Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lokatorzy nie płacą za wywóz śmieci? Urzędnicy mają sposób. Pomaga im... 500+

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2016 r. o 14:38 Powrót do artykułu
Ok, tylko liczba faktycznie zamieszkujących dzieci nie może musi być tożsama z ilością z wniosku o 500+. To wszystko jedna wielka ściema z tymi śmieciami bo ludzie i tak wypierniczają jak im się podoba a firmy odbierające zazwyczaj mają w d.... segregację. Płacę niemal dwa razy tyle co za telefon miesięcznie i jeszcze mam im poukładać i posegregować? Żeby śmieciarze na tym jeszcze zarobili? To oni biorą mój surowiec a ja mam im za to bulić niewiadomo ile. Pocałujcie mnie w .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ok, tylko liczba faktycznie zamieszkujących dzieci nie może musi być tożsama z ilością z wniosku o 500+. To wszystko jedna wielka ściema z tymi śmieciami bo ludzie i tak wypierniczają jak im się podoba a firmy odbierające zazwyczaj mają w d.... segregację. Płacę niemal dwa razy tyle co za telefon miesięcznie i jeszcze mam im poukładać i posegregować? Żeby śmieciarze na tym jeszcze zarobili? To oni biorą mój surowiec a ja mam im za to bulić niewiadomo ile. Pocałujcie mnie w .......
Ale pieszczoch(cha) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech dadza mi większy zasiłek i będę placila im bez potrzeby patrzenia w judasza czy to nie chamy ze spoldzielni nachodzą spokojnych ludzi. Ja samotna matka z 3 dzieci gdzie najmlodze ma 16 miesięcy a najstarsze 5 lat chętnie zaplace jak będę miała z czego! terror na pewno się nasili jak Tuskowa banda by odebrala władze polskiemu rządowi. pisałam już o tym nachodzeniu do naszego posla na Sejm ale zadnej odpowiedzi, bo człowiek musi bronic Polski w warszawie przed bydlakami. Za te grosze co mi dają ledwie starczy na chleb i mleko. Jak mam do wyboru zapłacić rate za cos co potrzebne moim dzieciom albo za śmieci co ich mało mam to wybieram dobro rodziny samotnej matki. Niech bogacze placa. U nas w bloku tacy już poszli do willi co sobie za pieniądze narodu wybudowali ale ich obowiązki chyba nie przestały działać na spółdzielcze koszta . Matce z dziećmi w urzędzie daja robotę z 1859 złotych na miesiąc. Niech sami za te grosze robią bo mi nie wystarczy a chce dać szczęśliwe dzieciństwo moim dzieciom i najlepiej jak z nimi jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ales ty durna baba. Siedzi na doopie i chce wiekszego zasilku .pie%$&lona patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona nie jest durna. Z pomocy społecznej jako samotna matka, a byc może jeszcze siedzi z chłopem wiecej wyciąga nizby zarobiła idąc do pracy. Takze to niezła cwaniara. A takich cwaniaków i kombinatorów nasze przepisy wyjatkowo preferują .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pic na wodę fotomontaz. Są w stanie wyłapać rodziny, gdzie jest wiecej niż jedno dziecko, gdyż rodziny z jedynakiem, wiedząc, że sie nie zakwalifikują na 500 z powodu przekraczenia kryterium , nie widziały potrzeby składania wniosku. Inna sprawa, to to,że niekoniecznie dziecko musiało byc nie zgłoszone. Pominąć można było dorosłe osoby., chociazby dziadków albo jednego ze współmażonków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
niech dadza mi większy zasiłek i będę placila im bez potrzeby patrzenia w judasza czy to nie chamy ze spoldzielni nachodzą spokojnych ludzi. Ja samotna matka z 3 dzieci gdzie najmlodze ma 16 miesięcy a najstarsze 5 lat chętnie zaplace jak będę miała z czego! terror na pewno się nasili jak Tuskowa banda by odebrala władze polskiemu rządowi. pisałam już o tym nachodzeniu do naszego posla na Sejm ale zadnej odpowiedzi, bo człowiek musi bronic Polski w warszawie przed bydlakami. Za te grosze co mi dają ledwie starczy na chleb i mleko. Jak mam do wyboru zapłacić rate za cos co potrzebne moim dzieciom albo za śmieci co ich mało mam to wybieram dobro rodziny samotnej matki. Niech bogacze placa. U nas w bloku tacy już poszli do willi co sobie za pieniądze narodu wybudowali ale ich obowiązki chyba nie przestały działać na spółdzielcze koszta . Matce z dziećmi w urzędzie daja robotę z 1859 złotych na miesiąc. Niech sami za te grosze robią bo mi nie wystarczy a chce dać szczęśliwe dzieciństwo moim dzieciom i najlepiej jak z nimi jestem.
a to po co napieprzyłaś tyle dzieci. Umiesz nożyska rozkładać bez zabezpieczania się to teraz zapieprzaj na to swoje stado co spłodziłaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona se jeszcze porozkłada i dorobi. Mamy takie przepisy, ze teraz dzieci utrzymują rodziców nierobów. I wszyscy zyja w dobrobycie, na jaki nie stac cieżko pracujacych za najniższą krajową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie place za śmieci już z 2 lata i nikt mnie nie ściga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To  jest problem w całej  Polsce podejrzewam,narobiłaś dzieci  i się sięga do państwa po kasę na utrzymanie,chop między nogami i hahaha SAMOTNA jestem to płacić Mi te zasiłki te alimenty BO JAK  NIE TO SIĘ POSKARZE I ZOBACZYTA nasle telewizję  i zobaczyta OPŁATY się zachciewa,JA dzieci rodzie hehehaha Tak się z nas  śmieje PATOLOGIA i państwo  polskie pozwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie szlag mnie trafia jak sobie pomyśle o 500+. Zarabiam na dzieciorobów, z których większość ma lepszą sytuację materialną ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kużwa ona za darmo dostaje 1500+ plus rodzinne tj. 1800 zł, to ja po 40 latach pracy tyle zarabiam i musiałam sama z mężem pracować na każdy grosz dla swoich dzieci, by szlag trafił tych naszych rządzaćych, a teraz twierdzzą, że mi dają jeszczye 40 % mojego wyagrodzenia jako emerytury tj. z 1800 zł wyniesie 720 zł, także jeszcze mi do tego 1 tys. co ma być nainiższa emetytura jaśnie łaskwy rząd po 40 latach pracy dołoży za darmo 280 zł, i te po 20 latach pracy dostaną 1 tys. a ja po 40 latach pracy 720 zł, oto polska cholerna sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo tylko tyle. Przeciez do rodzinnego są dodatki, w tym na wielodzietnośc. Przysługuje juz na trzecie dziecko, tj. chyba 95 zł.Do tego może brac jeszcze samotne na dwoje dziec, tj. chyba 340 zł. A byc może łapie sie jeszcze na fundusz alimentacyjny na całą trójkę, dla każdego z osobna. Wiele matek nie podejmuje tez legalnego  zatrudnienia, zeby zmieścić sie w kryterium dochodowym, gdyz w przeciwnym wypadku pozbawią sie FA. A nawet jak nie, to jako osoba samotna, do 500 moze twierdzić, ze nie otrzymuje alimentów na dzieci. To swiadczenia, a inne zasiłki z pomocy społecznej swoją drogą otrzymuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAKAZ STOSOWANIA TEJ METODY DLA WSZYSTKICH GMIN I OSIEDLI W POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta metoda, to tylko mydlenie ludziom oczu, a nie włapanie uchylajacych sie od płacenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie w Kraśniku urzędnicy zaczynają myśleć o korzyściach płynących dla miasta, a nie dla Czu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwierzę w te korzysci jak jedni sąsiedzi zaczną płacic za niezgłoszone dziecko i to zaległe z karą, a drudzy za utajenie aż dwóch osób, tylko nie wiem dzieci czy dorosłych. Ale pewnym jest, ze zamiast sześiu mają zgłoszone cztery. A tak swoją droga to nawet przez mysl mi nie przyszło, ze to wszystko od kiedy nastał  PiS, zarówno w częsci starej jak i fabrycznej było robione dla czu a nie dla mieszkańców. Ale jak wsród mieszkańców sa tacy idioci to nie dziwota , ze władza  dyma ludzi jak chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak? i jak? Pewnie szukali, zeby nie znaleźć. Przeciez w tym kraju preferuje sie cwaniaków, krętacdzy i kombinatorów. A wystaczyło odnaleźć część po wnioskach na solary. W nich sie pisało ilosć dzieci  i oddzielnie dorosłych zamieszkujących dany dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze będziemy musieli robić na bezzębną bezrobotną patologię !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby to tylko patologia nie płaciła. A patologia ma więcej pieniedzy na sprawienie sobie zębów niż wielu pracujacych i płacących podatki na utrzymanie patologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...