Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto dopingował z posłem Stawiarskim

Utworzony przez M.Sz., 17 maja 2008 r. o 05:28 Powrót do artykułu
po co Stawiarskiemu taki asystent? Różne ataki na Stawiarza to wynik zadawania się z taką nielubianą osobą jak rodzina Sz. To kula u nogi która pogłebi posła bo normalnym ludziom ciężko wytłumaczyć co robi Sz. u boku posła. Każdy ich zna że swoim awanturnictwem i pieniactwem zawsze nawet z nsjmniejszej sprawy to doprowadzi ją do absurdu. Wszystkich nagrywa, szczuje jeden na drugiegio i idzie tam gdzie może coś łyknąć. a ŻE już nikt nie chce z nim gadać otumanił J.S. Panie pośle, dopóki będzie się Pan otaczał takimi ludźmi zapędy żeby przejąć władze w mieście to czysta mrzonka. Prawo i Sprawiedliwość i M.Sz. to jakaś wielka parodia i ogromna hipokryzja. Słuchajcie co mówi ulica i przeciętni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jako zwykły mieszkaniec uważam,że zatrudniając pana M.Sz. Pan poseł postąpił słusznie.Jedyne zarzuty jakie czytam pod adresam Pana Mirosława to takie ,że rozgłasza i próbuje przeciwstawiać się wszelkim nieprawidłowościom,nadużyciom,kumoterstwu i złodziejstwom jakie mają miejsce w naszym mieście.Poprzednik ma rację ,że dla polityka to nie za ciekawie mieć takiego asystenta ,który wyciąga brudy innym .Obecna polityka to działania które nie mają w sobie żadnych działań.Jedynie pijar i nic nie robienie.Dlatego politycy platformy to zazwyczaj specjaliści od PR tak jak nasz burmistrz Czubiński.Pan poseł J.S widocznie ma w du...e poklask i pijarowską sławę. Panie pośle Stawiarski.Uważam ,że to bardzo dobrze ,że nie patrzy Pan na układy,poklask.Świadczy to o tym,że działacie dla dobra mieszkańców a nie kraśnickiej kolesiowskiej mafii.Wiadomo,że będą szczekać Ci którym robi się koło gaci.Normalny człowiek taki jak Ja nie ma nic przeciwko wyciąganiu przekrętów miejscowej tzw.trendy-elyty.Panie pośle i Panie Mirku Ja i moi znajomie jako tzw.zwykli mieszkańcy popieramy was w 100% .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jest zbieg okoliczności, że ktoś na tym forum oraz LKR atakuje M.Sz. w momentach kiedy wyciąga brudy radnego Iwana, z którego od pewnego czasu śmieje się całe miasto? Ostatnio wyszło na jaw, że Iwan jeździł z burmistrzem w styczniu na wycieczkę do Belgii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie M. Sz. - ja Pana także popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA TAM MYSLE ŻE TO SZCZEKAJĄCY KUNDEL I NIC WIĘCEJ. ZE SZNAJDEREM NIKT NIE CHCE ROZMAWIAĆ WIĘC TYLE MU ZOSTAŁO. TO PROSTAK I GBÓR JAKICH MAŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A JA TAM MYSLE ŻE TO SZCZEKAJĄCY KUNDEL I NIC WIĘCEJ. ZE SZNAJDEREM NIKT NIE CHCE ROZMAWIAĆ WIĘC TYLE MU ZOSTAŁO. TO PROSTAK I GBÓR JAKICH MAŁO.
Buuu... za trzy dni sesja, będzie zatwierdzony protokół z ostatniej sesji, kraśniczanie dowiedzą się więc kto jest kundlem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A JA TAM MYSLE ŻE TO SZCZEKAJĄCY KUNDEL I NIC WIĘCEJ. ZE SZNAJDEREM NIKT NIE CHCE ROZMAWIAĆ WIĘC TYLE MU ZOSTAŁO. TO PROSTAK I GBÓR JAKICH MAŁO.
Ale ma czyste ręce i nikt nie zarzucił mu złodziejstwa. Czy ty też masz czyste ręce, czy szczekasz, żeby zagłuszyć sumienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyste ręce ? Czy cinkciartwo w PRL było dozwolone . Zlustrowac wszystkich cinkciarzy, niech zapłacą podatki wraz z odesetkami od nie wykazanych dochodów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blee napisał:
Czyste ręce ? Czy cinkciartwo w PRL było dozwolone . Zlustrowac wszystkich cinkciarzy, niech zapłacą podatki wraz z odesetkami od nie wykazanych dochodów !!
Oraz znacjonalizować wszystko! Łącznie z majątkiem byłych sekretarzy i obecnych milionerów niewiadomego pochodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak? napisał:
Oraz znacjonalizować wszystko! Łącznie z majątkiem byłych sekretarzy i obecnych milionerów niewiadomego pochodzenia!
To musisz też opodatkować wszystkich pracujących w USA i ciekawe jak to zrobisz. Chora bania zgłasza chore pomysły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To musisz też opodatkować wszystkich pracujących w USA i ciekawe jak to zrobisz. Chora bania zgłasza chore pomysły!
Ameryką niech zajmą się Amerykanie. My tu mamy dużo do zrobienia ze swoimi złodziejami, którzy kradną już w drugim i trzecim pokoleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracam do tego cinkciarstwa , kochani kogo macie na myśli , proszę zdradzcie chociaż jeden szczegół bo najstarsi kraśniczanie legendy o nim mówią, podobno za tak nieprzyzwoicie zarobione pieniądze kupił sobie mieszkanko trzypokojowe,jeżdzi z małżonką na wczasy za granicę wyłącznie z ekskluywnym WROTKIEM,i podobno zajmuje jakieś ważne z punktu widzenia parlamentarnego stanowisko chodzi w garniturach od najwiekszych dyktatorów mody - na wagę bo taki oszczędny, wodę to tylko z kranu pije, a wódkę to tylko darmową jak te abstynenckie artysty z majdanu obleszcse co na dudkach grajom. jeszcze raz apel pomóżcie odszyfrować tego faryzeusza co teraz donosy pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...