Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Internet gratis, ale z pewnymi ograniczeniami

Utworzony przez Marek, 11 sierpnia 2012 r. o 17:50 Powrót do artykułu
W kapitalizmie za darmo to można dostać tylko w ryja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...i przeglądać treści ogólnie przyjętych za niepożądane." Ogółnie przyjętych za niepożądane przez kogo...? A kiedy to było referendum ??? Byłem pijany ? A może w tym czasie byłem na pielgrzymce ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli jak zwykle bubel, wydali w chu.j kasy a dzialac nie bedzie poprawnie, takie rzeczy to tylko w PL. oj kiedy wy sie nauczycie ludzie rozliczac z rzadzacymi?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam darmowy internet, kiedy ksiądz na Piaskach transmituje na Piaski i okolice, na żywo msze, bez pewnych ograniczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, w kraśniku bez internetu można śmiało sie obejsc: co weekend jest bezpośrednia, darmowa transmisja z rozwoju rodzimej przedsiebiorczości zlokalizowanej nad zbiornikiem retencyjnym oraz z wychowania dzieci i młodziezy wracającej nad ranem znad tegoż zbiornika i zakłócającej porządek na ulicach. Ale formacja powołana do pilnowania tegoż - Straż Miejska - śpi w tym czasie i nie odiera telefonów od rozbudzonych mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, w kraśniku bez internetu można śmiało sie obejsc: co weekend jest bezpośrednia, darmowa transmisja z rozwoju rodzimej przedsiebiorczości zlokalizowanej nad zbiornikiem retencyjnym oraz z wychowania dzieci i młodziezy wracającej nad ranem znad tegoż zbiornika i zakłócającej porządek na ulicach. Ale formacja powołana do pilnowania tegoż - Straż Miejska - śpi w tym czasie i nie odiera telefonów od rozbudzonych mieszkańców.
Co tam straż miejska,ja dzwoniłam kiedyś ok 3 nad ranem na 997 i nikt nie odebrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów pieniądze wydzucone w błoto ! A raczej w internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia przestanie wkońcu płacić, będzie jak w Grecji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W telefonie komórkowym niestety nie uruchomisz tego internetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bie dośc ze na komórki nie działa to dodatkowo nie da sie wejść na komputerze na stronę rejestracyjną. Nie ma takiej strony. Ładna ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja spała sobie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasniczanin napisał:
Bie dośc ze na komórki nie działa to dodatkowo nie da sie wejść na komputerze na stronę rejestracyjną. Nie ma takiej strony. Ładna ściema
Noooo jak wchodzisz na stronę rejestracyjną z domowego internetu, to nic dziwnego że nie działa )))) Logiczne chyba jest, że należy najpierw podłączyć się po wi-fi - takie info jest na krasnik.pl Ja właśnie piszę podłączony do hota. Fakt że muli bo transferu to tu nie ma )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Musicu juz dawno takie cos jest i to bez ograniczen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucenie pieniędzy w błoto. Tak jakby nie mozna było wyjsc z domu i przezyc kilka godzin bez internetu, tylko w kazdym wazniejszym miejscu musiał byc. A poza tym to gówno nie słuzy wszystkim. Nie wiem czy to to, czy co innego, ale w ostatnich dniach będąc często w szpitalu w Koszarach, na pierwszym piętrze, jak sie idzie na oddziały widziałam taką stojąca skrzynkę, a w niej okienko, w którym widac strone główną naszego UM. Zamieszczona poniżej blaszka z informacja o projekcie e-krasnik wskazywała by jednak, ze to to. Z ciekawosci podeszłam zobaczyc co to jest, tylko ze pozostało mi gapić sie na tę jedną stronę jak sroka w gnat, gdyz tam nie ma żadnej instrukcji jak sie tym posługiwac, na naciskanie strzałek to to nie reaguje. To w takim razie dla kogo to jest zrobione? Dla samych informatyków? Czy tylko wydało sie tyle pieniędzy, zeby Um się mógł popromowac w różnych miejscach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakto nie można zrobić przelewu? Tożto krok wstecz w rozwoju cywilizacji,jakiś absurd... Ja bym rozumiał jeśli ograniczone byłoby np ściąganie plików, filmów,ograniczanie prędkości w przypadku intensywnego korzystania z niektórych stron.Ale jak można uniemożliwić podstawowe funkcje. Chrzanić taki internet,bo przecież jest darmowe aero2 ,wystarczy tylko zamówić kartę i kupić modem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...