Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jebać ku*** złodziejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jebać ku*** złodziejskie.
Dokładnie , popadło by to na mojego dziadka to koleś by jezdził na wózku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje na tej Urzędowskiej tam się strach poruszac ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dzieje ostatnio na tym osiedlu tam nie da się spokojnie chyba wyjść na ulice wiecznie jakieś akcje ojj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luby brudas je***y złodziej ,a ostatnio koleszki z osiedla porozpier***ali samochody na ulicy koszarowej maja szczescie ze to nie moj bo bym ich rozjebal i dobrze wiem kto osiedlowce zaje***e. gnoje po 20 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Luby"? Łukasz L.? Wiem, że kiedyś siedział w poprawczaku, ale jak widać resocjalizacja w tym przypadku nie działa. @Kraśnik Stary Rejon kto oklepał te auta, bo nie jestem na bieżąco? Ksywki buraków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
"Luby"? Łukasz L.? Wiem, że kiedyś siedział w poprawczaku, ale jak widać resocjalizacja w tym przypadku nie działa. @Kraśnik Stary Rejon kto oklepał te auta, bo nie jestem na bieżąco? Ksywki buraków?
pilnuj swojej dupy społeczniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moro lamusie zamknij ryj Patryk Moroz? cweluch z fabela??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkur*** mnie tacy ludzie jak Ty. Na wstępie , uczestniczyłem w tym ja za co mi ku**** wstyd , bo mam stałą prace , kobiete , mieszkanie. Popiłem , fakt to nie suprawiedliwienie , zajebiscie zaluje tego co zrobilem i zdazylo mi sie to po raz pierwszy w zyciu i mam nadzieje ze ostatni. A teraz odpowiedz Ty , nie byłeś młody ? nie piłeś z kolegami , nigdy nie zrobiłeś nic głupiego ? Inna sprawa ze musze zyc teraz ze swiadomościa i moralniakiem ze co zrobiłem , nie cofne tego ale tego zaluje rozumiesz ? czy nic do Ciebie człowieku nie trafia , zrobiłem cos glupiego na czym dostali po du*** Bogu ducha winni ludzie , ale chce to naprawic , dociera ? Chcesz znac skywke ? zadzwon do mnie mozemy sie nawet spotkac i pogadac jak ludzie .... kazdemu zdazaja sie bledy za ktore ponosi odpowiedzialnosc materialna i chyba ta bardziej przejeb*** , psychiczna, mimo wszystko pozdrawiam 781 605 705
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak hejty na necie
gosc napisał:
wkur*** mnie tacy ludzie jak Ty. Na wstępie , uczestniczyłem w tym ja za co mi ku**** wstyd , bo mam stałą prace , kobiete , mieszkanie. Popiłem , fakt to nie suprawiedliwienie , zajebiscie zaluje tego co zrobilem i zdazylo mi sie to po raz pierwszy w zyciu i mam nadzieje ze ostatni. A teraz odpowiedz Ty , nie byłeś młody ? nie piłeś z kolegami , nigdy nie zrobiłeś nic głupiego ? Inna sprawa ze musze zyc teraz ze swiadomościa i moralniakiem ze co zrobiłem , nie cofne tego ale tego zaluje rozumiesz ? czy nic do Ciebie człowieku nie trafia , zrobiłem cos glupiego na czym dostali po du*** Bogu ducha winni ludzie , ale chce to naprawic , dociera ? Chcesz znac skywke ? zadzwon do mnie mozemy sie nawet spotkac i pogadac jak ludzie .... kazdemu zdazaja sie bledy za ktore ponosi odpowiedzialnosc materialna i chyba ta bardziej przejeb*** , psychiczna, mimo wszystko pozdrawiam 781 605 705
chodzi oczywiście o akcje z samochodami na ulicy koszrowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet nie masz odwagi zadzwonic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...