Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te imprezy są tak głośne, że Jak byłam u koleżanki w wakacje, która mieszka na domkach w Fabrycznym, to nie dało się spać, dosłownie jakby impreza była za oknem tak się wszystko niosło.I tak chyba do 2 czy 3 w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło się bawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tak co noc za ścianą. STUDENCI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie!!! Ktoś chce się bawić (jak głupek, chlać, krzyczeć, denna muzyka na max - jego sprawa), ale ktoś inny chce spokojnie żyć. I dla obu tych ludzi musi być miejsce na tym łez padole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijmy, że decyzję o wybudowaniu tej imprezowni pod oknami mieszkańców podjęła ekipa z PO. Podobnie było z organizowaniem cotygodniowych imprez w samym centrum miasta, pod CKiP. To pewnie po to, żeby realizować hasła "bliżej ludzi" :(. W tym samym czasie główny POmysłodawca tego "radosnego" przedsięwzięcia postawił sobie wypasioną chałupę na obrzeżach miasta, żeby hałas do niego nie docierał. Taki los zgotowała ludziom ekipa z PO: burmistrz, radni i wszyscy inni uwielbiający tą władzę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajcie jeszcze trochę w całym kraśniku i okolicy będzie cicho jak na cmentarzy. Aby zadbać o ciszę dla ludzi spragnionych jej, to proponuje likwidacje wszystkich miejsc publicznych i wprowadzić zakaz mówienia głośno i całkowity słuchania muzyki, zakaz poruszania się wszelkimi pojazdami i jeszcze jedno zakaz osiedlania się rodzin z dziećmi bo one też hałasują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tak co noc za ścianą. STUDENCI .
Współczuje, ja mieszkam w śródmieściu i też mam czasem wesoło. Zachciewa się owemu bydłu śpiewać tylko gdyby umieli ....... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajcie jeszcze trochę w całym kraśniku i okolicy będzie cicho jak na cmentarzy. Aby zadbać o ciszę dla ludzi spragnionych jej, to proponuje likwidacje wszystkich miejsc publicznych i wprowadzić zakaz mówienia głośno i całkowity słuchania muzyki, zakaz poruszania się wszelkimi pojazdami i jeszcze jedno zakaz osiedlania się rodzin z dziećmi bo one też hałasują.
Radzę udać się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik to stan umysłu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani czy tam Panie anty. Debilu skończony. Przecież nikt nie zamierza zakazać imprez tylko przenieść stamtąd ludzi, którym hałas przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latem na spotkaniu w kraśniku był poruszony wniosek zakazu wjazdu na rynek samochodów, wymówiono lokal parkowej w parku bo mieszkańcom przeszkadzał hałas, wielu przeszkadzają również zabaw czy imprez w amfiteatrze czy CKiP. O czym czytam w komentarzach i słyszę na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym jest problem? Czy te imprezy, podobno bardzo głośne, są codziennie? To aż tak jest Kraśnik rozbawiony? Niesamowite!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...