Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik ma rekordowy budżet na 2009 rok

Utworzony przez Gość, 22 grudnia 2008 r. o 19:55 Powrót do artykułu
To konsekwencje zmian własnościowych na rynku wytwórców ciepła. Proponuję napisać o ile wzrosła cena w dzielnicy fabrycznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chodzi o budowę ul.Granicznej to przecież paranoja piszę sie że budowa od ul.Wyspiańskiego a ulica Graniczna w części asfaltowej to jedno nieporozumienie dół na dole studzienki kanalizacyjne 20 cm. nad asfaltem że można podwozie zostawić spadki tak są zrobione że po deszczu mieszkańcy domków przy tej ulicy muszą fruwać żeby dojść do posesji i tak to ma zostać gratuluje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*~~aaaa~~ Nie Zgodze się ponieważ są specjalne bloczki podnoszące poziom studzienki a ziemie zawsze można rozplantować oraz zrównać. Paranoje to ty gościu masz w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o.O^^ Kolego jak piszesz to najpierw przeczytaj kto co napisał piszesz że są specjalne bloczki podnoszące poziom studzienki a ja napisałem że te studzienki są za wysoko mało tego piszesz że ziemia może rozplantować w jaki sposób jak jest asfalt mam prośbę nie pisz takich bzdur bo sie kompromitujesz. Jestem za budową drugi ul.Granicznej od ul.Wyspiańskiego do Wyszyńskiego ale trzeba zwrócić uwagę jak wygląda asfalt już istniejący przy tej ulicy może należało by poprawić i wtedy mielibyśmy ul.graniczną taką jaka powinna być - po co poprawiać ją za rok albo dwa lata jak można zrobić to za jednym strzałem. Prośba dla kolesia * o.O^^ najpierw czytaj a potem pisz zauważyłem że pisanie i myślenie nie jest twoją najmocniejszą stroną. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj panie aaa chyba nick wziąles od skrótu "ale absurdy aplikuje" nie znasz sie i pier... sz od rzeczy. wiec bądz tak łaskaw i zajmij sie czytaniem "detrektywa" albo cos a nie tu sie wypowiadasz.....a pozdriowienia to sobie wiesz gdzie wsadz. elo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...