieniem stalinowskiego zbrodniarza ale JP2 chyba nie był zbrodniarzem??? W Wikipediinic przynajmniej o tym nie ma Masz racje, nie nazywajmy parku tym imieniem wywalmy pomnik tego przechrzty Piłsudskiego i jakiś tam ułanów i postawmy Największemu Polakowi pomnik na rynku albo posadzimy las... krzyży to byłoby piękne... Jaki społeczeństwo tacy radni i burmistrz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie park jest parkiem i nadawanie imienia jest głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jeszcze szalet miejski nazwać im. JP II ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem, intencją Radnego było upamiętnienie JP II w formie namacalnej - jakaś stołówka, miejsce pomocy potrzebującym, a że Nowa Władza wymyśliła sobie misterny plan - damy zarobić kumplom przy małych porządkach w lesie (za ok 50 000 zł), potem ktoś dał Dęby (niby za darmo) no a teraz nazwą parkiem JP II - mam nadzieję że Radni tego nie poprą, bo to niegodziwe jest by takie miejsce (brudne, zaniedbane) nazwywać imieniem wielkiego Polaka choć PIS jest w stanie zrobić wszystko i wbrew wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przewrotnie nawiązałem do dębów, itd.. bo Park z fontanną też do tego się nie nadaje, i inne też!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miron napisał:
z tego co wiem, intencją Radnego było upamiętnienie JP II w formie namacalnej - jakaś stołówka, miejsce pomocy potrzebującym, a że Nowa Władza wymyśliła sobie misterny plan - damy zarobić kumplom przy małych porządkach w lesie (za ok 50 000 zł), potem ktoś dał Dęby (niby za darmo) no a teraz nazwą parkiem JP II - mam nadzieję że Radni tego nie poprą, bo to niegodziwe jest by takie miejsce (brudne, zaniedbane) nazwywać imieniem wielkiego Polaka choć PIS jest w stanie zrobić wszystko i wbrew wszystkim
Kolejny ograniczony detektyw na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak, najlepsi są Ci ograniczeni :-) - a PISiorki mają fetą, bo PISland zapanuje w Kraśniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł nadania parkowi imienia Jana Pawła II jest najbardziej trafiony. Najgorsze jest jednak to, że jest to miejsce spotkań największych pijusów i karciarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze własciwsze by było, zeby taki błogosławiony patronował zagubionym , osamotnionym , błądzącym , najbardziej potrzebujacym wsparcia, niz cwaniactwu, krętactwu, oraz szczęściu i bogactwu z nich płynącemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...